• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Jak czyścić lastryko ??? Dodaj do ulubionych

• 20.02.11, 18:34
    Znacie jakieś dobre sposoby na doczyszczenie lastriko na klatce schodowej?? W skutek eksploatacji (chodzenie w butach itp) zaczęło się robić strasznie matowe, szare i jest widoczna tak jakby "ścieżka" którędy najczęściej się chodzi - wygląda to koszmarnie . Pomimo mycia co 2-i dzień czasem codziennie mam wrażenie, że podłoga dalej jest brudna, matowa, nie ładna.
    Chciałabym coś zrobić pożytecznego dla tej podłogi aby przywrócić jej dawny blask.
    Proszę o pomoc.
    Zaawansowany formularz
    • 28.02.11, 13:28
      Mogę polecić Ci bardzo dobry środek do czyszczenia lastryko i innych sztucznych rodzajów kamienia, szczególnie do wapnistych pokryć powierzchni jak marmur, piaskowiec, wapień, granit czy właśnie lastryko. To środek czyszczący granit i kamień naturalny VILLA MELLERUD
      • Gość: nunano IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.11, 15:47
        dziękuje za odpowiedź ;)
    • Gość: DarPoz IP: *.icpnet.pl 28.02.11, 13:44
      Można spróbować preparatem do usuwania mchow i porostow ktory kupisz w marketach budowlanych.
    • 21.04.11, 08:00
      Do czyszczenia nagrobka z lastryko stosuję najbardziej optymalny sposób i sprawdzony czyli najtańszy i najskuteczniejszy. Potrzebne są trzy rzeczy: LUDWIK, dużo wody i twarda szczotka. Lastryko bardzo lubi żeby się przy nim napracować, więc dochodzą prace ręczne. Próbowałem różnych środków i ten okazał się najlepszy. Tutaj można zobaczyć nagrobek z lastryko przed umyciem i po umyciu.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.