Dodaj do ulubionych

Komu oddać nasz los? Wróżki, szamani i inni

18.05.14, 16:04
Ludzkość nie zdaje sobie sprawy z tego, jaką jest potęgą. Ludzkość nie zdaje sobie sprawy z tego, jaką potęgą są jej myśli i energia mentalna. Stąd wielu korzysta z tego i poszukuje łatwego zarobku, w tym w urokach i wróżbach. Nie dajmy się tym oszustom i śmiało proszę o komentarze na ten temat
Edytor zaawansowany
  • 12.09.14, 13:24
    Zupełnie inaczej zdejmuje się uroki, których zadaniem jest działanie bezpośrednio na umysł człowieka. Tego rodzaju przekleństwo może wywrzeć wpływ na Twoje uczucia, emocje czy myśli, a przez to w pewien sposób steruje podjętymi przez Ciebie decyzjami oraz widzeniem rzeczywistości. Zdejmowanie uroku również nie należy do prostych zadań, po efektywnym procesie oczyszczania świat może wydawać Ci się zupełnie inny, niż podczas działania uroku. Dzieje się tak głównie ze względu na to, że klątwa może działać przytłumiajająco na Ciebie, jest jak związanie ciała niewidzialną liną lub nieznośne odczucie niezdolności wykonania niczego w prawidłowy sposób. Przyczyną tego nie jesteś Ty, ale klątwa. Zdając sobie z tego sprawę, będziesz mógł zwrócić się o pomoc ? czyli zdjęcie uroku.

Źródło: iton.com.pl/jak-odczynic-rzucony-urok/
  • 26.09.14, 13:07
    Dlaczego chcesz oddać komuś swój los?
    Pozwalając aby to inni decydowali o naszym losie, całkowicie dobrowolnie stajemy się niewolnikami.
    No chyba że ktoś woli.
  • 27.09.14, 10:27
    Są siły o których nam się nie sniło. Są ludzie którzy mogą nam pomóc więc dlaczego nie mamy skorzystać z ich pomocy. Ja uwierzyłam i mogę polecić osobę z Kielc chyba. Masz tutaj namiar ustapmorze@wp.pl
    --
    Sabatini55
  • 28.09.14, 23:20
    Ja słyszałam że Mojżesz jest bardzo skuteczny. Ten Pan przyjmuje w Kielcach na ulicy Panoramiczna lub Sienkiewicza. Sama bym chciała się dostać lecz brak konkretnych namiarów
  • 13.10.14, 20:57
    A co wam wiadomo o www.ezo-coaching.pl/
    --
    Sabatini55
  • 17.11.14, 21:59
    Ciągle wrzucasz jakieś śmieci i insynuujesz różne głupoty Sabatini. Nie nudzi to Ciebie jeszcze?
  • 27.12.14, 20:39
    Czytając Wasze wpisy uważałam długo to za jakieś dziwadła. Nie mniej ostatnio coraz częściej słyszę że nawet osoby z mojego otoczenia w to wierzą. tak różne opinie jak już miałam okazję czytać wprowadzają mętlik. Jednak gdy moja nawiedzona kuzynka Aurelia napomknęła na o tym przy lampce wina to aż mnie zgięło. Sama mi powiedziała że skorzystała z oferty portalu www.ezo-coaching.pl/ na początek się uśmiałam lecz gdy zaczęłam kojarzyć fakty to zapaliła mi się lampka. To musiało rzeczywiście mieć miejsce, bo wcześniej nic się nie działo. Tak więc raz jeszcze chyba muszę to przemyśleć w spokoju
  • 05.01.15, 13:32
    Słuchajcie klątwy działają!
    Ja zamówiłam klątwę na sąsiada u czarna.magia@vip.onet.pl bo miałam już dość skurczygnata. Doprowadził mnie i moja rodzinę do ostateczności. Narobił nam takich świństw i problemów, że głowa mała. Dziś wracam ze sklepu, patrzę, a tu klepsydra wisi. Czytam i oczom nie wierzę. Ten podły sąsiad nie żyje! Wreszcie koniec naszych problemów, koniec terroryzowania nas. Odetchnęłam z ulgą, bo wreszcie możemy żyć spokojnie. A w ubiegłym tygodniu jeszcze go widziałam jak łaził w koło domu i kombinował coś.
  • 08.01.15, 23:08
    teresa293 napisał(a):

> Słuchajcie klątwy działają!
    > Ja zamówiłam klątwę na sąsiada u czarna.magia@vip.onet.pl bo miałam już dość sk
    > urczygnata. Doprowadził mnie i moja rodzinę do ostateczności. Narobił nam takic
    > h świństw i problemów, że głowa mała. Dziś wracam ze sklepu, patrzę, a tu kleps
    > ydra wisi. Czytam i oczom nie wierzę. Ten podły sąsiad nie żyje! Wreszcie konie
    > c naszych problemów, koniec terroryzowania nas. Odetchnęłam z ulgą, bo wreszcie
    > możemy żyć spokojnie. A w ubiegłym tygodniu jeszcze go widziałam jak łaził w
    > koło domu i kombinował coś.

TERESA JEŚLI TO CO PISZESZ JEST PRAWDĄ TO ... HMM BRAK MI SŁÓW .. NIE WOLNO STOSOWAĆ CZARNEJ MAGII A TYLKO TAK MOŻNA BYŁO WYWOŁAĆ TAKI EFEKT. KOBIETO TERAZ TO TWOJA KARMA ...
  • 13.01.15, 22:52
    Słuchajcie , jakieś parę lat temu poznałam pewna kobietę ode mnie starszą . Poznałyśmy się w sytuacji totalnej życiowej klęski . Ona samotna matka , bezrobotna , ja osoba wykształcona też bezrobotna bez perspektyw na dobrą pracę. Póki było nam źle w życiu to się razem trzymałyśmy i było niby wszystko ok. Często mawiała, że jest czarownicą , trzymała tarota w domu, wierzyła w znaki , itd. Po jakimś czasie ja znalazłam pracę , a że mam męża pracującego to zaczęło naprawdę dobrze się nam wieść (do czasu). Koleżanka dalej przychodziła do mnie ale coraz częściej widziałam zazdrość w jej oczach . Kuło ją to , że mogłam sobie wyjechać tu i tam , że mogłam sobie kupić to i tamto. Coraz częściej z jej ust padały jakieś docinki , złowróżebne słowa. Po jakimś czasie dobrej passy w moim życiu wszystko zaczęło się sypać. Nieszczęścia , choroby , dużo sytuacji przynoszących łzy i zmartwień .... Zresztą u koleżanki też było nie za ciekawie. Posypała się również nasza znajomość ... I pewnego dnia postanowiłam zapytać o moją sytuację pewną ezoteryczkę która opisała mi czarno na białym , że pojawiła się w moim życiu starsza ode mnie kobieta , która bardzo źle mi życzyła , chciała abym wszystko straciła głównie jej chodziło o sferę materialną (ja miałam , lepiej , miałam pracę ). Poniekąd jej się to udało a ja straciłam zaufanie do ludzi a do NIEJ szczególnie. Odciełam się od tej osoby raz na zawsze i nie chcę jej już nigdy oglądać
  • 19.01.15, 19:02
    Ja moją historię już przetaczałam na portalu. Jednak gorąco też mogę polecić i w innych przypadkach. Portal www.ezo-coaching.pl/ pomógł mojemu sąsiadowi którego prześladował pech. Cóż facet prawie bł żywym wrakiem. Tak po 4 miesiącach wręcz promieniował, to jest sukces.
  • 19.01.15, 22:08
    z tej samej szajki co basza albion artur iton i inni co chwila zjawiają się pod róznymi nickami
  • 30.05.15, 18:06
    O ile nie możemy przekonać kogoś do miłości, możemy kogoś takiego przyciągnąć do siebie. Nie ma sensu przejmować się własnym pechem. Należy zwrócić uwagę na to, co się do niego przyczynia – nasze działania, nasze zachowania, nasza mentalność. To, czego nie rozumiemy zwykle nie widzimy nie potrafimy rozwiązać, ani pominąć. Zdaje się więc, że wszystko robimy dobrze, bo nie widzimy popełnianych przez siebie błędów. Podobnie działa samospełniające się proroctwo. Powtarzając nawet największą bzdurę, jesteśmy w stanie w nią uwierzyć i ściągać na siebie pecha. I dlatego właśnie pech nie chodzi za nami. On jest w nas samych. To my jesteśmy bezpośrednią jego przyczyną. Nasza karma jest taka jak nasze czyny. Robimy coś źle i zostajemy za to odpowiednio „nagrodzeni”. Działa ona na bieżącą, co tym bardziej przemawia za tym, że to my sami jesteśmy sobie winny niepowodzeniom. Dlatego musimy uwierzyć w swoje możliwości

Layla Kahina

Zapraszam serdecznie na ezosfera.com/fatum-czy-pech/
  • 24.08.15, 13:38
    Chciała bym Pani Laylo podziękować. U mnie wszystko się układa a i jego kłopoty, odeszły.... Pani Laylo Pani wie o czym piszę
  • 15.12.15, 13:29
    Zgadzam się, że jesteśmy potęgami i mamy uśpione moce w sobie i nieświadome poddawanie się osobom, którym zdaje się, że coś wiedzą, a czasami robią więcej szkody niż pożytku może być druzgocące dla naszej istoty. Jednak znajomość praw energetycznych i samodzielne panowanie nad własnymi myślami i emocjami daje man gwarancję na odnalezienie się w życiu i wówczas ktoś kto jest fachowcem w tej dziedzinie jest bardzo pomocny. Jednak tak jak z hydraulikiem, musisz wiedzieć komu zaufać, by później nie było przecieków i przykrych niespodzianek. Dlatego póki sami wszystkiego nie umiemy, możemy podpatrzeć i wspierać się pomocą kogoś, kto chce dla nas jak najlepiej i jest naszym przyjacielem, ale wybór ten najlepiej jak dokonuje serce, bo umysł często może nas zwodzić. Po owocach ich poznacie i tutaj też trzeba być czujnym, by nie oddać się w łapy programujących sił, tylko szukać ludzi prawych, którzy dobro drugiego człowieka cenią sobie bardziej niż własne. Takich ludzi jest mało, ale istnieją i po efektach ich pracy, można dostrzec, czy warto się do nich udać
  • 06.06.16, 23:01
    mija ponad 2,5 roku gdy moje życie poszło w ręce Layli. Dzisiaj żyjemy i jesteśmy szczęśliwi. Uwierzyć to jedno ale przestrzegać zasad i pracować, to kolejna sprawa.
  • 07.06.16, 10:03
    Polecam Panią Emilię Angel: wrozbyemiliiangel@gmail.com
    To jedyna sprawdzona wróżka na polskim ,,rynku"!
  • 28.06.16, 22:45
    wykonywalam spetanie, moja ciotka uroki i rytualy ujednej kobiety, ktora pomogla w kazdej sytuacji, wybierajcie sprawdzone osoby nie pierwsze lepsze z internetu, ja moge podac namiar do kobiety ktora mi pomogla
  • 29.06.16, 07:26
    Możesz mi podać namiar na tą osobę i jaka cena uroku.
    kontroler0@gazeta.pl
  • 02.10.16, 21:14
    Polecam mishaukr@wp.pl
  • 02.10.16, 21:23
    Polecam gorąco mishaukr@wp.pl Nigdy mnie nie zawiodła.
  • 03.10.16, 09:37
    Bardzo polecam tą pare to jest coś unikatowego dwoje pracuje dla jednego. Są naprawde skuteczni. Pomogli mi odzyskać moją ukochaną. Pomogli kilku moim znajomum są naprawde skuteczni. Polecam anaxis54@gmail.com
  • 23.11.16, 13:21
    Polecam serdecznie Panią Emilię. Kompletnie odmieniła moje życie!!!
    Zajmuje się zdejmowaniem uroków, oczyszczaniami, działaniami na aurze i energii oraz rytuałami wszelkiej maści.
    Pomogła mi stanąć na nogi. Regularnie korzystam z jej pomocy i nigdy mnie nie zawiodła.
    Wykonywała dla mnie rytuał miłosny łączenia aury oraz na powodzenie finansowe!
    Jej e-mail to: wrozbyemiliiangel@gmail.com
    To, że wy nie wierzycie nie oznacza żeby nie dać szansy innym!
  • 26.12.16, 02:52
    magiczne-rytualy.blog.onet.pl/

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.