Dodaj do ulubionych

Czy bać się kwasów omega-3?

IP: *.toya.net.pl 24.04.10, 20:38
witam,
chciałabym się dowiedzieć czy mogę bez obaw brać kwasy omega-3. Mam chorobę
zakrzepową i słyszałam, że te kwasy są dobre w mojej dolegliwości ale jak
poszłam do apteki to mi powiedzieli,że mogą wywoływać krwawienia i że lepiej
ich nie brać. Czy to prawda?
Obserwuj wątek
    • mgrtomaszewski Re: Czy bać się kwasów omega-3? 27.04.10, 09:28
      Witam,
      może Pani z całą pewnością i bezpiecznie stosować kwasy omega-3, ponieważ są one genetycznie niezbędnymi substancjami naszego organizmu. Należy również pamiętać, że są składnikami diety i jeżeli mówimy o jakichkolwiek ograniczeniach co do ich stosowania to tak, jak byśmy zakazywali sobie spożywania np. ryb, które są ich bogatym źródłem. Nie ma takich badań, które by potwierdzały, że zwiększone ilości omega-3 powodują krwawienia. Kwasy omega-3 mogą nieznacznie zwiększyć czas krzepnięcia krwi, co jest wręcz pożądane w profilaktyce i leczeniu choroby zakrzepowej, dlatego szczególnie w Pani przypadku zachęcam do ich stosowania w ilości min. 2g dziennie.
    • adriankowalik2323 Re: Czy bać się kwasów omega-3? 28.09.19, 07:59
      Szczerze ja nigdy nie bałem się kwasów omega-3. Przyjmowałem je bardzo chętnie podczas redukcji i naprawdę efekty w moim przypadku były naprawdę rewelacyjne. Co do samej choroby zakrzepowej to chyba widziałem jakiś artykuł na ten temat na stronie www.mid24.pl/ ogólnie cały blog jest poświęcony przyjmowaniu i stosowaniu odżywek suplementów Omega. Jak najbardziej polecam każdemu amatorowi siłowni, aby rozwijał swoją pasję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka