Dodaj do ulubionych

Problem z cienkimi włosami?

11.09.14, 15:21
Mam problem z rozczesywaniem swoich włosów pomimo, że stosuje odżywki.Plączą się.Czy to dlatego ,że mam cienkie włosy?
Edytor zaawansowany
  • huszinmalu 27.06.16, 09:13
    Cienkie włosy powinny się plątać trochę mniej, ale oczywiście nie ma reguły. A używasz kosmetyków drogeryjnych czy naturalnych? Ze swojej strony mogę polecić Ci serię kosmetyków do włosów bioselectpolska.pl/produkty/wlosy2. Włosy sa mocniejsze i pozbawione widocznych zniszczeń po stosowanych wcześniej barwnikach do włosów. Kosmetyki nie podrażniają też skóry głowy.
  • kingakiniuchna 18.07.16, 13:14
    Mam długie i cienkie włosy, które jest bardzo ciężko rozczesać zwłaszcza po umyciu. Ja mam olejek Macadam Oli Kosswella. Olejek ten jest dla moich włosów rewelacyjny! przede wszystkim ich nie obciąża i nie tłuści . Jest bardzo wydajny, wystarcza jego niewielka ilość, polecam
  • karminakarmina 18.08.16, 20:54
    a farbujesz je lub rozjaśniasz? Może masz źle dobrane produkty do włosów? Jeśli próbujesz różnych odżywek i nic nie pomaga to idź do lekarza od włosów www.facebook.com/trycholog.lekarz.od.wlosow/?fref=ts Teraz akurat są darmowe badania trychologiczne w hair medica (sama byłam i korzystałam). Myślę, że zawsze warto zasięgnąć rady kogoś kto się zna na włosach niż próbować jakiś marnych metod i tracić czas

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka