Dodaj do ulubionych

zgubiłam oponke i ...

03.03.07, 15:44
zgubiłam oponkę(brzuszki pomogły, robie je od prawie 2 miesięcy) i swoje nowe
spodnie założyłam na luzie super oby tak dalej
Edytor zaawansowany
  • beag1 05.03.07, 09:20
    Powiedz, ile robiłas brzuszków dziennie no i oczywiście przy jakiej diecie?
  • milena2004 07.03.07, 07:55
    ja robie około 100 brzuszków + na posladki, muszę teraz coś na nogi i ramiona
    poćwiczyć, a jeśli chodzi o dietę to 1200 kacl, chciałam 1000 ale jakoś pod
    koniec dnia mi wychodzi że tych kalorii było ok.1200 pozdr.Milena
  • motylek231 08.03.07, 23:15
    Gratuluje, ja też cwicze ale jeszcze wcieram sobie krem na cellulit, pomaga.
  • coracao 14.03.07, 21:34
    A co sobie wcierasz:)? Bo ja uzywam Cellu Sculpt i jestem bardzo zadowolona.
  • bugaj7172 31.03.16, 12:38
    Proponuję dr Annę Sędziak tel. 696312437, byłam, doświadczyłam i jestem zachwycona wraz z mężem efektami. Uważam, że nie jest droga ale najważniejsze było to, że nie było trudno, nie stałam przy garach całymi dniami, nauczyła nas zdrowego odżywiania a przy okazji schudliśmy. NIE BOLAŁO. NIE CHODZILIŚMY GŁODNI, wszystko co zapisywała było w sklepach i nie musiałam jeździć na drugi koniec miasta. Przyjmuje na Mickiewicza więc dojazd rewelacyjny. Opinie na portalu znany lekarz ma bardzo dobre. Poza tym cenię Panią Anię, za otwartość, profesjonalizm, brak kosztów ukrytych (bo do ceny diety dochodzi wizyta, bo jeszcze badania, bo jeszcze suplementy, bo jeszcze masaże i nie wiadomo co jeszcze) cena 90zł stałą i nic więcej. Jadłospisy się zmieniają, poświęca czas. Czekając w poczekalni spotkałam ludzi, którzy wcześniej już korzystali z jej usług i przyszli z rodziną- najlepsza i najcenniejsza opinia na jej temat. Pochyla się nad pacjentem, słucha. Początkowo wydawało się, że było krótko ale szok- bardzo konstruktywnie, wszystkie zasady opisane, zawsze można zadzwonić, napisać...POLECAM

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.