• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Jaki włączniki światła do nowoczesnego wnętrza??? Dodaj do ulubionych

• IP: *.aster.pl 18.12.09, 17:02
    Czy ktoś może mi polecić jakieś fajne, designerskie i niedrogie
    włączniki światła (kontakty też ;)) do mieszkania (styl raczej
    nowoczesny). To co oglądałam w hipermarketach wyglada raczej
    tandetnie. Ewentualnie fajne zaczynają się od 80 zł a ja potrzebuję
    ok 40 sztuk więc to byłyby duze koszty. Może zna ktoś coś fajnego w
    nizszej cenie???
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Goska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.10, 15:16
      Miałam podobny problem. Też długo szukałam ciekawego kompletu
      włączników i kontaktów po tym jak u znajomych zobaczyłam takie fajne
      na podkładce z bielonego szkła, ale ich kosztowały podobno po 140 zł
      za jeden. Drogie ale efekt był. Bardzo rzucały się w oczy a
      wcześniej nigdy nie myślałam ze ktoś patrzy na właczniki i one mają
      jakieś znaczenie. Zaczełam poszukiwania i okazało się że
      rzeczywiście jest dużo ciekawych modeli. Ostatecznie zdecydowałam
      się na Berker B.Cube które znalazłam w Internecie. Kosztowały 26 zł
      a mają ekstra minimalistyczny wygląd i tez bardzo rzucają się w oczy
      po zamontowaniu. Polecam!
      • Gość: patrywi IP: *.kajetany.net 21.01.10, 21:01
        też mam nowoczesny dom i włączniki Berker'a za minimalizm i czystość
        formy
    • Gość: pstrykelektryk IP: *.modemy2.ostrowski.pl 12.10.10, 01:26
      ostatnio na rynku pojawiło się dość dożo ciekawych rozwiązań . Ostatnio wpadły mi świetne włączniki - panele dotykowe speedkey - do 4 funkcji w jednym włączniku. jak ktoś lubi nowości to podaje linka speedkey.pl
      • 04.07.11, 19:16
        Łączników oświetlenia i gniazd wtykowych z marketu bym raczej nie polecał.
        Ze znanych producentów są:
        Legrand,
        Berkel,
        Simon Kontakt
        Wszyscy mają w internecie katalogi, a sklepy internetowe oferują na ten asortyment dobre ceny.
        Jedyne o czym należy pamiętać kupując taki wyłącznik to, że osobno zamawiamy: mechanizm, ramkę i klawisz. Dodatkowo do łazienki lub kuchni (łączniki IP44) uszczelkę.
        Markowy skompletowany łącznik lub gniazdo wyjdzie taniej niż w markecie.

Polecam lekturę www.dominnowacji.pl
    • Gość: marzena_arch IP: *.adsl.inetia.pl 12.10.10, 08:37
      designerskie i w dobrej cenie:
      www.emcpl.eu/wylaczniki_dzwigniowe.htm
      do dostania w każdym markecie budowalnym, w kolekcji też gniazda.
      Jeżeli nie chcesz wydać dużo pieniędzy, to polecam w miejscach, gdzie kontakty nie będą widoczne np. za pralką, lodówką itp. założyć tańsze proste białe gniazda.

• 12.05.11, 16:16
      Zobacz na www.elektrorf.pl Duży wybór i "przyjemne" dla oka a przy tym funkcjonalne
      • Gość: Nobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.13, 22:44
        ja mam klasyczny Ospel, ale z nowej serii Impresja chyba. Muszę przyznać, ze jest bezbledny :)
        • 28.02.14, 15:31
          Kupował ktoś coś do ospel ostatnio? jakość dalej tak samo dobra?
    • Gość: pikasso270 IP: 91.218.156.* 05.09.13, 13:02
      Polecam włączniki Fontini, hiszpańska marka, kilka linii wzornictwa, wykończenia z użyciem porcelany Rosenthala praz kryształów Swarovskiego. www.fontini.pl - w dziale Exclusive są dodatkowe kolekcje, szczególnie podoba mi się kolekcja Font 5.1.
    • Gość: janek IP: *.dynamic.t-mont.net.pl 14.10.13, 16:43

Ja znalazłem coś takiego ( www.youtube.com/watch?v=eEPCwAY0Hk8 )

Uwaga... Bezdotykowe :D
    • Gość: pauLLa IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.10.13, 16:41
      A widzielicie proste w dizajnie swoim ospelowskie włączniki, kontakty itp.?
      strasznie fajne, bo w sumie pasuja wszedzie:)
    • Gość: mirek8119 IP: *.static.szczecinek.net.pl 11.07.14, 15:55
      A może coś takiego? pstryczki.eu/p/2057/7208/wylacznik-podwojny-magic-czarny-szklo-wylacznik-podwojny-wylaczniki-magic-czarne-szklo-wylaczniki-magic-szklo-seria-magic-szklo-wylaczniki.html czarne szkło jest niczego sobie. A tutaj w wersji białej pstryczki.eu/p/2228/7906/wylacznik-podwojny-magic-plus-chrom-bialy-wylacznik-podwojny-wylaczniki-magic-plus-chrom-biale-wylaczniki-magic-plus-chrom-unikolor-seria-magic-plus-chrom-wylaczniki.html
      • 23.08.14, 19:24
        seria sonata lub karo od ospel. na you tube sa ciekaw filmy jak montować itd. i najtaniej kupicie przez ich strone ospel.pl. Enjoy!
        • 01.09.15, 18:43
          Jak wyłączniki automatyczne to proponuję spojrzeć na eledo.pl. Mają tam wyłączniki samoczynne do switała przy których nie trzeba się stale ruszać jak przy czujkach ruchu. Szkoda, że tylko czarne i białe, bo ja mam źółte ściany.
          • 13.09.15, 20:07
            Tych nowoczesnych to ja widzę 90% więcej niż tych retro. Jak fajne retro, to drogie zabójczo. A gdzie przyzwoite cenowo i estetyczne - nie wiem
    • 28.11.15, 20:34
      ospel się nadaje moim zdaniem, mają sporo ciekawych wzorów, wpasowują się bez problemu w bardziej nowoczesne wnętrza. cenowo też jest ok, można sobie znaleźć coś. chociaż jak sie policzy cały dom, to rzeczywiście, sporo tego wszytskiegoo wychodzi, a tak na co dzień raczdej uwagi sie nie zwraca
    • 23.12.15, 11:00
      Też uważam że Ospel będzie się nadawał. Mają sporo ciekawych serii. Ja polecę tę która mi się najbardziej podoba. Mianowicie Stal Inox. W pomieszczeniach z ciemniejszymi kolorami według mnie bedzie pasowac idealnie.
      • 28.01.16, 10:00
        Koniecznie zobacz serie trend www.karlik.pl/seria-trend/ od Karlika :) Bogata kolorystyka i dostępne także piękne ramki. Sama będę je montować u siebie :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.