Dodaj do ulubionych

W jaki sposób znaleźć dobrego adwokat w warszawie

23.08.09, 11:50
Kobitki pomożcie znaleźć mi dobrego adwokata w Warszawie. Jestem w
trakcie rozwodu z mężem alkoholikiem byłam przekonana że to prosta
sprawa (tak mówiła moja prawniczka). Ja też tak myślałam i bardzo się
zdziwilam po pierwszej rozprawie gdy na rozprawie zaczęła występ jego
pani Adwokat i tak na każdej rozprawie (były cztery)a moja prawniczka i
tu ogromne rozczarowanie ani słówkiem się nie odzywa mało tego zaczyna
mnie straszyć ze ta sprawa wcale nie wyglada dobrze ze wystarczy kilka
procent mojej winy i przegrywam sprawę. Wnioslam sprawę z orzekaniem o
winie z powodu alkoholizmu trwającego od 24lata bo tyle jestesmy w
związku myśle ze wcześniej był problem, ale ja go nie widzialam. Widzę
co się dzieje w sadzie i jak nie zmienię adwokata to przegram z
kretesem wiec zaczęłam szukać kogoś innego, ale to ogromny problem jest
wielu prawników kogo wybrać do sprawy gdzie w grę wchodzi alkoholizm
jednego z partnerów zekomo z mojego powodu takimi argumentami broni go
mecenas. Pomóżcie jak kogoś macie bardzo proszę ja trafiłam na kobietę
jedynie ze świetnym nazwiskiem i to wszystko ostatnio mi powiedziała ze
nie jest siostra milosierdzia i nie będzie mnie wspierał psychicznie
mam sobie iść do psychologa. Obie panie to wieloletnie przyjaciółki.
Pozdrawiami czkam na odzew.
Edytor zaawansowany
  • 18.09.09, 13:55
    witam

Jeżeli jest Pani zdecydowana na zmianę prawnika to polecam pana
    mecenasa Gorlewskiego. tel: 507 928 304 lub (022) 621 42 55.

pozdrawiam
  • 18.09.09, 22:46

Czy kożystała Pani z jego pomocy.
    Pozdrawiam.--
    Bazylka2b
  • 31.10.12, 20:34
    ja dzisiaj byłam w Kacelarii Łukasza Domańskiego. gość jest naprawdę solidny. tel. 501-725-641
  • 28.06.11, 23:20
    witam

z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mecenasa Witolda Leśniewskiego kancelaria jest w centrum przy placu Zbawiciela. Sprawdź telefon w internecie.

Ja korzystałam z jego usług, sympatyczny i bardzo profesjonalny prawnik. Mój wcześniejszy wziął pieniądze i przez rok nic nie zrobił i też musiałam zmienić i wtedy trafiłam do mecenasa Leśniewskiego.
    Pozdrawiam Lanza
  • 29.06.11, 14:59
    jako rozwiedziona kobieta mogę Ci polecić adwokata Roberta Ofiara. Ma kancelarię w centrum. Rozwód to jedna z gorszych rzeczy jaka może spotkać kobietę. Jakoś przy pomocy Pana Roberta dałam radę, na prawdę się zna, jest młody ale ma olbrzymie doświadczenie również jeżeli chodzi o dobro dziecka przy rozwodzie. Polecam! i życzę powodzenia.
  • 03.11.11, 13:08
    Witam wszystkich u których słowo prawo wywołuje gęsią skórkę. Gdy podjąłem decyzję o zakończeniu mojego "fikcyjnego" małżeństwa nie myślałem że będzie to tak trudne i czasochłonne. Tylko dzięki pomocy i to nie tylko prawnej ale również wsparciu psychicznemu Pani Moniki Pochopień Mikołajczyk udało mi się zmierzyć z rozwodem. Pani Mecenas ma za sobą już długą praktykę w ramach pomocy prawnej ale od niedawna prowadzi samodzielną działalność.Czuję się moralnie zobowiązany do podziękowania jej za pomoc. Dzięki takim osobom, odzyskuje się wiarę w prawników uznawanych na krwiopijców i wyzyskiwaczy. J Pani Monika przekazuje klientom swój prywatny nr tel. Jest więc dostępna o każdej porze, oczywiście w granicach rozsądku. Jeżeli potrzebujecie prawnika zadzwońcie 502 730 913. Sami ocenicie czy chcecie aby waszymi sprawami zajmował się inny prawnik.
  • 30.11.12, 09:57
    Jeśli cenicie poza dobrą poradą także dobrą cenę i dobry czasy uzyskania pomocy to podsyłam linka z pomocną dłonią e-prawnik.pl/zamow-opinie/ pomoc przez sieci internetową w 24 godziny.
  • 24.01.12, 15:50
    podbijam temat, bo może jeszcze ktoś będzie potrzebował...
    skorzystałam z polecenia koleżanki już rozwiedzionej i jestem zadowolona. u niej było szybko - na jednej sprawie, u mnie niestety dłużej i dużo nerwów, ale finał ok. współpraca super i podejście do klienta. to pani adwokat Anna Szela z Warszawy
  • 02.07.12, 12:19
    Witam, korzystałem z usług: warszawa-rozwod.pl. B.dobry kontakt i sprawne załatwienie sprawy.
  • 31.10.12, 20:45
    polecam kancelarię przy pl. bankowym. mój rozwód prowadził tam mec. domański. jest młody ale bardzo zaangażowany. podaję namiar 501-725-641
  • 08.10.12, 15:30
    A ja polecam adwokat Anetę Kowalczuk-Stogniew właśnie prowadzi moja sprawę rozwodową i muszę powiedzieć, że jestem z niej bardzo zadowolona bo zawsze jest świetnie przygotowana do rozprawy i moge do niej zadzwonić z kazdym pytaniem, a ona zawsze na spokojnie mi wszystko tłumaczy.Numer tel. do niej 790207368.
  • 31.10.12, 20:33
    ja polecam Łukasza Domańskiego. Ma Kancelarię przy pl. bankowym. tel. 501-725-641. Bylam dzisiaj i jest naprawdę ok. i solidny.

grazyna517 napisał(a):

> A ja polecam adwokat Anetę Kowalczuk-Stogniew właśnie prowadzi moja sprawę rozw
    > odową i muszę powiedzieć, że jestem z niej bardzo zadowolona bo zawsze jest świ
    > etnie przygotowana do rozprawy i moge do niej zadzwonić z kazdym pytaniem, a on
    > a zawsze na spokojnie mi wszystko tłumaczy.Numer tel. do niej 790207368.
  • 31.10.12, 20:49
    ja byłam wczoraj w bardzo fajnej kancelarii przy pl. bankowym. podaję namiar 501-725-641
  • 08.11.12, 14:43
    Polecam Mecenas Anetę Kowalczuk-Stogniew, ma kancelarię na Żurawiej tel. 790-207-368 bardzo dobry adwokat!
  • 16.11.12, 20:36
    -a bym polecała tego domańskiego z pl. bankowego. tel. 501-725-641
  • 17.01.13, 19:41
    ja - chwalić wszytsko - jestem już po tej gehennie. najlepiej wybrać kogoś zaangażowanego i mającego pomysły na zaplanowanie całego rozwodu i podsuwanie rozwiązań. ja skorzystałam z mec. Domańskiego z pl. bankowego i mogę go polecić. Podaję namiar (501-725-641)
  • 12.02.13, 21:58
    Nie weim czy dobry, ale mozna coś poczytać za darmo
    www.izkancelaria.pl/category/blog/
  • 17.05.13, 00:53
    Polecam do rozwodow w Warszawie adw. Magdalene Grześkowiak. Rozwiodla mnie i 3 moich znajomych.tel do niej 667990661
  • 28.05.13, 20:28
    ja polecam z całego serca mec. Domańskiego.Nie wiem, czy jest najlepszy, bo byłam wyłącznie u niego ale jestem bardzo zadowolona. Zawsze miał czas dla mnie i bardzo dobrze mi doradzał. Wizyta jest bardzo długa ale wiele może natchnąć do dobrego przygotowania się do sprawy. Fajne jest to że mecenas daje podsumowanie spotkania na email, a także to że spotkał się ze mną z tydzień przed rozprawą i dokłdnie wyjaśnił co mnie czeka i czego się spodziewać. podaję numer 501-725-641
    W.P.
  • 14.06.13, 20:55
    Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
  • 15.10.13, 20:04
    Jeśli chodzi o specjalistów w zakresie prawa rodzinnego, w tym rozwodów, ze swojej strony poleciłabym Ci mecenasa Przemysława Sokołowskiego. Wpisz w Google, poszukaj gdzie ma kancelarię, bo nie znam adresu jego strony internetowej, ale moja kuzynka wzięła go za swojego obrońcę i dzięki temu wygrała sprawę. Prawnik, to prawnik, musi - że tak kolokwialnie to powiem - popyskować trochę w sądzie, tzn. udzielać się w sprawie, angażować w nią, a nie - tak jak wspomniałaś o swojej prawniczce - tylko ręce rozkładać i poddawać się bez walki. Moja kuzynka była przekonana, że sprawę przegra - mało dowodów, mało świadków, ale mecenas Sokołowski sprytnie sprawę rozegrał i wszystko skończyło się dobrze.
  • 20.10.13, 19:05
    Dziwię się, że nikt nie wpisał mecenasa Lesława Grucelskiego. To specjalista od rozwodów jakich mało. Poczytajcie o nim na skutecznyadwokat.pl. Mnie rozwód poprowadził po mistrzowsku. Poleciłam go znajomym i z tego co wiem każdy był bardzo zadowolony. Podawać telefonu nie będę, bo każdy może znależć jak chce.
  • 08.11.13, 20:51
    Jakbyś chciała też sama się trochę doedukować, poczytać coś, to gorąco polecam Ci ten portal: www.mojrozwod.pl/ . Warto, żebyś znała chociaż podstawy, sprawi to bez wątpienia, że będziesz się pewniej czuła podczas rozpraw. Generalnie jestem zwolenniczką polegania w tych kwestiach nie tylko na adwokacie i 100%-owym zdawaniu się na niego, ale przede wszystkim - na kierowaniu się także własną wiedzą. Pozdrawiam i życzę szybkiego rozwiązania problemów ;).
  • 15.11.13, 13:40
    salam_anka napisał(a):

> Ciężki temat rozwody. Portal mójrozwód.pl ma bardzo wiele materiałów dotyczącyc
    > h rozwodu. Można skorzystać też tam z pomocy prawników, ale dla własnej wiedzy
    > warto zajrzeć. W prosty sposób tłumaczą wszystkie etapy rozwodu, kalkulatory po
    > magają obliczyć alimenty. Lepiej wiedzieć takie rzeczy zanim ostatecznie zdecyd
    > ujemy się na wybór prawnika i rozwód.
    Zgadzam się. Prawnik to spory koszt, chyba że chcemy mieć rozwód z winy małżonka, wtedy on pokrywa koszt prawnika :D
  • 16.12.13, 14:25
    Ale jak jest za porozumieniem, to można chyba to załatwić w czasie jednej rozprawy, wiec chyba też taniej wyjdzie.
    Pierwszy raz widzę taki kalkulator do alimentów - fajne narzędzie.
  • 22.02.14, 20:01
    W mojej ocenie powinnaś pójść do Kancelarii na pl. bankowym (501-725-641). Mnie poleciła ją koleżanka z banku. Ona ugrała duże alimenty dla dzieci i bardzo chwaliła sobie walkę mecenasa na sali rozpraw, bo maż coś kręcić zaczął. byłam tam w czwartek i jestem zadowolona i podbudowana. Fajnie, że Pan Mecenas wysłał mi email podsumowujący spotkanie. Rozmowa jest rzeczowa i konkretna bez owijania w bawełnę. Ja niestety poszłam dość słabo przygotowana ale w trakcie mecenas zwrócił m uwagę na kilka istotnych tematów, o których nie miałam pojęcia.
    Es.
  • 23.02.14, 16:47
    spróbuj się skontaktować z Kancelarią na pl. bankowym (501-725-641) ja naprawdę ją polecam.
  • 27.09.15, 16:02
    ja bardzo polecam swoją mecenas od rozwodu i podziału majątku - adwokat Joanna Łapińska (Warszawa), jest rewelacyjna! wygrała mi obie sprawy, jest niesamowicie skuteczna, rzetelna ma bardzo długie doświadczenie, miałam ją z polecenia znajomych którym też prowadziła sprawy, ma bardzo dobra opinię i słynie z bezkompromisowości a wyniki mówią same za siebie
  • 03.11.15, 00:05
    www.adwokat-seweryn.pl Specjalista od rozwodów i prawa rodzinnego
  • 15.10.15, 11:17
    Hej :)
    Wejdź na stronę www.lawarsaw.pl/prawo-rodzinne-rozwody/. Fachowa porada, adwokaci, rozwody Warszawa.
  • 26.11.15, 18:34
    Przeczyta sobie najpierw komentarze o adwokatach na takich portalach jak WWW.WYBIERZPRAWNIKA.COM , WWW.OPINIEOPRAWNIKACH.PL ITP jest tego sporo ale znajdziesz tam także negatywne opinie co z pewnością uchroni Cie przed złym wyborem
  • 09.12.15, 22:57
    Adwokata znalazłam w internecie, po tym, jak adwokat z "polecenia" wycofał się ze sprawy. Mój były i teściowie mieli kupę kasy, więc wzięli słynną kancelarię przeciwko mnie. Trochę to potrwało, ale w końcu znowu Dawid pokonał Goliata :) W dwóch sprawach zresztą, bo jak się nie udało mnie zniszczyć na majątkowej (chociaż apelowali), to jeszcze było oskarżenie w sądzie rodzinnym i próba odebrania córki. Mecenas Małgorzata Woźniak była przy mnie cały czas i za uszy wyciągnęła mnie z kłopotów. Niedrogo :) Jaka kasa za konsultację wstępną? Nie wiem, może coś się zmieniło, ale pieniądze po decyzji o reprezentacji w sądzie. Uwaga! Opłata jednorazowa, bez dopłat za kolejne rozprawy i apelację. Z mec. Woźniak czułam się bezpieczna, a emocjonalny dół jest chyba w takich procesach najgorszy. Kto nie przeżył, nie zrozumie
  • 12.12.15, 18:16
    Bazylka ja tez poszukiwałam na gwałt konkretnego adwokata wzięłam adwokata Domańskiego wszystko okay ale nie miał nigdy czasu, potem już wysyłał aplikantkę, poleciła mi koleżanka z pracy adwokata Kotłowskiego, wrednym i skuteczny, rozsądny. Ale za nim z nim przyjął musiałam poczekać na termin, to malutki minus, ma masę ludzi. Kochaniutka broń Cię Boże przed super byłą sędzią Lipińską przereklamowana i udaje że coś wie. Przerobiłam te tematy jak widzisz z dwoma mężami.
    Pozdrawiam Cię Jola, no i powodzenia - Nie daj się.
  • 14.01.16, 13:06
    Polecam Ci solidne rozeznanie w necie oraz pocztę pantoflową - ja tak zrobiłam, trafiłam do kancelarii michała krawczyka kancelariakp. com. Jestem zadowolona i polecam dalej. Adwokat wziął moją sprawę choć było blisko terminu i poprowadził ją wg mnie bardzo profesjonalnie. Specjalizuje się chyba w rozwodach. Powodzenia!
  • 23.07.16, 02:41
    Również polecam internet. Ja w ten sposób trafiłam na kancelarię Polz&Polz. Sprawa wygrana w końcu.
  • 23.03.17, 17:07
    No i zlecieli się naganiacze jak muchy do ścierwa :) Tego typu "adwokatów" znajdziesz przed każdym sądem na ulotkach reklamowych, które bezrobotni rozdają.

--
    Bóg zadba o moje miejsce na parkingu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.