Dodaj do ulubionych

dobra i niedroga księgowości- Wrocław

22.04.14, 11:19
Witam zdecydowałem się właśnie przejść na własny garnuszek i lada moment otworze własną działalność. Szukam jakieś dobrej i niedrogiej księgowości we Wrocławiu. Z góry dziękuje za polecenie czegoś odpowiedniego :)
Edytor zaawansowany
  • 23.04.14, 09:24

Jaka lokalizacja? Jeśli Krzyki to mogę sugerować Pan Krukowskiego z Podatku na Hallera, od kliku lat zajmuje się moją księgowością i sprawnie mu to idzie.
    Poza tym zna się na tych wszystkich rachunkowych kwestiach.

Niestety z innych lokalizacji to pytaj po ludziach albo kogoś innego bo nie będę Ci w stanie pomóc.
  • 23.04.14, 20:28
    Z lokalizacją nie ma problemu, jeśli to nie Psie Pole to mi pasuje ;) A jak kwestia cenowa, da się przeżyć ?
  • 24.04.14, 10:05
    Dobra rada!
    Wybierając księgowość nie patrz tylko na cenę ale też na jakość, bo nieraz kilkanaście złoty różnicy może zależeć na tym czy będziesz miał spokojną głowę czy problemy.

Dla mnie jak zaczynaliśmy współpracę cena była w porządku i teraz tez nie narzekam dlatego nic nie zmieniam. Najlepiej sam zadzwoń i dogadaj się co i jak.
  • 04.08.14, 10:25
    naciowyl napisał:

>
    > Jaka lokalizacja? Jeśli Krzyki to mogę sugerować Pan Krukowskiego z Podatku na
    > Hallera, od kliku lat zajmuje się moją księgowością i sprawnie mu to idzie.
    > Poza tym zna się na tych wszystkich rachunkowych kwestiach.

Sprawdzi się to biuro dla małej firmy??
    Jest w dogodnej lokalizacji dla mnie i nie musiałbym objeżdżać całego miasta albo jechać do centrum czy w jakąś inną część miasta żeby załatwić rozliczenia..
  • 05.08.14, 09:37
    08adam napisał:

> naciowyl napisał:
    >
    > >
    > > Jaka lokalizacja? Jeśli Krzyki to mogę sugerować Pan Krukowskiego z Podat
    > ku na
    > > Hallera, od kliku lat zajmuje się moją księgowością i sprawnie mu to idz
    > ie.
    > > Poza tym zna się na tych wszystkich rachunkowych kwestiach.
    >
    > Sprawdzi się to biuro dla małej firmy??
    > Jest w dogodnej lokalizacji dla mnie i nie musiałbym objeżdżać całego miasta al
    > bo jechać do centrum czy w jakąś inną część miasta żeby załatwić rozliczenia..

Na razie korzystam już od kilku miesięcy i jest w porządku więc sądzę, że powinieneś być zadowolony. Tylko, że teraz zmieniają od września lokalizację i przenoszą się na Aleje Pracy, zresztą sprawdź sobie na ich stronie ;)
  • 07.08.14, 09:04
    Jak Aleja Pracy to nie ma problemu, to praktycznie obok.
    Dzięki za informację, muszę się skontaktować z nimi.
  • 24.04.14, 15:15
    polecam google.pl – tam masz największy wybór księgowości i biur rachunkowych.
  • 07.05.14, 13:47
    Wszystko, czego szukasz, znajdziesz w linku poniżej :)
    --
    [url=http://www.ewerman.pl]biuro rachunkowe wrocław[/url]
  • 10.06.14, 14:36
    polecam Bogwoj.pl
  • 08.09.14, 17:58
    Od siebie chciałabym dodać Super Księgi. Prowadzę to biuro od lat, w pełni się w nie angażując. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z moją ofertą.
  • 29.09.14, 11:34
    Witaj , Ja z własnego doświadczenia polecę Tobie pkb.wroclaw.pl/ Dobre biuro rachunkowe i niedrogie.
    Polecam.
  • 16.02.15, 14:33
    Ja korzystam z serwisu wfirma.pl i jestem zadowolona. Zawsze można liczyć na poradę , szybko i skutecznie. Tak więc do prowadzenia "małej" księgowości idealna
  • 17.02.15, 23:16
    Polecić mogę, z włansego doświadczenia p. Danutę Statkiewicz. Prowadzi biuro Meritum. Opowiadała mi, że ma to biuro już od 20 lat, więc wg mnie jest dobrym ekspertem. Zreszta jej praca to potwierdza. DO tego zawsze życzliwa i uśmiechnięta (co u księgowych rzadkością jest...). I mysle ze to co wazne, biuro zatrudnia kilka osob, co swiadczy tez o ilosci klientow i jego wielkosci. Stawki rynkowe, ale raczej srednio rynkowe, dla nowych firm bardzo niskie nawet.
  • 10.03.15, 14:33
    Ja właśnie zaczynam przygodę z księgowością online bowiem słyszałam na ten temat sporo dobrych opinii.
    Co o tym sądzicie? Swoje zdanie będę mogła wyrazić za jakiś czas, ale już na starcie pociesza mnie że nie będę tyle musiała biegać z papierkami
  • 17.07.15, 23:31
    zerknij na strone superksiegi.pl/ Dla mnie najlepsze biuro rachunkowe We Wrocławiu. Jestem bardzo zadowolona odkąd swoje dokumenty powierzyłam wlaśnie biuru Rachunkowemu Super Księgi
  • 24.02.16, 00:40
    Temat stary, ale go trochę odgrzeję.
    zanim wybierzesz biuro rachunkowe sprawdź co powinno oferować biuro. Wybór biura rachunkowego to decyzja na lata, a dobra księgowa w firmie często jest ważniejsza od wielu innych rzeczych.
    Polecam poradnik codogrosza.pl/pomoc-dla-firm/jak-wybrac-biuro-rachunkowe/#content
  • 29.03.16, 21:16
    Szukać można bez końca... Zobacz serwis www.dobre-biuro-rachunkowe.pl/ , setki biur w jednym miejscu, sprawdź, porównaj i wybierze najlepsze dla siebie.
  • 29.03.16, 21:18
    Zapoznaj się z ofertą biura rachunkowego codogrosza we Wrocławiu. Nasze usługi to więcej niż tradycyjna księgowość. W ofercie mamy także usług biura podatkowego online. Dla naszych klientów świadczymy usługi doradztwa podatkowego, rejestracji spółek oraz obsługę kancelarii prawnej.

pełna oferta usług: codogrosza.pl
  • 11.04.16, 21:48
    Niektóre biura rachunkowe same odbierają dokumenty od klienta. Także lokalizacja jest już coraz mniej ważna. Ważne aby biuro poważnie traktowało swojego klienta, posiadało doświadczenie i wiedzę, służyło informacją i potrafiło doradzić korzystną oraz bezpieczną dla podatnika opcję. Tego przynajmniej ja wymagam od mojej księgowej.
  • 28.07.16, 10:53
    A sprawdzałaś oferte od superksiegi.pl/? bardzo dobre biuro, rzetelne, zawsze wszystko na czas. W dodatku mają indywidualna korzystną wycenę wiec mysle ze Ci to spasuje:)
  • 12.08.16, 07:57
    Polecam księgową na lwowskiej, konkretna i udziela sporo wskazówek od podstaw-jak się wypełnia formularze na starcie, jak wybrać opodatkowanie, a potem można skorzystać z naprawdę nieszablonowych, istotnych sugestii.
  • 16.12.16, 21:46
    Poszukaj w odpowiednim serwisie:
    www.dobre-biuro-rachunkowe.pl/dolnoslaskie/
  • 01.04.17, 09:44
    Ja się rozliczam w Biurze Rachunkowym MJ i jestem mega zadowolony przede wszystkim że ceny nie są wygórowane i dla początkujących stówka nie jest jakąś zaporową kwotą no i poza tym też jest duża pomoc od biura we wszystkich sprawach papierkowych z urzędami, ogólnie bardzo polecam www.mj-br.pl

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.