Dodaj do ulubionych

dobry okulista Warszawa

10.07.14, 13:30
Czy możecie polecić dobrego okulistę z Warszawy bądź okolic?
Edytor zaawansowany
  • 14.07.14, 13:08
    Czy szukasz w konkretnej dzielnicy? I o jakich okolicach rozmawiamy?
  • 25.08.14, 11:53
    Z czystym sumieniem mogę polecić dr. Ślączka która przyjmuje w Wawrze na ul. Patriotów naprzeciwko stacji PKP Warszawa Międzylesie. Polecam dla dzieci i dorosłych
  • 13.03.15, 12:22
    Warszawa to czasem ciężkie do przejazdu miasto, ale czasem warto poświęcić trochę czasu i udac się do fachowca godnego polecenia.
  • 28.01.16, 15:01
    Dokładnie! Ja nie zmieniam już od lat dr Dzięgielewskiej z Instytutu Oka. Wiem, ze powstają różne nowości i każdy reklamuje się jak może - tak było w każdej branży i będzie zawsze. Dlatego tym bardziej trzymam się zaufanych.
  • 18.02.16, 11:51
    Krystynka ja też do niej chodzę! Fajnie trafić w internecie na taki ślad :-) może kiedyś minęłyśmy się w drzwiach? Mam podobne zdanie do Twojego. Pozdrawiam serdecznie!!
  • 24.06.16, 10:10
    Dokładnie, dobry lekarz to podstawa, dlatego polecam Dzięgielewska Instytut Oka, bardzo profesjonalna kadra
  • 20.05.15, 16:14
    Ja byłam na badaniu u dr Ślączki i jestem bardzo zadowolona. Miło i profesjonalnie. Pani dr ma też duże doświadczenie jeśli chodzi o dzieci, bo pracowała w Centrum Zdrowia Dziecka.
  • 03.08.15, 13:13
    Polecam dr Monikę Dzięgielewską. Przyjmuje w Wilanowie na ul. Sarmackiej. Bardzo dobry okulista.
  • 09.11.15, 09:59
    Popieram. Doktor Dzięgielewska jest naprawdę niesamowita! Byłam u niej zarówno z moim synkiem, jak i ze swoimi problemami z opadającą powieką i będę ją polecać wszystkim. Niesamowite podejście do pacjenta i ogrom wiedzy.
  • 10.11.15, 11:52
    najlepiej udac się do kogoś z polecenia znajomych, choć czyjas opinia wcale nie musi sie równac naszej
  • 23.11.15, 10:12
    Popieram z zastrzeżeniem, że z opiniami znajomych może być podobnie. ;) Mi jednak znajoma poleciła kiedyś dla dziecka okulistę z Alfa-Leku i się nie zawiodłam, bo miał bardzo dobre podejście do dziecka, które wtedy miało ok. 8 lat. Także warto słuchać znajomych.
  • 18.02.16, 11:14
    konwalia2203 masz rację, najlepiej pytać znajomych i iść do kogoś z polecenia. Wszystkiego się to dotyczy, nie tylko lekarzy. Nawet tak jak mówisz znajomy ma inne kryteria oceny, to i tak nie idzie się całkiem w ciemno. Ja chodzę do Instytutu Oka na ul. Sarmackiej właśnie z polecenia mojej przyjaciółki. Dlatego fajnie mieć znajomych w stolicy i podpytać do kogo chodzą i gdzie warto a gdzie nie. Bo ja jestem z małej mieściny i muszę do dużego miasta do specjalistów jeździć.
  • 24.11.15, 15:23
    w warszawie jest dużo specjalistów więc i rad pewnie będzie sporo
  • 04.12.15, 15:03
    minęło już troche czas od zapytania wiec pewnie wybór już dokonany

kto?
  • 07.01.16, 00:56
    Mogę polecić Instytut Oka (Al. Niepodległości 18) - właśnie otwarty, chyba najlepsze wyposażenie sprzętowe w Polsce i lekarze (sporo dr n.med) z dużym doświadczeniem. Ceny średnio-warszawskie, ale tak dokładnie nikt nie przebada - no, może w Anglii albo w Niemczech :)
  • 24.01.16, 15:04
    Też tak sądzę. Moja rodzina na przykład od lat korzysta z usług przychodni Alfa przy ul. Ordynackiej. I jakbym miał komuś kogoś polecać to właśnie ich. Za profesjonalizm, za fachowość, za łatwość dostępu.
  • 09.02.16, 16:26
    Wiele osób długa szuka swojego specjalisty zanim trafi na lekarza dla siebie- takiego który w pełni mu odpowiada
  • 17.02.16, 16:25
    Nie jestem pod tym względem żadnym wyjątkiem. :) Dlatego polecam tę lecznicę, bo nie tylko z usługi okulisty byłam u nich zadowolona. Zaufany ginekolog to też ważna sprawa dla kobiety. Pewnie nawet ważniejsza. :)
  • 07.07.16, 10:53
    osobiście polecam Dzięgielowska Instytut Oka, byłam i jetem bardzo zadowolona.
  • 09.03.17, 22:42
    Sama wprawdzie nigdy nie miałam problemów z oczami, natomiast wielu moich znajomych ceni sobie Centrum Mikrochirurgii Oka Laser www.okolaser.com.pl/ . Wiem na pewno, że pracujący tam personel jest wyspecjalizowany w przeprowadzaniu zabiegów związanych z krótkowzrocznością, astygmatyzmem, zaćmą, jaskrą, a także innymi nawet bardzo poważanymi chorobami wzroku. Poza tym na miejscu dostępny jest nowoczesny sprzęt, umożliwiający przeprowadzania nawet bardzo skomplikowanych zabiegów, przy czym dyrektorem ośrodka jest znany i ceniony prof. Jerzy Szaflik, będący kierownikiem Katedry i Kliniki Okulistyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wobec czego możemy być pewni, że trafimy tam " w dobre ręce":)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.