31.07.14, 13:52
Witam,
czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa terminów na NFZ na operację zaćmy?
Edytor zaawansowany
  • piszanin2 08.08.14, 11:45
    W Łomży- tam gdzie miałem zabieg czeka się ok 2 lata.
  • poula.sawicka 26.11.18, 12:41
    Ja robiłam zabieg na zaćmę u dr Mielnik-Mierzwińskiej i moge Ci jak najbardziej polecić, znakomity lekarz w tej dziedzinie.
  • senegal 03.12.18, 12:20
    W Lublinie okres oczekiwania to 3 lata minimum. Ale nie polecam na NFZ. Od siebie polecam prywatnie w Białymstoku u Michnowskiego. Szybko i dobrze.
  • wandek77 04.12.18, 14:02
    Terminy na NFZ są tragiczne. Oferują zabiegi w Czechach z tego co wiem ale jednak do Czech to nie jest godzina drogi. Polecam zrobić prywatnie i porządnie u doktora Michnowskiego w Białymstoku.
  • ritatys 05.12.18, 12:22
    Na NFZ to porażka! Wolałem wydać trochę pieniędzy i pójść prywatnie. Robiłem zabieg w Białymstoku u Michnowskiego i mogę śmiało polecić.
  • osekok 06.12.18, 13:56
    Ja właśnie jestem po konsultacji u doktora Michnowskiego. Jestem bardzo zadowolony, lekarz wporządku, wysłucha i wyjaśni wszystko tak jak należy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.