Ogrzewanie Eco Partner.

Dom

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.promax.media.pl

Zaciekawiła mnie ta forma ogrzewania, bo szybko jest montowane i
    energooszczędne. Interesuje mnie koszt paneli grzewczych i montaż.
    Musze ogrzać dwa pokoje, kuchnię i łazienkę.

Proszę o wypowiedź osób co takie ogrzewanie mają.
    Z góry dziękuję.
    • IP: *.internetdsl.tpnet.pl

Gość: Piotr 20.04.10, 15:37 Odpowiedz
      Porównywałem ofertę firm ECO PARTNER, Redwell i Krist.
      Po kilku porównaniach i okazało się że panele z tej pierwszej firmy
      mają wewnątrz grzałki! Redwell i Krist mają praktycznie to samo
      tylko w różnej cenie. W efekcie kupiłem 3 infrapanele z Krista i
      jeden taki okrągły panel z Redwela. Po ostatnim bardzo zimnym
      sezonie jestem zadowolony.
      Sąsiad (mieszkam w bloku) ma ogrzewanie na gaz i płącił średnio
      190zł na miesiąc a ja za ogrzewanie elektryczne tylko 120zł! Oboje
      mamy podobe mieszkania ok 58 mkw.
      Mogę polecić taką formę ogrzewania!
      • IP: *.multimo.pl

Gość: mk 20.04.10, 20:27 Odpowiedz
        > Redwell i Krist mają praktycznie to samo tylko w różnej cenie.

Tzn., które są tańsze? Czemu te Krista mają pół cm grubości, a Redwella 1.4 cm?
        Jaką gwarancję daje Krist? Czy brałeś panele z montażem, czy sam montowałeś?
        • IP: *.echostar.pl

Gość: Asia 15.05.10, 12:29 Odpowiedz
          założyli mi to ogrzewanie. Podchodziłam trochę ze strachem do tego, ale dosyć
          przekonała mnie szybkość i o połowę niższa inwestycja od gazowego. No i bomba,
          okazało się, że rachunki są naprawdę bardzo korzystne. Płacę tylko co sąsiedzi
          za gazowe, a wydałam o połowę mniej !! Jednak ogrzewanie elektryczne może być
          taniej, tak jak doradzali :)

Gość: Asia 15.05.10, 12:30 Odpowiedz
            Nie dodałam, że w ogrzewanie montowali mi Panowie z ECO PARTNER z Poznania.
            • IP: *.multimo.pl

Gość: mk 16.05.10, 11:27 Odpowiedz
              Czy rzeczywiście w ich panelach są zwykłe grzałki, czy jakaś nowsza technologia?
              • IP: 213.156.122.*

Gość: Asia 09.06.10, 11:54 Odpowiedz
                wypytałam o wszystko...
                Jest mata grzewcza podobna jak w podłogowym ogrzewaniu, ale w podłogowym są
                przewody. Przerwanie lub przepalenie się przewodu = koniec dla urządzenia.
                Ta mata w panelach eco partner jest pokryta jakimś nowoczesnym materiałem, który
                przewodzi prąd, więc jak nawet by się przerwała np. uszkodzeniem mechanicznym,
                lub przepaleniem to przestanie działać malutki fragment, a reszta nadal
                przewodzi prąd, więc działa dalej. Uważam, że to nowoczesny sposób, a przede
                wszystkim pewny skoro dają 10 lat gwarancji !!!
                • IP: *.icpnet.pl

Gość: Dawid 26.07.10, 09:54 Odpowiedz
                  Ja tez mam z Eco Partnera, i jestem zadowolony. W kilka godzin zrobili całe
                  mieszkanie i jeszcze po sobie posprzątali, właściwie nic nie musiałem robić. Jak
                  bym robił gazowe to remont mieszkania pewny, nie mówiąc o bałaganie i
                  załatwianiu wszystkich pozwoleń. No i koszt inwestycji o połowę niższy. A po tej
                  ostrej zimie co teraz była, to trochę taniej niż sąsiedzi za gaz płacili. Więc
                  warto. Ich adres w necie www.najtanszeogrzewanie.pl
        • IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Gość: Mintajs 04.06.12, 12:02 Odpowiedz
          W KRIST dają 25 lat gwarancji, a w REDWELL nie umiałem znaleźć informacji na stronie...
      • IP: *.centertel.pl

Gość: Kasik 11.05.11, 12:35 Odpowiedz
        Ja kupilam z fimy Krist i też polecam. rachunki dużo niższe.

Gość: Słowik 24.08.11, 16:28 Odpowiedz
          W życiu bym nie wziął ogrzewania z Eco Partner mają grzałki a nie nanorurki jak to w paneach powinno byc a dodatkowo są ocieplone ich panele węłną mineralną? Po co niby ocieplac grzejnik? yyyy Wziąłem obydwa na próbe z Krista i Eco Partnera i w tych eco ciepł ouciekało mi do góry a w kristowych miałem ciepło na każdej wysokości. Moim zdaniem lepiej troche więcej zapłacić niz potem zalowac wyboru ;/
          • IP: *.ssp.dialog.net.pl

Gość: madness 25.08.11, 10:30 Odpowiedz
            Wszyscy chwalicie to rozwiązanie i sam zastanawiam się nad tym. W tej chwili mam solary na dachu i chciałbym też własnie zmienić ogrzewanie gazowe na coś tańszego.
            • IP: *.poczta-polska.pl

Gość: Bogdan Bytom 25.08.11, 13:35 Odpowiedz
              ja do mieszkania 88m2, stara kamienica, 2 pietro planuje też te panele, mam opcje, albo budowac CO GAZOWE, albo te panele... i wstępnie z żoną zdecydowalismy, po co kuć ściany, kombinowac, rurki, pozwolenia, wklady kominowe itd... skoro możemy zastosowac taka czystą technologię, a jeszcze jak ma być tańsza inwestycja i tansze ogrzewanie to o co chodzi... ?

Jeszcze sie zastanawiamy, ale chyba nie ma nad czym, wyprowadzimy kable do termostatu, od termostatu do sufitu i wszystkie w całym mieszkaniu będziemy robić na sufitach, taki mam plan.
              Jakby ktoś był zaintersowany moim pomysłem lub juz ma to zainstalowane i mieszka gdzies w graniach Bytomia, proszę o info, chętnie dostałbym pożyteczne informacje, wady i zalety.

Bogdan
              gg: 5472425

Gość: Christine 06.09.11, 12:13 Odpowiedz
                Zgodzę się z poprzednikami, że lepiej zapłacić trochę więcej niż za kilka lat żałować, ze się wzieło tańsze panele, a takie które się nie sprawdzaja. W życiu mając różnicę ok. 200zł na jednym panelu nie wzięłabym tych z matami grzewczymi. Sąsiadka się na takie nadziala- nikt jej nie powiedzial, co mają w środku i teraz narzeka ze nie dopytała. Owszem panele grzeja ale tylko jak się do nich bliżej podejdzie abo się da ręke nad nie. A pozatym taki panel wydaje nieprzyjemny zapach. Ja cale szczęście mam porównanie bo sama mam z nanorurkami, więc widzę ogromna róznicę. To taka przestroga dla tych, którzy mają dylemat pomiędzy firma Krist a Eco Partner.
                • IP: *.play-internet.pl

Gość: xyz 15.09.11, 08:19 Odpowiedz
                  Czytając w/w treści stwierdzam, że na tym forum jedna firma X szkaluje Eco partner.
                  Wszystko co jest napisane powyżej odnośnie paneli wydających zapach, albo tego, że grzeją one ku górze jest nie prawdą. Wiem - BO TAKIE MAM !

Walka firmy X przypomina polityczną walkę i podkładanie drugim nogi. Napisz Pan coś pozytywnego o swoich lepiej, a nie wymyślasz historie i kłamstwa na innych.

Aż żal z kimś takim współpracować i wchodzić w jakieś układy.

Gość: Leyton 12.10.11, 10:44 Odpowiedz
                    A ja się cieszę, ze jest jakaś dyskusja na ten temat, przynajmniej wiem co gdzie jest :D
                    • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: Trynkler 12.11.11, 23:13 Odpowiedz
                      Pomimo że Eko Partner to moja konkurencja to stwierdzam że firma jest OK.
                      Nie słyszałem aby ktoś z tej firmy żle wypowiadał się o moich urządzeniach.

Dla mnie liczy sie to że jesteśmy producentami Polskimi a nie pośrednikami dalekowschodniej tandety.
                      Pozdrawiam wszystkich Vega-Heizungen

Gość: trynkler 13.11.11, 00:05 Odpowiedz
                  Nanorurki to tani chwyt reklamowy.
                  Moge zapewnić że właśnie Pani grzejnik posiada matę grzewczą

Grzejniki ociepla się z tyłu aby emisja cieplna była emitowana na ekran emisyjny.
                  Czy grzejnik o grubości 5mm taką izolację zapewni ? - Raczej nie.
                  A czy wspomniała Pani że ten super grzejnik trochę się deformuje w czasie pracy .
                  Dobre grzejniki muszą mieć odpowiednią grubość .

Rozumiem że jedynie grzejniki firmy Krist sa super.
                  Natomiast grzejniki Eko Partnera , Redwela czy Vega-Heizungen to złom.

Radzę zapoznać sie dokładnie z ofertami tych firm i z pewnością stwierdzi Pani że jest trochę inaczej.
                  Vega-Heizungen stosuje na emitery porcelanę, nadruki graficzne to druk ceramiczny.
                  Izolacja termiczna to materiał wykonany faktycznie w systemie nanotechnology - USA

Redwell stosuje Vermikulit i stal emaliowaną.

Eco Partner to dobre Polskie grzejniki

Z jednym sie zgodzę warto zapłacić trochę więcej ale za jakość

Gość: Antitrin 03.02.12, 16:29 Odpowiedz
                    A ja się nie zgodzę z niektórymi wypowiedziami... Wziąłęm na wyprobowanie 2 panele z różnych firm nazw nie będę pisać bo nie będę nikomu robić reklamy, jedne byly ze stali drugie z aluminium różnica ogrmona, nie mowie juz o samym wyglądzie bo te ze stali byly chropowate i przypominały pomalowaną lodówkę, natomiast te z aluminium byly bardzo estetycznie polakierowane, ze stali były bardzo ciężkie (ciężko takie cos umieścic na suficie) z aluminium leciutkie, ze stali grubsze - z aluminium cieniutkie... owszem te z aluminum się troszkę wyginały pod wpływwem ciepła, ale potemwracały do swojej formy . Co do ciepla hmmm te ze stali mialem wrazenie ze jestem na solarium jak blizej podeszlem, te z aluminium - dawały przyjemne nie parzące ciepło. Różnic jak widzicie sporo ale podejrzewam, ze to jest kwestia gustu co komu pasuje, ja zdecydowanie polecam aluminiowe. Jak tkośma dylemat to firmy z tego co sie orientuja dają możliwośc wypozyczenia paneli na próbę :) Najlepiej wziąźć i porównać a potem oceniać :)
                  • 08.08.12, 15:15 Odpowiedz
                    Bardzo mnie irytuje reklama grzejników z 15 letnią gwarancją i zapewnieniem że są one
                    produkowane w Szwajcarii.

Według mnie jest to draństwo bo to są grzejniki wyprodukowane w Chinach.
                    Dystrybutor ze Szwajcarii sprzedaje je do Polski jako Chińskie i z 3 letnim okresem gwarancji.
                    Więc jak to jest ?????

Gość: Christine 10.05.12, 16:59 Odpowiedz
                  zwracam honor ;) pomliłam firmę Eco partner z inną firmą, której nazwy juz wymieniać tu nie bede , ale fakt faktem tamta firma ma z matami grzewczymi i nie są rewelacyjne ... mogło mi się pomylic :D sorki :)
                • IP: *.ip.netia.com.pl

Gość: hurtownik1 08.04.13, 12:58 Odpowiedz
                  A ja montuję panele hybrydowe na podczerwień. Nie potrzeba do tego żadnych planów ani pozwoleń. Właściwie każdy sam mógłby sobie zamontować. Nigdy nie zamieniłbym się na inne ogrzewanie.
      • IP: *.internetdsl.tpnet.pl

Gość: TZ 24.07.12, 11:49 Odpowiedz
        Witam!

Jestem również zainteresowany panelami KRIST. Czy jest jakakolwiek możliwość abym u Pana zobaczył jak to działa?

Pozdrawiam

Gość: GOŚĆ 12.11.13, 12:21 Odpowiedz
        Redwell to grzejniki wysokiej jakości - Krist to chińska tandeta reklamowana jako niemiecka jakość.

Grzejniki Redwell są klejone zatem skąd wiesz że oba są identycznie zbudowanne.

Gość: Piotrek 13.11.11, 08:09 Odpowiedz
      Ogrzewanie infrared to bardzo dobry system ogrzewania.
      Najtaniej oczywiście kupić u producenta.
      Polecam Polską firmę Vega-Heizungen.
      Produkują grzejniki dekoracyjne , emitery wykonane z porcelany , szkła , lub marmuru.

Istotne jest prawidłowe dobranie mocy grzewczych to bedzie Pani z pewnoscia zadowolona

Gość: Marcela 17.10.13, 13:16 Odpowiedz
        To skoro mowa o polskich to ja chętnie polecam nanoheizungen, jakościowo są dużo lepsze od tych "austriacko- szwajcarskich", które zakupiłem w zeszłym roku ;)
    • IP: *.cdma.centertel.pl

Gość: Łukasz 13.11.11, 09:26 Odpowiedz
      Hej! ostatnio znalazłem ciekawe artykuły na temat domu i ogrodu
      odomuiogrodzie.blogspot.com
    • IP: *.wroclaw.mm.pl

Gość: małgorzata 15.12.11, 19:44 Odpowiedz
      bardzo prosze by mi ktos wyjasnil na jakiej zasadzie działaja panele eco partnera
      • IP: *.adsl.inetia.pl

Gość: Graz 15.12.11, 21:32 Odpowiedz
        Dlaczego nikt z powyżej wymienionych - entuzjastów, nie wyjaśnia dokładnie jak to działa? Otóż z tym jest tak, że to w zasadzie nie ogrzewa atmosfery pomieszczenia lecz ogrzewa przebywające w reflektorze panela osoby dając wrażenie ciepła. Czy to jest dobre i zdrowe? Ja takiego niby ogrzewania nigdy bym nie zainstalował w mieszkaniu. Gdyby to było tak rewelacyjne to byłoby conajmniej w co drugim mieszkaniu i pozostali chcieliby to także mieć. Ta zasada ogrzewania jest stosowana (i to ma sens) w halach produkcyjnych, których z racji wielkości i niedoskonałości ocieplenia nie można skutecznie ogrzać a wtedy takimi panelami zainstalowanymi u góry ogrzewa się tylko strefy gdzie przebywają ludzie i oni mają ciepło gdy znajdują się w reflektorze panela -zwykle o długości kilku metrów. Te przemysłowe zasilane są gazem opałowym.

Gość: ooo 01.01.12, 16:59 Odpowiedz
          Banalne pytanie. Na stronie eco partner www.najtanszeogrzewanie.pl przeczytasz jak działa ogrzewanie i jak oddawane jest ciepło.
          Ciepło jest bardzo przyjemne, generalnie dla człowieka żadna różnica. Po prostu jest komfort ciepła. Zaletą jest to, że nie jest duszno jak w tradycyjnych ogrzewaniach. Negtywów nie ma.

Co ciekawe i energooszczędne ogrzewanie pracuje rzadko, włącza się na 15-30minut i wyłącza się na jakiś czas, często ponad 2godziny bez włączenia utrzymując stałą temperaturę w pomieszczeniu.

Grzejnik tylko w inny sposób emituje ciepło - kierunkowo, dlatego temperatura zarówno przy suficie i podłodze jest podobna. Przez to nie przegrzewa się powietrze pod sufitem, a zarazem zużyjesz mniej energii niż w normalnych systemach.

Kto nie przebywał w pomieszczeniu tak ogrzewanym

Gość: robs 06.12.13, 13:57 Odpowiedz
            mam wybudowany dom energooszczędny ściany 0,18 zastanawiam się nad ogrzewaniem, wiadomo że centralne ogrzewanie karzdy zna i wie jak działa, czy ktoś może mi wytłumaczyć czy się opłaca zakładać infrapanel dla domów energooszczędnych
    • IP: *.mtvk.pl

Gość: Maria_ogrodzieniec 08.02.12, 13:37 Odpowiedz
      Mi zakładali te panele infrapanel, ponoć najlepsze na rynku, niemieckie super hiper, ale tak naprawdę o ich zaletach przekonalam sie przy mrozach siegajacych -20 stopni. W domu cieplutko, mam tak na 21*C, tylko w lazience firma musiala zmienic mi panel na wiekszy, bo straszne przedmuchy z wentylacji byly. Najlepsze jest to ze nie policzyli mi jakos ekstra za ta zmiane tylko 200zl doplaty i teraz mam 24*C w lazience:)
      JAk liczylismy koszty ogrzewania to za styczen wyszlo ok 300 zl same grzejniki. Kiedy na poczatku zimy rozmawialam z firma to mowili ze bedzie 250 zl (mam mieszkanie w kamienicy 70mkw bez izolacji). Nie wiem czy zawsze wychodzi ciut drozej czy to wina upalu w lazience.
      Ogolnie polecam, mozna sie targowac, szczegolnie kiedy ma sie znajomego elektryka do montazu :)

Gość: miro_ 12.02.12, 09:24 Odpowiedz
        cześć, planuje remont kapitalny mieszkania+ montaż tych paneli.
        Chciałbym wcześniej zobaczyć jak one działają. Czy ktoś kto jest posiadaczem może "zaprosić" mnie na małą prezentację ? ;)

z góry dzięki
        jestem ze śląska

jak coś to mail
        miro_86@o2.pl
        • IP: *.tktelekom.pl

Gość: ka 08.03.12, 16:55 Odpowiedz
          polecam to ogrzewanie mieliśmy je zamontowane w poprzednim mieszkaniu o kiepskiej izolacji i wysokim suficie 3,4 na 27 metrach kw. rachunki 100zł za grudzień temp.21st. w przyszłym domku też je sobie zamontujemy jedyny problem mieliśmy tylko z termostatem był na baterie gdy baterie traciły żywotność blokada nie działał i panel grzał na moc ale to pewnie problem do rozwiązania i myślimy o termostacie zasilanym na prąd nie na baterie

Gość: Stysia 12.03.12, 14:36 Odpowiedz
            My po tych ogromnych mrozach jakie byly tez mozemy zdecydowanie polecic Infrapanele. W mieszkaniu bylo cieplo, dziecko moglo spokojnie wychodzic z wanny bez trzesienia sie. Ogolnie myslalam ze nie bedzie az tak kolorowo jak niektore fora przeczytalam ,ale poraz kolejny sprawdzilo sie powiedzenie , ze dopoki samemu sie nie sprawdzi to nie warto sluchac innych :)
            • IP: *.tktelekom.pl

Gość: ka 12.03.12, 20:14 Odpowiedz
              to miło, że jest Nas więcej zadowolonych, mam pytanie dotyczy termostatu: jaki macie, czy też na baterie? bardzo mnie interesuje ten temat gdyż w przyszłym domku niebawem tez zamontujemy to ogrzewanie :) i szukam idealnego nie na baterie

Gość: Stysia 20.03.12, 13:52 Odpowiedz
                My mamy programowalny na cały tydzien przewodowy dokładna nazwa EMOS 091 , bezprzewodowych nie mamy bo były drozsze a funkcje miały te same , a kabelki i tak mąż mi pochowal w ścianach więc nic nie widać :) Najfajniejsze jest to, ze jak nas nie ma w domu atak jest czesto to sobie ustawiamy na termostacie 15 stopni , a potem jak o 17 sie pojawiamy to mamy juz cieplutko bo na pól godziny przed naszym przyjsciem panele zaczynają grzać na 21 stopni. Dobre rozwiązanie z takim programowaniem i tymi termostatami w zwykłym centralnym nie bylo takiej opcji.
            • IP: 83.238.72.*

Gość: lukasz 24.01.14, 11:49 Odpowiedz
              Jak wygląda u Ciebie sytuacja z rachunkami ?
              Na tej stronie podają że cena za ogrzewanie mieszkania wcale nie jest taka wysoka
              Zestawienie na tej stronie : Infrapanel
              Czy to prawda ?
    • 31.08.12, 07:45 Odpowiedz
      Witam! Budowa domku została zakończona w 2010 r (82 m2). Zastosowano panele firmy ECO PARTNER. Spisują się znakomicie. Od lutego 2011 do lutego 2012 (2 taryfy) za cały prąd (ogrzewanie domu, dogrzewanie CWU, telewizor i cała reszta) zapłacono 4500 zł. Zmiana taryfy na weekendową. Prognoza od 13.02.2012 do 18.08.2012 opiewała na 2124,74 zł a faktyczne zużycie to 1745,69 zł. Dzieląc przez 6 miesięcy to 290,95 zł. Taryfa weekendowa się bardzo opłaca - zużyto 1255 kW (dzień) i 2179 kW (noc). PANELE NA PODCZERWIEŃ TO SUPER ROZWIĄZANIE. Dwie poprzednie zimy nie były lekkie a było cieplutko, wygodnie, no i nie ma roboty przy piecu, węglu, drewnie itd. Do tego czyściutko w domu a koszty ogrzewania, jak widać - dla mnie REWELACJA!
      Instalacja (styczeń 2010) kosztowała około 7500 zł.
      Pozdrawiam i szczerze zachęcam.
      forum.muratordom.pl/showthread.php?149329-Nasza-BUKOWA-CHATKA
    • IP: *.adsl.inetia.pl

Gość: Piotr 30.10.12, 00:23 Odpowiedz
      Polecam grzejniki, panele promiennikowe stąd, mają też malarza który maluje je w formie obrazów nawode.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=12&Itemid=57&lang=pl
      Panele są bardzo wydajne, bez problemowy montaż.
      • 09.12.12, 18:13 Odpowiedz
        Wszystkim mającym jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zainstalowania promiennikowych paneli grzewczych proponowanych przez firmę Eco Partner zalecam jak najszybsze się ich pozbycie.
        Ogrzewam nimi już drugi sezon i nie mam do nich najmniejszych zarzutów,a sama firma jest solidna i rzetelna.
        • IP: *.dynamic.mm.pl

Gość: małgorzata55 10.12.12, 15:23 Odpowiedz
          potwierdzam ten wpis tez mam 2gi sezon to ogrzewanie i jestem zadowolona , zawsze myslałam ze takie wpisy sa od firmy zainteresowanej tematem , moj wpis jest PRAWDZIWY Małgorzata Wrocław

Gość: Szymon Z. 09.04.13, 12:37 Odpowiedz
            Ja mam białe płyty grzewcze, które wygrzewają mi dość duże pomieszczenia. Nie wiem czy nadają się do mieszkań bo się mocno nagrzewają, ale to musielibyście się już producenta pytać jak ktoś potrzebuje to dam namiary www.panele-grzewcze-podczerwien.pl. Z tego co czytałem to nanoheizungen ma całkiem pozytywne opinie, ja na ogrzewanie nie narzekam zwłaszcza, ze panel jest bardzo mały a a daje aż 600W ciepła.
    • IP: 93.176.246.*

Gość: ela 24.10.13, 19:50 Odpowiedz
      mam problem bo mam w domu boazerię to czy mogę takie panele założyć bez ryzyka może kto mi odpowie

Gość: panelowy 25.10.13, 14:05 Odpowiedz
        Możesz byle nie odwrotnie:) Przód paneli ma od 80-110 stopni, ale tył tylko 50 czyli dużo poniżej temperatury zapłonu mahoniu czy hebanu. Są też panele sufitowe www.drono.pl/panelowe/ ...no chyba, że sufit też w boazerii...
        • IP: 93.176.246.*

Gość: ela 29.10.13, 13:28 Odpowiedz
          tak sufit też boazeria i tego nie mogę zmienić bo 2 pokoje są w drewnie a 1 nie przedpokój i kuchnia też drewno ,to może można trochę tzn parę cm od ściany czy tak można? dzięki za tamtą odpowiedz trochę się wacham z powodu tego drewna, ale nie mogę tego zmienić , bo dzieci jak wracają to się cieszą że jest po staremu
    • IP: *.pppoe.covernet.pl

Gość: artur 31.01.14, 22:06 Odpowiedz
      Jak czytam koszty ogrzewania np. domu 80m2 i 4500 zł całość za prąd to mnie aż przytyka .
      Moje opłaty domu gdzie ogrzewam 150 m2 to ze 20 złotych za energie z poboru turbiny i 6-7 metrów przestrzennych drewna - buk gdzie za metr płacę 150 złotych. W sypialniach mam od 18 do 20 stopni w zaleznosci kto ile chce a innych pomieszczeniach od 19 do nawet 22 stopni .Dlatego polecam kominek z turbina i porządnego fachowca aby miał dobrą koncepcję . Mieszkam na południowo wschodniej Polsce gdzie zima nas tu nie rozpieszcza i -20 a nawet -30 nie sa obce.

Gość: justyna 08.04.14, 12:11 Odpowiedz
      Ja zamontowałam panele na podczerwień z firmy eco-vita.pl i jestem bardzo zadowolona firma konkretna, sprawnie przeprowadziła montaż,miła i konkretna obsługa , na razie mam je 3 miesiące i czekam na rachunek pierwszy był niski ale zima w tym roku była ciepła,produkt jest estetyczny naprawdę warty polecenia

Gość: mietek 10.04.14, 13:38 Odpowiedz
      Ja zastosowałem w zeszłym roku panele firmy ECO-VITA muszę przyznać że są energooszczędne,jak narazie jestem zadowolony czekam na bardziej mroźną zimę niż w tym roku choć rachunki były bardzo niskie więc myślę że faktyczne ten system ogrzewania działa i oczywiście łatwe w utrzymaniu w czystości co zadowoliło w szczególności moją żonę warto skorzystać z usług tej firmy.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.