Dodaj do ulubionych

Urok miłosny- zadziałał u was?

19.11.14, 23:42
Robiłam rytuał miłosny na konkretną osobę u Artura 14, 15 i 16.11. Juz w piątek (14.11) przyśniła mi się babcia mojego byłego, że ja byłam z moim byłym (M) u jego rodziców na wsi, nie wiem co tam razem robilismy bo nie byliśmy już razem a on miał dziewczyne tylko jej z nami nie było. i w tym śnie ja płakałam na ramieniu babci mojego byłego, że ja go tak kocham, a on nie chce do mnie wrócić. Ona wtedy mi powiedziała, że ta jego lafirynda nowa nie jest z nim szczera i że go oszukuje i on sie o tym niedawno dowiedział i zastanawia sie czy z nią nie zerwać. Powiedziała mi też że on mnie kocha i do mnie wróci. Dzisiaj przysniła mi sie znowu. Do tego widziałam go dzisiaj jak szedł do pracy. On pracuje w McDonald's 5 min od mojego domu i ja akurat szłam na tramwaj bo jechałam do pracy i widziałam go jakieś 15m ode mnie jak stał tyłem i przechodził przez pasy. A nie widziałam go od jakichś 3msc u mnie na dzielnicy, żeby szedł do pracy. Nawet jak do maka wczoraj poszłam to był zaskoczony moim widokiem i sie zapatrzył na mnie. po raz pierwszy nie widziałam w jego oczach nienawiści do mnie, którą widziałam praktycznie zawsze po rozstaniu. To już urok zaczyna działać czy to tylko jakieś moje wyobrażenia? dodam, że robiłam rytuał najmocniejszy bo nie mamy kontaktu ze sobą w ogóle, on ma nową, taką brzydką, rudą, w okularach, bleeeee, jak można dotykać w ogóle takie gów*o...
Edytor zaawansowany
  • 07.12.14, 20:02
    To on taki ślepy czy ona taka ropucha?
    --
    ezosfera.com/
  • 11.03.15, 17:21
    U mnie zadziałał, a zamawiałem u Pani z adresem mailowym urokmilosny@wp.pl
  • 16.04.15, 23:39
    Ja korzystałem z pomocy rytualisty z adresem e-mail rytualista-adron@wp.pl
    Dziewczyna do mnie wróciła:)
  • 11.03.15, 20:42
    Ja także zamawiałam u tej Pani i odzyskałam faceta.
  • 21.04.15, 11:27
    ja robilam jakis czas temu i juz ta osoba od tego momentu nie odezwala sie do mnie wogole..czyli skutek odmienny...nie polecam....odradzam..
  • 29.04.15, 12:33
    gwiazdeczka6666 napisał(a):

> ja robilam jakis czas temu i juz ta osoba od tego momentu nie odezwala sie do m
    > nie wogole..czyli skutek odmienny...nie polecam....odradzam..
    Warto podać tutaj - u kogo robiłas, aby innych ustrzec przed oszustem!
  • 22.05.16, 10:24
    Ja jestem zadowolony gdy chodzi o Naszą sytuację. wszystko bardzo fajnie się układa, jesteśmy ze sobą a utarczki i kłótnie są w każdym związku. W każdym razie warto i z 100 procentową pewnością polecam wam strefa24h.pl/index.php?p=1_12_uroki-milosne
  • 22.05.16, 11:25
    robert019 jesteśmy ze sobą a utarczki i kłótnie są w każdym związku..

Bzdura. W związku, gdzie ludzie się kochają - słuchają siebie nawzajem, z szacunkiem i życzliwością!
    Jeśli zaś łączą ich tylko dolne partie ciała, cóż, konflikt ducha a ciała powoduje dyskomfort, powodujący wyładowania emocjonalne, stąd - "utarczki i kłótnie">
    Debilizm jak proponujących tak i zamawiających tzw. "uroków miłosnych", jest na pograniczu choroby psychicznej.
  • 22.05.16, 18:06
    Widać koleżanka to singielka. Dawno tak akademickich bzdur nie czytałam cyt: "Bzdura. W związku, gdzie ludzie się kochają - słuchają siebie nawzajem, z szacunkiem i życzliwością!" Kobieto ty chyba jesteś z Marsa. Nie ubliżaj intelektualnym ludziom na tym forum, bo jeszcze tacy są
  • 07.06.16, 10:04
    U mnie urok zadziałał... ale dopiero gdy wykonała go Pani Emilia Angel.
    Wcześniej próbowałam szcześcia na ezosfera.com, u wróżki Sary, Aidy oraz Izy. Żadna z nich mi nie pomogła. Dopiero Pani Emilia była w stanie mi pomóc.
    Jeśli jesteś zainteresowana to napisz na: wrozbyemiliiangel@gmail.com
  • 10.06.16, 23:06
    U mnie żaden urok i spetanie nie zadziałało. Ponad 2 lata rytualisci robili mi rytualy. Najwyżej oceniam Artura L, reszta do pięt mu nie dorasta. Najgorzej oceniam Małgorzatę ta to mi życie zrujnowala, pod żadnym pozorem nie wolno tej kobiecie podawać żadnych imion i dat ur. Omijać z daleka jej stronę.
  • 22.06.16, 11:00
    haniel1 napisał:

> U mnie żaden urok i spetanie nie zadziałało. Ponad 2 lata rytualisci robili mi
    > rytualy. Najwyżej oceniam Artura L, reszta do pięt mu nie dorasta. Najgorzej oc
    > eniam Małgorzatę ta to mi życie zrujnowala, pod żadnym pozorem nie wolno tej ko
    > biecie podawać żadnych imion i dat ur. Omijać z daleka jej stronę.

Ja sie zastanawiam nad Arturem ...dlaczego go najwyzej oceniasz? Musze wszystko wiedziec :-)
  • 22.06.16, 19:48
    Najwyżej go oceniam bo Artur przynajmniej wykonał ryt i to silny . Coś się działo, koszmary też były.
    Reszta ( tzn. Wróżki) nic nie zrobiły. Nic się nie działo a ja czekałem jak głupi.
    Małgorzata robi tak żeby jak najwięcej rytuałów zrobić i nic po za tym. Np. robi najpierw ryt. miłosny za dwa tygodnie chce zrobić ryt oczyszczenia nas za tydzien wzmocnienie rytu za następny tydzień rytuał odcinajacy chłopaków od mojej dziewczyny i nakierowanie jej na mnie za następne dwa tygodnie chce zrobić rytuał miłosny swojego autorstwa taki co działa minimum 7 lat max do 10 lat. I tak w niecałe dwa miesiące 5 rytuałów a jak się 6-ty odmówi to zrywa kontakt. A jak się wcześniej odmówi tego rytu co ona proponuje to wcześniej urywa kontakt. Taka jest.
  • 22.06.16, 19:49
    Razem nie jesteśmy i już nie będziemy przez nią.
  • 22.06.16, 21:12
    Pierwszy ryt u niej 350 zł następne od 200 do 250 zł
  • 22.06.16, 21:19
    Wróżki dobrze wróżą i tak powinno zostać a Artur dobrze ryty robi i powinien się rozwijać jeszcze.
    Co chcesz jeszcze wiedzieć?
  • 22.06.16, 21:53
    Moja znajoma tez miala rytual u Artura ale poki co czeka na efekty...jak beda efekty napewno zrobie u niego ale poki co szukam szukam na wlasna reke osob ktore sie nie oglaszaja
  • 22.06.16, 22:08
    Możliwe ze Beata L jest dobra w rytach niedługo się okaże.
  • 22.06.16, 22:14
    haniel1 napisał:

> Możliwe ze Beata L jest dobra w rytach niedługo się okaże.
    A czemu nie chcesz na artura zdecydowac sie ponownie?
  • 05.10.16, 17:23
    Hej.powiedz mi kto to ten artur? Najlepiej moze poprosze o emaila do niego....powiedz moze kto to ci inni co wykonywali to bede wiedziala kogo wyeliminowac moge ze juz sie nic nie wydarzy.
    Pozdrawiam
  • 22.06.16, 21:58
    haniel1 napisał:

> Wróżki dobrze wróżą i tak powinno zostać a Artur dobrze ryty robi i powinien si
    > ę rozwijać jeszcze.
    > Co chcesz jeszcze wiedzieć?
    A powiedz mi ... ktory byl pierwszy rytual? U kogo? I czy u Artura nie mozesz znow zrobic ?
  • 22.06.16, 22:43
    Pierwszy konkretny rytuał miałem u Artura ( przed Nim miałem takie jakieś lekkie czary) potem u wróżek kilku. Tylko po rycie Artura działo się coś tzn. te koszmary ale takie lekkie pozytywne i buzowalo coś we mnie ( ale to tak ma być im silniejszy rytuał tym więcej dni, tygodni ma buzowac). No i z dziewczyną zaraz po rycie na trzeci dzień dobry kontakt. Po jakimś czasie zaczęło slabnac wszystko i się urwalo.
    A te rytualy co wróżki robiły tez najmocniejsze niby to nic się nie działo wogole. Nawet sprawdzałem u jakiejś innej wróżki to powiedziała ze nie widać rytow.

Pisałem do Artura żeby mi wyjaśnił dlaczego wszystko przestało działać - to nic nie odpisał, więc po co mam teraz pisać znowu? Przestał się odzywać i koniec.

U niego jak zapłacisz to masz ryt przynajmniej zrobiony, bo jest uczciwy. Ale to powinno być tak że jak zapłacisz to ma sprawę doprowadzić do końca - czyli do zejścia się, a nie tylko ryt zrobić i żegnaj.
    Za nieudany czy niedokonczony rytuał powinien kazdy rytualista wracać kasę to by było honorowo, uczciwie.
  • 22.06.16, 23:28
    No wlasnie do konca ... hm nie wiem co o tym myslec ale podobnie slyszalam i o snach i o tym ze on nie odpisuje ...chyba raczej poszukam kogos innego .. i nie poddawaj sie
    A tobie zycze szczescia trzymaj sie ...:-) jak kogos znajde to napisze mozesz podac jakis mail mozemy potem prywatnie sie podzielic opiniami.
  • 22.06.16, 23:44
    haniel1@gazeta.pl
  • 19.12.16, 19:11
    Ja znam miła i smuteczna Starsza Pani
  • 22.06.16, 10:56
    Hej co tam u ciebie slychac czy jestescie razem?
  • 22.06.16, 10:57
    Hej i co jestescie razem?
  • 25.06.16, 12:53
    Polecam odezwać się do wróżki Emilii: wrozbyemiliiangel@gmail.com
    To najlepsza specjalistka z jaką miałem do czynienia. Regularnie pomaga mi w sprawach tarota, a dzięki jej rytuałowi miłosnemu - moja dziewczyna wróciła do mnie po rozstaniu i jesteśmy szczęśliwsi niż nigdy wcześniej!
  • 28.06.16, 22:46
    ja robilam spetanie i kobieta ktora mi pomogla jest rewelacyjna, moge polecic dla zdesperowanych osob poszukujacych pomocy
  • 19.11.16, 23:14
    witam, jesli jeszcze tu zagladasz, to ja poszukuje pomocy, pilnie. prosze, odezwij sie : eli92.lelli@gmail.com
  • 27.09.16, 17:16
    Do uroków miłosnych, tarota i magi ogólnie polecam mishaukr@wp.pl, mi tylko ona pomogła odzyskać miłość i teraz jestem szczęśliwa :)
  • 01.10.16, 15:51
    U mnie i kilku znajomych pomogło anaxis54magia.blogspot.com.es polecam
  • 19.11.16, 19:03
    czy ktos korzystał z tej strony anaxis i mu pomogli?
  • 07.11.16, 23:52
    pewnie jesteś brzydsza od Niej ;)

--
    K
  • 23.11.16, 13:22
    Polecam serdecznie Panią Emilię. Kompletnie odmieniła moje życie!!!
    Zajmuje się zdejmowaniem uroków, oczyszczaniami, działaniami na aurze i energii oraz rytuałami wszelkiej maści.
    Pomogła mi stanąć na nogi. Regularnie korzystam z jej pomocy i nigdy mnie nie zawiodła.
    Wykonywała dla mnie rytuał miłosny łączenia aury oraz na powodzenie finansowe!
    Jej e-mail to: wrozbyemiliiangel@gmail.com
    Warto dać sobie szansę do szczęścia.
  • 26.12.16, 02:52
    magiczne-rytualy.blog.onet.pl/

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.