Dodaj do ulubionych

Czy warto jechać po okulary do vision expres?

28.08.14, 12:48
Mam do nich kawał trasy, ale takie są ciekawe promocje że mam chęć się wybrać. Np. kupuje się jedne okulary a dostaje się trzy pary. Tylko ciekawe czy te jedne nie kosztują tyle w sumie trzy pary u miejscowego optyka?
Edytor zaawansowany
  • warka21 28.08.14, 15:08
    Ja nie polecam kupywania w takim salonie,robią szybko i niestarannie.
  • karmelek56 04.09.14, 13:27
    To prawda i w dodatku ceny są duuużo wyższe niż u normalnych optyków. Za cenę którą ci zaśpiewają za jedną parę, u optyka zrobisz sobie dwie czy trzy. Ich promocję są doskonale przekalkulowane, albo ładnie mówią w reklamie a już w salonie okazuje się np. że te dwie pary gratis to tylko oprawki a szkła musisz sobie dokupić, itp...
  • leah11111 04.09.14, 16:53
    Hmmm no wiesz ostatnio VE dostał 200 tys kary za te ich 3 pary w cenie 1 od UOKIKU
  • 22mariolka 05.09.14, 13:18
    Hasła reklamowe sa czasem bardzo mylące
  • szagus54 10.09.14, 12:42
    Tu akurat było celowe wprowadzanie konsumenta w błąd! Jeżeli salon reklamuje się - 3 pary w cenie 1 to klient oczekuje, że kupi jedne okulary, a kolejne dostanie za darmo, a nie dostanie kupon, oczywiście o ile wyda odpowiednią sumę pieniędzy, tylko na swoje nazwisko do wykorzystania przy zakupie drugiej pary.
    Teraz zmienili tą reklamę, że przy zakupie 1 otrzymujesz kupon na 2 parę.
    Tak czy inaczej ja nie polecam, okulary robią niestarannie, pracują na chińskich soczewkach, kiepskiej jakości, za to z wysoką ceną.
  • nadia132 10.09.14, 14:05
    Nie polecam, okulary są robione chyba przez ludzi "z ulicy" po krótkim przeszkoleniu, bo wykonanie i wykończenie jest straszne. Raz zrobiłam tam okulary, kiedy udałam się z nimi do miejscowego optyka żeby dopasować za uszami pani optyk pokazała mi jak ładnie mogą być wypolerowane brzegi szkieł w oprawce żyłkowej to byłam wściekła sama na siebie, bo moje zrobione były strasznie. No i oprawka dość szybko się rozsypała. Nigdy więcej.
  • 43justyna 10.09.14, 16:53
    Jakość nie jest dobra.Plusem jest że w godzinę można mieć okulary.
  • 1piwonia 10.09.14, 17:09
    Ostatnio głośno było w telewizji że ta promocja oszukuje ludzi.Dostali niezłą karę.Dobrze bo uważam że promocja powinna być jasna dla klienta.
  • sia8 23.10.14, 12:21
    Oprawki można u nich kupić fajne, ale są drogie i tak jak pisano powyżej montaż szkieł jest często nieprofesjonalny. A co za tym idzie, często okulary są kiepskie.
  • 1limba 23.10.14, 16:32
    I jak ktoś jak ma dalego to jedź z każdą niedoskonałością,bo jak nosi się okulary to wtedy wychodzi wszystko.
  • bronek1238 24.10.14, 09:45
    Ja robię okulary tylko na miejscu, bo czasem i ze trze razy muszę iść do poprawki żeby były wygodne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka