Dodaj do ulubionych

gniazdo os

21.05.15, 16:26
Jak mam pozbyć się os, które są na drzewie w moim ogrodzie?
Edytor zaawansowany
  • 23.05.15, 11:50
    Na pewno trzeba podejść do tematu ostrożnie.Może jakiś pszczelarz będzie pomocny.
  • 27.05.15, 12:50
    oj współczuję, mam nadzieję, że nie macie uczulenia
  • 03.06.15, 10:15
    Też jestem zdania, że bez pszczelarza się nie obejdzieo chyba lepiej jak najszybciej się z tym rozprawić.
  • 17.06.15, 12:39
    Słyszałem że straż pożarna może też pomóc w takich sytuacjach.
  • 06.05.16, 22:49
    Macie problem z gniazdami szerszeni, os czy roi pszczół, ta firma usuwaniegniazdos.pl/ profesjonalnie się tym zajmie. Ja mogę ją polecić, gdyż czyścili mi podwórze
  • 01.06.16, 19:52
    Ja także polecam firme usuwaniegniazdos.pl/. W tamtym roku usuwali u mnie w ogródku własnie szerszenie. Zrobili to szybko, sprawnie i przede wszystkim (mam nadzieję) bezpowrotnie. Póki co szerszenie nie wróciły! To naprawdę profesjonaliści w swojej dziedzinie.
  • 12.01.17, 19:29
    Mieszkam w Andrychowie i Panowie z firmy Ogrody Kilian ogrodykilian.pl/pl/58/1/szerszenie usuwali mi gniazda os i szerszeni z mojej posiadłości. Bardzo profesjonalnie to zrobili, polecam ich, działają też w Kętach i Wadowicach

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.