• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Firma przeprowadzkowa z warszawy.

• 22.02.11, 16:08
    Znacie jakieś dobre firmy zajmujące się przeprowadzkami w Warszawie? Czeka mnie niedługo przeprowadzka i poszukuję firmy która mi w tym pomoże. Trafiłem gdzieś na firmę Japa. Ktoś z Was może korzystał z ich usług?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.11, 15:45
      Moi znajomi się z nimi przeprowadzali, i byli zadowolone, bardzo sparwnie cała akcja przebiegła, nie było żądnego opóźnienia, Panowie tam znaja się na rzeczy także rach ciach i po przeprowadzce , po za tym maja dobre ceny i są solidni
      • Gość: marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.11, 20:09
        O Japie nie słyszałem, ale polecam Movers.pl - pakują i przewożą bezstratnie ;)
    • 23.07.16, 13:32
      Ja mogę Wam polecić firmę MEGAM. Jak dla mnie rewelacja. Uczciwa, porządna firma.
      • 02.12.16, 17:35
        Również polecam. Najlepsza firma w mieście :)
    • 20.12.16, 18:44
      ja mogę polecić firmę ads-przeprowadzki.pl. Uwinęli się profesjonalnie i szybko
    • 27.12.16, 18:38
      ja polecę inną solidną firmę ads-przeprowadzki.pl. Od dawna zajmują się przeprowadzkami i mają przystępne ceny.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.