Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

kabina prysznicowa na wymiar - jaka firma

16.08.10, 22:34
    Mam łazienkę na poddaszu i chciałabym tam umieścić kabinę
    prysznicową - niestety nie zmieści sie pod skosem kabina
    standardowej wysoności. Czy ktoś mógłby mi polecić firmę, która robi
    kabiny na wymiar? W miarę możliwości z Warszawy lub najbliższych
    okolic.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: EmPek IP: *.ostrog.net.pl 05.03.11, 00:08
      Odświerzam wątek.
      Mam identyczny problem.
      Proszę o pomoc.
    • Gość: studio szkła IP: *.tktelekom.pl 21.08.11, 21:11
      polecam www.wszystkozeszkla.pl drzwi szklane, kabiny prysznicowe, stopnie oraz barierki ze szkła, solidnie, z atestami, profesjonalnie.
    • mruwa9 05.03.11, 09:54
      a drzwi do kabiny, standardowej wysokosci, sie zmieszcza? Bo moze najlatwiej i najtaniej bedzie samemu zbudowac kabine ( z luksferow czy murowana, czy z innego materialu), dopasowana do istniejacych warunkow, montujac jedynie gotowy brodzik i same drzwi.
    • kraqsek80 05.03.11, 18:54
      Popieram przedmówce :) Najlepiej zbudować ścianki np. luksfer a potem zamówić u szklarza drzwi. wyjdzie to o wiele wiele taniej i według mnie ładniej. Niestety rzeczy na zamówienie nie sa tanie.
      www.fachoweremonty.pl
    • Gość: EmPek IP: *.ostrog.net.pl 08.03.11, 20:31
      Nestety luksfery nie wchodzą w gre taj jak i brodzik. Łazienka jest naprawdę małych rozmiarów, a kratka odpływowa jest już wmontowana w podłogę i okafelkowana. Znalazłem w internecie świetną kabinę z drzwiami uchylnymi o 180 stopni które opadają przy zamykaniu a dolna uszczelka zapobiega wyciekaniu wody podczas kompieli. Niestety kabiny te są robione przez producenta tylko w standardowych rozmiarach, czyli za dużych :( Jestem zaskoczony że nie potrafię znaleść firmy która robi takie rzeczy na zamówienie, przecież kabina prysznicowa to żandna nowość.
    • Gość: ekabiny IP: *.tktelekom.pl 26.05.11, 15:52
      Witam
      Na wymiar, włącznie ze skosami zmianą wysokości itp można np wykonać kabiny firm: Kermi, Huppe, Radaway. Trzeba się liczyć z tym, że koszt wykonania takiej kabiny jest około 25% wyższy niż standard i trzeba na takie czekać lekką ręką 4-5tygoni. Doradzimy zapraszam
    • Gość: anna IP: *.home.aster.pl 31.05.11, 14:23
      Mozesz poszukać na tej stronie projektuj i kupuj.Maja duzy wybór takich kabin,wiec jest w czym wybrac,a tak ciezko cokolwiek polecac.
    • inastudio 01.06.11, 14:57
      Z tego ci się orientuję firma Ronal, która jest producentem kabin, wykonuje też zamówienia indywidualne. Warto tez sprawdzić lokalnych przedstawicieli firmy Dorma.
    • Gość: kasia B IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.11, 21:33
      mam wycene od 3 wykonawcow:
      1Bartycka 3.500
      2.republika szkla-podobnie
      3.szkielko,pl 2.900,podobno mozna sie utargowac z nimi.Kolega mi polecil,jeszcze nie podjelam decyzcji
    • santalam 27.08.15, 01:26
      Przy wyborze kabiny prysznicowej na wymiar warto zwrócić uwagę na wiodących producentów dostępnych na rynku Polskim: Novellini, Radaway, Ronal, Huppe. Novellini - włoska marka bardzo ceniona we Włoszech i Francji za niezwykła dbałość o detale i bardzo prosty i elegancki design kabin: www.sanit-express.pl/novellini,m.html. Huppe niemiecka marka rozpoznawalna w całej europie ceniona za prostotę elegancję i jakość: www.sanit-express.pl/huppe,m.html. Ronal marka którą cechuje innowacyjność i dbałość o detale co udowodniła w tym roku prezentując kabiny które posiadają wtopione piecowo wzory w szkło kabiny -taki wzór nie zniszczy się nawet po latach użytkowania: www.sanit-express.pl/ronal,m.html i nareszcie nasz rodzimy producent Radaway ceniony w Polsce za jakość na poziomie luksusowych producentów europejskich, szeroki wybór kabin w różnych wariantach, doskonałą dostępność cześci zamiennych, szybkie wykonanie kabiny na wymiar, doskonały serwis no i cenę 2-3 razy niższą inż odpowiedniki zachodnich marek: www.sanit-express.pl/radaway,m.html. To nasza opinia, a Wy sami zdecydujcie którego producenta wybierzecie.
    • ziolag2 14.10.15, 21:35
      najlepiej skorzystać z usług firmy z polecenia, zazwyczaj są to sprawdzone produkty i specjaliści, ja np. przy remoncie korzystałem z ekipy z polecenia i było ok, do tego znajomy polecił mi montaż stelaża podtynkowego do wc z kkpol.com, jestem zadowolony z całości i z wykonania i z produktów, dlatego nie wahaj się i bierz z polecenia
    • irmkop 09.02.16, 13:14
      Ja zamawiałam kabinę z firmy www.sun-glass.pl/. Też mam nietypową łazienkę i standardowe się nie mieściły.Jestem bardzo zadowolona bo i jakość super i realizacja. Szybko i fachowo.
    • psilocybelarvae 27.02.17, 14:27
      zapytaj w elements, w Warszawie chyba mają salon
    • monia_szyszka 15.05.17, 21:18
      Kabiny prysznicowe wysokiej jakości robi firma Świat Szkła z Warszawy www.swiatszkla.com.pl/145,kabiny-prysznicowe.html są funkcjonalne, trwałe, łatwe w użytkowaniu i myciu, szczelne itp Wszystkim się zajmą, doradztwem, pomiarem, montażem. Mi akurat montowali kabinę prysznicową i rekomenduje ich
    • tomek99mlodzian 30.01.18, 20:07
      Ja zleciłem akurat zabudowanie wanny szklaną ścianą firmie MPJ Glass, ale kabiny prysznicowe na wymiar robią również. Dobrym rozwiązaniem też jest to co ja mam, drzwi przesuwne. Masz u nich do wyboru wiele typów, ja osobiście polecam fluxo, no bo taki też mam. Gładko chodzą rolki na szynach, do tego też możesz wybrać rodzaj i odcień szkła, np jak ja matowy, prywatność gwarantowana
    • centrumszkla 13.06.19, 11:59
      Cześć, jeżeli ktoś jeszcze będzie potrzebował kabiny prysznicowe na wymiar w lokalizacji Kraków, Warszawa to polecamy się. Mamy dobre ceny i terminy - Centrum Szkla .eu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.