Dodaj do ulubionych

Niepowtarzalny prezent? Zapraszam

07.02.16, 12:39
Witaj, zafascynowana możliwościami jakie daje masa solna, tworzę z niej figurki - stojące do zawieszenia..głównie anioły- Anielice.. w wolnej chwili gdy odpoczywam od soli - regeneruje dłonie, tworząc kartki okolicznościowe (również w formie exploding box), zaproszenia.. rękodzieło od zawsze było dla mnie wyzwaniem, zaczęło się od chęci obdarowania bliskich mi osób czymś innym, wyjątkowym i od siebie...tworzyłam w wolnej chwili - w 2013 roku zostałam mamą, z racji tego, mam troszkę więcej "wolnego czasu" (mamy wiedzą o co chodzi ;) ) na tworzenie.. Coraz więcej prac, co cieszy najbardziej osób które, chcą by Anioły zagościły w ich domku :)

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany
napisz do mnie ;)

Wszystkie zamieszczane tutaj prace są na sprzedaż(chyba, że opis mówi coś innego ;))

Zapraszam do przeglądania albumów, jeśli coś Ci się spodoba, zostaw ślad ;)

Pozdrawiam, Angelika ArtMotyl

www.facebook.com/zakatekmotyl
Edytor zaawansowany
  • 26.02.16, 16:00
    fashionhib.e-abz.pl/
    Zapraszam na mój sklep z materiałami oraz gotową biżuterią !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.