Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

szukam projektu domu

09.06.11, 15:02
    Witam, jak w temacie. Przeszukałam już wiele stron, ale jeszcze nie znalazłam tego wymarzonego. Może ktoś z forumowiczów napotkał ciekawe nowoczesne projekty domów dwukondygnacyjnych z otwartą kuchnią, kominkiem, dodatkowym pokojem na parterze, a na górze cztery pokoje. Najlepiej jakby też garaż był dwustanowiskowy, ale nie koniecznie. Dom powinien mieć powierzchni od 120 do 145. Chciałabym aby z zewnątrz wyglądał nowocześnie bez tych łamanych dachów i wieżyczek. Najlepiej jakby to był jakiś prosty dach i w ogóle dom z zewnątrz był prosty bez zbędnych zdobień, które są w tradycyjnych domach. Fajnie by było, gdyby nie było zbędnych pustek nad salonem lub nad garażem. No chodzi po prostu, żeby jak najwięcej powierzchni było wykorzystanej użytkowo. Może ktoś z was napotkał gdzieś na takie projekty? Piszcie linki.
    Edytor zaawansowany
    • arnika_2 09.06.11, 15:05
      Witaj, poszukaj na www.z500.pl, ja znalazłam tam kilka ciekawych propozycji (mój ukochany, to projekt "69")
    • kasiak37 09.06.11, 15:12
      ...i to samo powiedz architektowi,ktory zrobi Ci na podstawie Twoich wymagan projekt indywidualny.Ja tak wlasnie zrobilam a moj dom przyjezdza do mnie za 20 dni:)
      --
      Sygnaturka nie moze byc wyzsza niz 4 linijki tekstu-o tym mowi regulamin forum;)
    • arnika_2 09.06.11, 15:22
      kasiak37 napisała:

> ...i to samo powiedz architektowi,ktory zrobi Ci na podstawie Twoich wymagan pr
      > ojekt indywidualny.Ja tak wlasnie zrobilam a moj dom przyjezdza do mnie za 20 d
      > ni:)
      witaj :) kupiłaś gotowca? podpowiedz, bo też się nad tym zastanawiam.
    • kasiak37 09.06.11, 16:53
      dom w systemie szkieletowym,projekt indywidualny:)
      Od momentu postawienia domu do przeprowadzki 3 miesiace:)
      --
      Sygnaturka nie moze byc wyzsza niz 4 linijki tekstu-o tym mowi regulamin forum;)
    • kasiak37 09.06.11, 16:54
      aaaaa i stawia mi go ta firma:
      hartlhaus.at
      Ale nie buduja w PL.
      --
    • arnika_2 09.06.11, 21:13
      w moim regionie domy szkieletowe buduje re/max, podstawą jest szkielet stalowy i też jestem zainteresowana takim domem
    • Gość: kasiak37 IP: *.dip.t-dialin.net 09.06.11, 21:19
      moj dom jest na szkielecie drewnianym.
    • basia791 09.06.11, 21:15
      Ale ja wolałabym dom murowany. A indywidualny projekt nie jest dużo droższy?
    • Gość: kasiak37 IP: *.dip.t-dialin.net 09.06.11, 21:20
      jezeli policzysz adaptacje projektu gotowego to wyjdzie Ci na to samo.Zreszta z gotowca nie da sie budowac;)
    • basia791 09.06.11, 21:33
      A możesz mi napisać ile zapłaciłaś za gotowy projekt i jakiej wielkości to dom?
    • kasiak37 09.06.11, 21:44
      dom 147m2 a projekt indywidualny.Moge Ci napisac ile kosztowal ale nic Ci to nie da bo ja nie buduje w PL.
      --
    • mruwa9 09.06.11, 23:49
      tinyurl.com/647v86x
      (czas szukania-- ok. 30 sekund).
    • makarcia 13.06.11, 10:44
      My właśnie podpisaliśmy umowę z biurem projektowym i cena za projekt budowlany wykonawczy z wizualizacjami itd to 80 zł/m2; dom wysoko energooszczędny ew. pasywny; o tym będziemy decydować na bieżąco;
      Dla porównania mieliśmy wyceny z biur z Poznania, Gdańska i Bydgoszczy i ceny baaardzo zbliżone.
      --
      -:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-
      Melania 27.01.2007 , 31tc, 860g, 40 cm ;
      Najukochańszy synek Aniołek www.swiatelkapamieci.pl/2006/1187-pamieci--makary-kielczyk-06012006.html
    • Gość: inż budowlany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.12, 12:24
      Koszta w całym kraju są takie same +/- 10% tj cena benzyny, jedzenie, wynajem biura,
      podatki też...
      To z jakiej racji koszt projektu miałby się różnić ?
    • joana.mz 13.06.11, 11:29
      mam dokładnie takie same wymagania i właśnie moja wizja już została przekazana architektowi. Proponuję projekt indywidualny - katalogi z gotowymi domami przeglądałam latami i nie znalazłam tam ideału.
    • pawel2805 14.06.11, 10:30
      Moim skromnym zdaniem projekty gotowe nie nadają się do niczego. Robione na jedno kopyto przez pseudo architektów. Można to przeboleć jeśli chcesz wybudować kolejny dworek potworek. Jeżeli chcesz wybudować coś nowoczesnego bardziej ambitnego to tylko projekt indywidualny. Jak się okazuje że nie wychodzi to tak bardzo drogo. Czasami pensja glazurnika czy parkieciarza może wynieść dużo więcej niż honorarium architekta.
      Ja właśnie buduję nowoczesny dom z indywidualnego projektu. Z moimi architektami pracuję już prawie 3 lata nad dopracowaniem ostatnich szczegółów. Odbyliśmy niezliczoną ilość spotkań. Przy każdej okazji odwiedzają budowę żeby skontrolować naszych "wspaniałych wykonawców" Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga. Opisuję na nim poszczególne etapy pracy nad moim domkiem.
      --
      Blog o budowie mojego bardzo dziwnego domu www.dominaczej.pl
    • rege2 14.06.11, 11:35
      ..mam złe doświadczenia z architektem, ojcem 5 dzieci
      zrealizował swoje wyobrażenia o domu, pomógł wpompować mi kasę w budowę
      i ? ..mieszkam sama w wielkim domu z 25 oknami, 18 drzwiami; dom wygodny, bez skosów, duży ale mnie niepotrzebny!
      okiennicami zasłonięte okna, bo w domu byłaby szklarnia +38 latem
      ogród tworzyliśmy sami, dlatego nie jest powtórką z rozrywki! ale znajomi odpatrują...
      ...gdyby ktoś podał orientacyjną cenę projektu indywidualnego; u mnie to cena od 10 tys wzwyż, podczas gdy gotowiec - ok. 2 tys...jest znaczna różnica!
      ..znalazłam po 2 latach poszukiwań i przemyśleń dom , który odpowiada moim potrzebom - pracowni Archon; domek mały z garażem, dół otwarty jedyne drzwi tylko do łazienki i oczywiście wejściowe... garaż , sypialnia na poddaszu , projekt za 2 tys
      mało okien i wykusz na 3 str świata, bo mam dość świecenia w dzień w moich norkach
      zawsze marzyłam o dachu kopertowym; a w okolicy domy wielkie, mój może się innym nie podobać, zresztą będzie widoczna tylko 1ściana , za to rachunki będą małe!
      już jeden dom wybudowałam , to może drugi będzie lepszy, podobno dopiero trzeci jest tym! właściwym./kropka/
      co mnie zastanawia? domy niemal ze szkła...nie wiem po co ludziom tyle okien...
      Pozdrawiam wszystkich budujących!

--
      wwwcabala.blox.pl/2011/05/Garden.html
      fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2403871,5,21,50262,Fruzia.html
    • kasiak37 14.06.11, 23:55
      jezeli sama nie mialas wizji to masz pecha.Asertywnym trzeba byc a architekt na Twoje polecenie przelewa Twoje marzenia na papier.Jezeli dalas soba manipulowac to teraz mieszkasz jak mieszkasz ale psow na architekcie nie wieszaj bo sama dalas ciala.
      --
    • mruwa9 14.06.11, 17:16
      kto tworzy te wszystkie projekty katalogowe, gotowe? Bo chyba nie glazurnik ani ciastkarz-piekarz, tylko architekci. I jak to jest, ze projekt gotowca to chala, koszmar, bezguscie i w ogole zlo najwieksze, za to projekt indywidualny u tego samego architekta to aaaa, oooo , osmy cud swiata? Czy projekty katalogowe odzwierciedlaja mizerny poziom polskich architektow, czy tez architekci z premedytacja odstawiaja kaszane dla potrzeb katalogow? I jak to jest mozliwe, zeby np. do poludnia pracowac byle jak (tworzyc katalogowce), a po poludniu Pracowac Za Pieniadze i tworzyc dziela sztuki ?
      Taka mala dygresja- bardzo lubie serie w TV !Wielkie projekty". I bardzo czesto towarzyszy mi wrazenie, ze architekci pod przykrywka projektu indywidualnego lubia sobie poeksperymentowac na cudzy koszt, bo w ostatecznym rozrachunku wszystkie koszty zawsze ponosi inwestor- chybionych eksperymentow z nowymi , niesprawdzonymi technologiami, materialami, konstrukcjami, najchetniej ometkowanymi jako "ekologiczne" . Postawa architekta jest czesto z serii- zobaczymy, co z tego wyjdzie, architekt nie ryzykuje niczym, a na pewno nie wlasna kasa, moze wymyslic i zaprojektowac najbardziej kosmiczny, cudaczny pomysl, faktury obciazaja wylacznie inwestora, ktory jako nie-architekt, bez doswiadczenia budowlanego moze przeoczyc pulapki i bledy. Wyjda dopiero w realizacji, gdy odwrotu juz nie bedzie.
      I jak tu sie dziwic inwestorom, ktorzy nie maja ochoty na eksperymenty i ryzykowanie wlasna kasa, ze chca projekt przewidywalny, niech by byl standardowy (jak to sie najczesciej buduje np. w Skandynawii), bez szalenstw ale tez i bez przykrych niespodzianek, zwlaszcza, gdy przyjdzie do placenia np. za indywidualnie wykonywane okna (bo architekt wymysli sobie okna o kilka centymetrow odbiegajace od standardowych, za to w realizacji drozsze o kilkadziesiat-kilkaset %, ale "zapomni" uprzedzic o tym inwestorow, no bo przeciez liczy sie efekt koncowy i DZIELO ).
    • pawel2805 14.06.11, 21:33
      Jestem również fanem serialu "Wielkie projekty". Widziałem wszystkie odcinki wszystkich sezonów, nawet tych nie emitowanych w Polsce. Nie przypominam sobie jednak żadnego odcinka z budową domu z katalogu.
      Przyjęło się uważać że projekt gotowy jest tańszy. Jeżeli doliczymy do tego koszt wrysowania w działkę oraz koszty adaptacji różnica w cenie dochodzi do zera. Oczywiście większość inwestorów dokonuje drobnych zmian na własną rękę czyli dodaje jeden pustak więcej w ścianie kolankowej żeby pod skosami było wyżej, zmniejsza się rozmiar okien żeby było taniej. W efekcie powstają najbardziej obleśne w europie potworki budowlane, bez zachowania jakichkolwiek proporcji, z różowymi elewacjami i zielonym dachem. Odnośnie architektów mam dość krytyczne zdanie. Odbyłem rozmowy z kilkunastoma pracowniami zanim znalazłem właściwych dla mnie. Mam dom na bardzo trudnej działce gdzie żaden gotowiec nie miał szans. Wynikiem ich pracy jest dom bardzo eksperymentalny, ale spełniający wszystkie nasze wymagania, ambitny ale wykonalny. I co ważne dzięki dokładnie przemyślanej koncepcji wcale nie jest droższy.

--
      Blog o budowie mojego bardzo dziwnego domu www.dominaczej.pl
    • snob_nad_snoby 22.01.12, 20:57
      mruwa9 napisała:

> kto tworzy te wszystkie projekty katalogowe, gotowe? Bo chyba nie glazurnik ani
      > ciastkarz-piekarz, tylko architekci. I jak to jest, ze projekt gotowca to chal
      > a, koszmar, bezguscie i w ogole zlo najwieksze, za to projekt indywidualny u te
      > go samego architekta to aaaa, oooo , osmy cud swiata?
      Biura, które robia gotowce, nie robia zazwyczaj projektów indywidualnych. A gotowce robia architekci bez doswiadczenia.
    • karolina79_pl 17.06.11, 16:48
      Witam!

Nie jest łatwo ze znalezieniem domu o takiej powierzchni, z takimi rozwiązaniami,
      poniżej przesyłam projekty które kiedyś znalazłam może się Pani przydadzą:

Amber
      Amulet

• basia791 21.06.11, 13:53
      Dziękuję wszystkim za różne linki i za zainteresowanie. Wciąż szukam. Jeszcze nie znalazłam takiego super projektu. Problem polega na tym, że jak już znajdę odpowiadający mi rozkład i ilość pomieszczeń, to z zewnątrz mi wygląd domu nie pasuje. Wolałabym, żeby był bardziej nowoczesny, a niestety często są to dworki, czy takie domy, których pełno już stoi. A znowu jak jest dom nowoczesny, to często ma źle wykorzystaną przestrzeń i są zbędne rzeczy typu taras nad garażem albo w ogóle nic nad garażem (zmarnowana przestrzeń), albo pustki nad salonem lub też wielki hol.
      Sądzę, że wszystko można by ładnie poukładać na 140m2 powierzchni użytkowej bez marnowania przestrzeni, ale jakoś ciężko jest znaleźć taki projekt.
      Będę szukać dalej.
    • kasiak37 24.06.11, 14:47
      nie szukaj tylko zainwestuj w projekt indywidualny.Nie bedziesz narzekac:)
      --
    • dagam81 24.06.11, 12:58
      Masz określone konkretne parametry tego domku, więc może po prostu skorzystaj z wyszukiwarki na stronie z projektami, jak tutaj: www.extradom.pl/projekty-domow.aspx , może to ci w czymś pomoże. A jak znajdziesz projekt zbliżony do tego, jaki byś chciała mieć dom, to możesz potem odwiedzić stronę adaptacji: Tekst linka i zorientować się, czy możesz wprowadzić jakieś zmiany i ile one będą cię ewentualnie kosztowały. To jest chyba najlepsze wyjście w tej sytuacji. Życzę powodzenia w poszukiwaniach.
    • aniaianiaonline 13.01.12, 14:55
      Ja znalazłam taki dom jest wprawdzie bez garażu ale nie stanowi to problemu www.e-projekty.pl/projekt,522511,dom-jednorodzinny-bez-garazu-projekt-domu-s-gl-730-milano-iii
    • evimiz 22.01.12, 02:17
      warto też projektów poszukać na www.projekty.dominnowacji.pl
    • Gość: dck IP: *.home.aster.pl 22.01.12, 15:33
      www.kotwicki.info
    • bluemka78 23.01.12, 15:58
      A czemu wszyscy sie tak na napalaja na te projekty gotowe. Nie lepiej wytlumaczyc architektowi co gdzie i jak sie chce mieć, a on zeby to tylko ubrał w postać projektu? Ew. doradzil. Rozumiem jak ktos nie ma pomysłu i jest mało wybredny, ale skoro masz już jakieś wyobrażenie swojego domu to tylko projekt indywidualny Cię w pełni zadowoli.
      Ja oglądając gotowce od razu wiedziałam, ze nie znajdę nic co by było odpowiednie.
      --
      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73e8lr4zvs.png[/img][/url]
    • Gość: Ika IP: *.toya.net.pl 23.01.12, 16:20
      Przede wszystkim ze względu na koszty.Mnie również nie odpowiada żaden z gotowców,narysowałam sobie dom jaki chcę mieć i udałam sie do poleconej przez zadowolonych klientów pani architekt. Otrzymałam kosztorys - 24000 zł za projekt, z czego 3700 to koszt koncepcji.O co w tym wszystkim chodzi? Pani architekt całkowicie zaakceptowała moje pomysły,wiec o co chodzi z tą koncepcją? Dodam,że dom niewielki - 120m , z poddaszem.
    • Gość: majka34 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.12, 23:26
      Nie wiem gdzie szukałaś, ale ja projektowałam u swojego architekta dom większy i za połowę tej ceny. Dodam, że jestem bardzo zadowolona ze współpracy - człowiek, który słucha i realizuje pomysły klienta (o ile się da oczywiście ;-) ) nie narzucając swojego zdania, jak to czasami ma miejsce. Możesz sobie zajrzeć na ich stronkę: www.praktyczneprojekty.pl
      Z ich isług skorzystało już też dwóch moich znajomych i też nie narzekali...
    • Gość: Jagooda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.12, 10:24
      Witam,
      Wiadomo, wszystko zależy od gustu i preferencji. Ja sama swojego projetku wieki szukałam, aż w końcu skończyłam tak, jak mi doradzali znajomi. Też jestem fanką nowoczesnego stylu, i zakochalam się w projekcie Otwarty z MG Projektu, niestety metraż to ok 280m2.
      Z takiego zakresu jaki Ty potrzebujesz poleciłabym projekt Gucio 2 www.mgprojekt.com.pl/gucio-2
      możesz go sobie odpowiednio przerobić, według potrzeb, a wizualnie robi wrażenie, nie?
    • tokota 29.03.12, 21:58
      Buduje w Swieciu dom Salomon z pracowni Domena.
      Jest podobny do tego co szukasz.

Powodzenia.
    • goga1979 31.03.12, 10:52
      archon.pl/
    • Gość: Zadowolony klient IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.12, 18:42
      Zapytaj się architekta, u którego sam projektowałem swój dom. Też przeszukałem chyba cały internet i nic niemogłem znaleźć. W końcu dostałem nr od znajomego i powiem Ci, że zaprojektował mi taki dom, o jakim marzyliśmy z żoną za wcale niedużą dokładkę kasy. Czasami warto nie iść na ustępstwa z gotowcami i mieć to, co sie chce. Zresztą swoje gotowe też mają. Ostatnio jak zaglądałem, to widziałem kilka nowych projektów, które mogą Cię zainteresować. Możesz sobie zajrzeć na ich stronę www.praktyczneprojekty.pl Naprawdę polecam.
    • karolina79_pl 26.04.12, 16:10
      Może coś takiego:
      Projekt Kawka 4
      Projekt Aplauz
    • Gość: v IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.12, 09:12
      próba]Tekst linka
    • Gość: v IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.12, 09:14
      próba]
    • Gość: pat_rycja IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.05.12, 11:21
      Basiu ja też szukałam domu dwukondygnacyjnego- poleciłabym Tobie dom firmy ArtHauss ART 156 Classic. Koszt budowy takiego domu to tylko 337 000 zł/brutto. Projekt możesz zobaczyć na ich stronie arthauss.pl/
    • ania.nie.nie 11.05.12, 11:40
      Ja polecam pracownię Domowe Klimaty. Sama buduje Rodos, dwukondygnacyjny...nieco zmodyfikowany...
    • Gość: Robert B. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.12, 20:33
      Wystarczy już tej kryptoreklamy Pani Sylwio 80. I tak już wszyscy wiedzą że ArtHauss to lider... który nic nie wybudował, że ich domy to budownictwo kontenerowe ( takie na budowę a nie do mieszkania) Pokażcie choć jeden zrealizowany dom !
    • andrzej83x 11.05.12, 11:51
      Polecam domy drewniane- Zodan.
      --
      Domy z bali
      Hale stalowe
    • Gość: cromwell IP: *.adsl.inetia.pl 11.05.12, 12:24
      Projekt domu ja jestem w stanie zaprojektować ci każdego rodzaju dom, tylko nie mam papierów, ale jeśli się dogadamy to mam znajomego architekta- jeśli ty masz to możesz wziąć swojego, który klepnie mój projekt żeby wszytsko było ok, kontakt na bloga
      www.cromwell.blog.pl
    • Gość: inż budownictwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.12, 12:26
      Projektować mogą w PL tylko uprawnieni projektanci - jeżeli takich uprawnień nie masz tzn że nie posiadasz dostatecznej wiedzy czy doświadczenia (wymagane do uzyskania w/w) aby takie rzeczy robić.
    • michbryg 30.05.13, 18:22
      Bzdura totalna. Uprawnienia do projektowania domków można zdobyć projektując 1 rok hale stalowe i pracując na budowie 2 lata jako inżynier budowy przy montowaniu tychże hal stalowych. I co? Da Ci to doświadczenie i wiedzę do projektowania domów?
      To nie idzie w parze ze sobą niestety.
      Do tego często nawet projekty studenckie są lepiej opracowane niż dokumentacja projektów domów gotowych. Nic tylko podpisy projektantów i taki projekt może spokojnie dostać pozwolenie na budowę i być o niebo lepszy od tych gotowych.
      Zresztą, ludzie takie dokumentacje projektowe przynoszą do adaptacji od "projektantów" z uprawnieniami, że głowa boli. Masa błędów merytorycznych, "projektanci" z uprawnieniami z lat 70-tych stosują technologie sprzed 20-30 lat.
      Dlatego lepiej kupić gotowy projekt i go dać do adaptacji do biura projektowego by naniósł nam poprawki i go dopracował.
    • andrzejjakol 09.06.15, 01:51
      Ale jak już Ci się uda znaleźć wymarzony projekt domu, to warto rozważyć też dobrego projektanta wnętrz (Czasem jeszcze na etapie wyboru domu może dobrze doradzić). Osobiście polecam projektant wnętrz : otwarte-studio.pl z Wrocławia. Naprawdę ładne projekty robią.
      Pozdrawiam
    • Gość: sloneczniki IP: 31.187.12.* 13.05.12, 16:26
      no tak wybór projektu dom nie jest taki prosty, ale jeśli masz jakieś swoje wyobrażenie o tym, jak powinien wyglądać powinno być łatwiej, może skontaktuj się z architektem, żeby Ci zaprojektował ten wymarzony dom?? Ale jak też w sieci szukasz inspiracji możesz zajrzeć na stronę serwisu dom.eu. Tam znajdziesz i projekty domów i kontakty do architektów.
    • artlas 15.05.12, 15:35
      Poniżej znajdzie ofertę bardzo fajnych,nowoczesnych domów
      Projekty Domów
    • next-jack 18.05.12, 08:17
      Nasz miesięcznik to kopalnia pomysłów na aranżację wszystkich pomieszczeń w domach i mieszkaniach. Miesięcznik Cztery Kąty wystartował w październiku 1991 roku. Jest jednym z najbardziej poczytnych...
      Cztery Kąty
    • next-jack 18.05.12, 08:19
      BEZPŁATNY katalog 663 projektów domów!

28 najnowszych projektów
      663 indywidualnych projektów domów na CD
      darmowa przesyłka na terenie całej Polski do 10 dni roboczych!
      W księgarni za ten sam katalog zapłacisz 9,99zł!
      Bezpłatny katalog domów
    • Gość: monika IP: *.fucio.net 04.06.12, 15:50
      Ja właśnie tez jestem na etapie wyboru projektu. Szukam parterowego domku o pow ok 160-200 m2. Mam już kilka typów ale decyzja jeszcze przede mną. Fajne projekty znalazłam na duomo.pl/
      Sprzedają projekty z wielu biur projektowych w cenach projektantów wiec bez przepłacania no i wszystko w jednym miejscu i mogę sobie porównać kilka projektów co właśnie robię :) Przydatna opcja, że jak wybrałam sobie jeden projekt to pokazało mi projekty podobne do porównania. No i mają bardzo dokładną wyszukiwarkę wiec można maksymalnie zawęzić swoje oczekiwania co ułatwia sprawę. Szuka się bardzo fajnie, widziałam kilka takich stronek ale ta jakoś dla mnie najlepsza. Jak wybiorę to się pochwalę :D
    • styxia 14.06.12, 14:33
      Ciekawe projekty mają architekci z 81.waw.pl, oni zaprojektowali www.chopin.edu.pl/pl/2011/12/plany-rozwojowe-uczelni W sumie bardzo ciekawa koncepcja ;D Sa naprawdę nieźli chociaż w gruncie rzeczy mają bardzo nowoczesny styl.
    • Gość: Andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.12, 16:26
      Nowoczesny styl to zaleta. Przynajmniej wyróżnia się na tle eklektycznych domków łączących dworek z bungalowem. Widziałem projekty 81.WAW.PL i bardzo mi się podobały. Zwłaszcza wizualizacje bliźniaków. W dodatku architekci wykorzystują energooszczędne rozwiązania, a przy dużych metrażach ma to znaczenie.
    • Gość: anna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.12, 09:55
      z ciekawości zajrzałam na stronę tej pracowni, żeby zobaczyć te domki - bliźniaki. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona. Ciekawe, niesztampowe rozwiązania, które bardzo fajnie wykorzystują przestrzeń. No i popieram za eko - rozwiązania!
    • Gość: centuś IP: 195.205.194.* 14.01.13, 21:49
      z500.pl/domy/nowoczesne.html
      mam jeden z nich/buduję/ :o)
    • Gość: Filemon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.13, 12:01
      Witaj z czysty sumieniem i tobie i wszystkim polecam pracownię DOM DLA CIEBIE www.domdlaciebie.com.pl .
      Ja już mieszkam w Filemonie III zakupionym właśnie u nich , świetna obsługa, doradztwo,
      do tego Pracownia daje możliwość dzielenia się efektami budowy na blogu.
      www.filemon3.mojdomdlaciebie.pl/
    • Gość: Asia IP: *.dynamic.chello.pl 12.01.13, 00:00
      Tekst linka - super nowoczesne, jak dla mnie bomba ;)
    • Gość: Asia IP: *.dynamic.chello.pl 12.01.13, 00:12
      www.doomo.pl - tak miało być ;) pierwszy raz widziałam tak oryginalne domki...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka