Dodaj do ulubionych

Schudnięcie a stan psychiczny

13.04.19, 17:17
Cześć,
mam pytanie do osób, które dużo schudły - czy też macie tak, że mimo wszystko czujecie się dalej grubo i źle ze sobą? Czy czujecie, że dobrze będzie schudnąć jeszcze kilka kilogramów? Czy udało wam się wyjść poza wartościowanie się tylko w odniesieniu do wagi? Czy dalej unikacie niektórych aktywności, których unikaliście kiedyś, sądząc że nie wypada gdzieś/jakoś się pokazać ze względu na tuszę? Czy dalej organizujecie swoją aktywność wokół problemów z wagą (np. unikanie klubów ze względu na kalorie w alkoholu)?
Mi nie idzie, ale może Wam coś pomogło i macie jakieś rady jak żyć po dużej utracie wagi? Ja czuję, że niewiele się zmieniło od kiedy schudłam, ale czuję też, że to w dużej mierze siedzi w mojej głowie. Mam też taki duży lęk, że jeśli raz odpuszczę, to wrócę do starych nawyków i wszystko pójdzie na marne. Proszę o rady i Wasze doświadczenia. Pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • ellanutella 23.04.19, 11:02
    Trochę tak miałam, długo mi zajęło przyzwyczajenie się do nowego wyglądu jednak w głowie dużo zostaje.
    Ale to nie było tak, że unikałam jakichś wyjść. Raczej wydawało mi się, że czegoś tam nie powinnam zakładać, bo to nie na moją figurę tylko dla szczupłych mimo że już wyglądałam dobrze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.