Dodaj do ulubionych

dobry okulista Warszawa

10.07.14, 13:30
Czy możecie polecić dobrego okulistę z Warszawy bądź okolic?
Edytor zaawansowany
  • mysliki 14.07.14, 13:08
    Czy szukasz w konkretnej dzielnicy? I o jakich okolicach rozmawiamy?
  • ty_mon 25.08.14, 11:53
    Z czystym sumieniem mogę polecić dr. Ślączka która przyjmuje w Wawrze na ul. Patriotów naprzeciwko stacji PKP Warszawa Międzylesie. Polecam dla dzieci i dorosłych
  • vo.optyk 13.03.15, 12:22
    Warszawa to czasem ciężkie do przejazdu miasto, ale czasem warto poświęcić trochę czasu i udac się do fachowca godnego polecenia.
  • krystynka1990 28.01.16, 15:01
    Dokładnie! Ja nie zmieniam już od lat dr Dzięgielewskiej z Instytutu Oka. Wiem, ze powstają różne nowości i każdy reklamuje się jak może - tak było w każdej branży i będzie zawsze. Dlatego tym bardziej trzymam się zaufanych.
  • misiapysia22 18.02.16, 11:51
    Krystynka ja też do niej chodzę! Fajnie trafić w internecie na taki ślad :-) może kiedyś minęłyśmy się w drzwiach? Mam podobne zdanie do Twojego. Pozdrawiam serdecznie!!
  • renata_1987 24.06.16, 10:10
    Dokładnie, dobry lekarz to podstawa, dlatego polecam Dzięgielewska Instytut Oka, bardzo profesjonalna kadra
  • pel.aga 20.05.15, 16:14
    Ja byłam na badaniu u dr Ślączki i jestem bardzo zadowolona. Miło i profesjonalnie. Pani dr ma też duże doświadczenie jeśli chodzi o dzieci, bo pracowała w Centrum Zdrowia Dziecka.
  • agatamiklosz 03.08.15, 13:13
    Polecam dr Monikę Dzięgielewską. Przyjmuje w Wilanowie na ul. Sarmackiej. Bardzo dobry okulista.
  • martakochanska 09.11.15, 09:59
    Popieram. Doktor Dzięgielewska jest naprawdę niesamowita! Byłam u niej zarówno z moim synkiem, jak i ze swoimi problemami z opadającą powieką i będę ją polecać wszystkim. Niesamowite podejście do pacjenta i ogrom wiedzy.
  • konwalia2203 10.11.15, 11:52
    najlepiej udac się do kogoś z polecenia znajomych, choć czyjas opinia wcale nie musi sie równac naszej
  • karolinnnaa 23.11.15, 10:12
    Popieram z zastrzeżeniem, że z opiniami znajomych może być podobnie. ;) Mi jednak znajoma poleciła kiedyś dla dziecka okulistę z Alfa-Leku i się nie zawiodłam, bo miał bardzo dobre podejście do dziecka, które wtedy miało ok. 8 lat. Także warto słuchać znajomych.
  • krystynka1990 18.02.16, 11:14
    konwalia2203 masz rację, najlepiej pytać znajomych i iść do kogoś z polecenia. Wszystkiego się to dotyczy, nie tylko lekarzy. Nawet tak jak mówisz znajomy ma inne kryteria oceny, to i tak nie idzie się całkiem w ciemno. Ja chodzę do Instytutu Oka na ul. Sarmackiej właśnie z polecenia mojej przyjaciółki. Dlatego fajnie mieć znajomych w stolicy i podpytać do kogo chodzą i gdzie warto a gdzie nie. Bo ja jestem z małej mieściny i muszę do dużego miasta do specjalistów jeździć.
  • solaris20 24.11.15, 15:23
    w warszawie jest dużo specjalistów więc i rad pewnie będzie sporo
  • vo.optyk 04.12.15, 15:03
    minęło już troche czas od zapytania wiec pewnie wybór już dokonany

kto?
  • quarter 07.01.16, 00:56
    Mogę polecić Instytut Oka (Al. Niepodległości 18) - właśnie otwarty, chyba najlepsze wyposażenie sprzętowe w Polsce i lekarze (sporo dr n.med) z dużym doświadczeniem. Ceny średnio-warszawskie, ale tak dokładnie nikt nie przebada - no, może w Anglii albo w Niemczech :)
  • monikaengel 24.01.16, 15:04
    Też tak sądzę. Moja rodzina na przykład od lat korzysta z usług przychodni Alfa przy ul. Ordynackiej. I jakbym miał komuś kogoś polecać to właśnie ich. Za profesjonalizm, za fachowość, za łatwość dostępu.
  • vo.optyk 09.02.16, 16:26
    Wiele osób długa szuka swojego specjalisty zanim trafi na lekarza dla siebie- takiego który w pełni mu odpowiada
  • monikaengel 17.02.16, 16:25
    Nie jestem pod tym względem żadnym wyjątkiem. :) Dlatego polecam tę lecznicę, bo nie tylko z usługi okulisty byłam u nich zadowolona. Zaufany ginekolog to też ważna sprawa dla kobiety. Pewnie nawet ważniejsza. :)
  • renata_1987 07.07.16, 10:53
    osobiście polecam Dzięgielowska Instytut Oka, byłam i jetem bardzo zadowolona.
  • magdabala90 09.03.18, 10:43
    Zadowolona jestem z obsługi w MediCenter (medicenter.pl), mają w zasadzie lekarzy z każdej specjalizacji, a w każdym razie ja się jeszcze nie spotkałam z sytuacją, żebym nie mogła się do kogoś dostać itp. Krótki czas oczekiwania, sympatyczne pielęgniarki i obsługa.
  • guoguolucas 14.03.18, 10:11
    Your eyes are precious, so it’s only natural that you’d want to do your research on all the options available for eyelash growth or enhancement. Who wouldn’t want that perfect combination of safe, effective, easy to order, and lowest-priced? A lash growth serum that can deliver all those things seems like it would be a dream product!

Buy Generic Latisse-Top 1 Eyelash Enhancing Formulas of 2018
    from www.genericlatisse.us.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.