Dodaj do ulubionych

Problemy przed rozwodem.

10.01.17, 20:20
Witam, jestem przed sprawą rozwodową, a im bliżej do rozprawy tym bardziej mój "przyszły były" mąż uprzykrza mi życie. W chwili obecnej sprawa dotyczy samochodu, a raczej tego, że samochód ma mój mąż, używa go (dojeżdża nim do pracy) a każe mi płacić połowę ubezpieczenia i przeglądy auta. Ja do tego auta nie mam dostępu już ponad 3 miesiące, nie chce też go, ponieważ nie mam pieniędzy na jego utrzymanie (decydując się na rozwód musiałam wrócić do swojej matki, obecnie nie pracuje tylko studiuje i wychowuje dziecko). Proszę pomóżcie mi jak wybrnąć z tej sytuacji, nie chce tego auta i nie mam też pieniędzy by płacić połowę. Czy jakoś mogę się zrzec praw do tego auta?
Edytor zaawansowany
  • 27.02.17, 10:30
    W prawach o rozwód i podział majątku polecam podziel.com Na blogu można znaleźć ciekawe i praktyczne informacje.
  • 29.09.17, 11:42
    Wynajmij dobrego adwokat- to Cię przez cały proces przeprowadzi. Ja przy moim rozwodzie nie miałam żadnych problemów- ogólnie nie kontaktowałam się z mężem, bo wszystkim zajmowała się moja pani adwokat. Godna polecenia i empatyczna adw Niewiadomska, tak przy okazji. Jak byś szukała do rozwodu to lepiej nie można trafić.
    A Twój mąż to już całkiem pokręcony, sam jeździ samochodem, a Tobie każe płacić- współczuję, bo to wygląda na męczącą sprawę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.