Dodaj do ulubionych

Czy te kosmetyki rzeczywiście są skuteczne?

09.11.16, 15:02
Cześć. Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o tego tupu kosmetykach. Konkretnie mówiąc, zaciekawiły mnie kosmetyki orientalne, które są robione naturalnie i są znacznie lepsze od tych oferowanych w sklepach. Na jednym z blogów: [url=http://pachnaca-kraina.pl]pachnaca-kraina.pl[/url] wyczytałem, iż mydło alep ma bardzo dobre właściwości lecznicze. Produkt ten przyspiesza gojeniu się ran i powinno się go stosować przy skórze trądzikowej? Mam syna, który ma duży trądzik i żaden z tradycyjnych preparatów nie pomaga na tą dolegliwość. Lekarka, która go leczy zaleciła zabiegi laserem IPL. Lecz koszt teko typu kuracji w klinice prywatnej jest bardzo wysoka. Tak, więc poszukuje mniej kosztownej alternatywy. Czy ktoś z was miał kontakt z olejem laurowym? Będę zobowiązany za wasze wypowiedzi.
Edytor zaawansowany
  • caseyshepard7 08.10.18, 00:23
    Floslek, najlepsze kremy na nawilżenie nawet najgorszej skóry.
  • eddi 10.04.19, 10:42
    ja bym się nie zdecydowała na to, ale moja siostra była i faktycznie widziałam, ze wyrosło jej bardzo duzo nowych włosów, ale jak z wypadaniem to niestety nie wiem. nie pamiętam gdzie to dokładnie było, ale jako że mieszka w Gdańsku to pewnie gdzieś w tych okolicach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka