Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Jakie baterie łazienkowe?

IP: *.play-internet.pl 24.10.11, 13:10
    Jakie polecacie baterie łazienkowe? Praktyczne i funkcjonalne?
    Edytor zaawansowany
    • ikaria80 24.10.11, 15:17
      Pytasz o nazwy firm,czy rodzaje baterii?
    • andre83x 22.05.12, 08:53
      Gustowne
      --
      Domy z bali
      Meble szkolne
      Generalny wykonawca
    • aleolae 16.05.14, 12:06
      Ja polecam baterie na stronie www.armaturaretro.pl duży wybór, dobra jakość i przede wszystkim niskie ceny :)
    • Gość: Edek IP: *.play-internet.pl 24.10.11, 15:22
      Wszystkie informacje bedą przydatne :)
    • ikaria80 24.10.11, 15:33
      Zasadniczo polecam baterie z mieszaczami z głowicami ceramicznymi.
      Sama forma zewnętrzna to już wybór osobisty.
      Najważniejsze aby miała za sobą już kilka lat egzystencji na naszym rynku co pozwoli na zebranie opinii na temat danej firmy.
      Według mnie bateria (dobra) powinna być wyposażona nie w wężyki a rurki.Rurki praktycznie dają 99% pewności,że nic się a nimi nie zadzieje nawet po kilkunastu latach.Poza tym pod każdą baterią lub spłuczką powinniśmy zastosować zawory z filtrami, które mocno zapobiegną przedostawaniu się zanieczyszczeń mechanicznych do wnętrza baterii.
      Jeśli chodzi o baterie wannowe lub natryskowe polecam baterie termostatyczne.
      Jesli masz wiekszy zasób gotówki możesz zainwestować ja w baterie podtynkowe.
      Zasadniczo polecam firmy niemieckie Hans Grohe,Hansa,Grohe i Orasa.Dobrze tez spisuje się Dornbraht i Zuchetti albo Axor( seria wyrobób HansaGrohe'go) ale to już są zasadniczo wyzsze ceny.
      Jesli cos jeszcze chcesz wiedzieć pytaj.Pozdrawiam

• Gość: Tadek IP: *.warszawa.mm.pl 31.10.11, 13:16
      Z Hans Grohe mam złe doświadczenia. W wannowej odpadła gałka służąca do przełączania wody na "słuchawkę" (zresztą plastykowa). Umywalkowa nagle osłabła (o połowę zmniejszyła się w niej przepustowość (zatkała się?). Do bani...

Baterie mają 4 lata.
    • joanka-r 31.10.11, 14:10
      Tadzio może trzeba sitko wyczyścić od czasu do czasu?
      --
      ''No właśnie Wy wydajecie się nie wiedzieć o czym mowa''
      by Zia 86.
    • Gość: vvv IP: *.ists.pl 01.11.11, 16:34
      Jeżeli ciepła woda z junkersa to pewnikiem kamień zatkał przepływ.
    • Gość: vvv IP: *.ists.pl 01.11.11, 16:42
      Albo sitko na wylewce zarosło kamieniem
    • ikaria80 01.11.11, 23:32
      Kazda bateria ma tzw perlator czyli popularnie mówiąc własnie sitko.Mozna go wykręcić i nabyc drogą kupna za ok 10-15 zł tzw eko ,ktore powoduja wieksze napowietrzenie strumienia a co za tym idzie oszczednosc wody.
    • Gość: vvv IP: *.ists.pl 02.11.11, 18:54
      W baterii umywalkowej założenie takiego eko może skutkować ograniczeniem miejsca na dłonie, a poza tym taki dyngs za 15 może zepsuć estetykę baterii i ceramiki.
    • ikaria80 02.11.11, 20:08
      Nie mówię o dynksie wiszącym do połowy umywalki a o zwykłym perlatorze czyli sitku,jakie jest w każdej baterii.Nie psuje estetyki ,ponieważ jej nie zmienia;)

fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2925552,2,1,perlatordobateriim24x1satynabisk.html
    • Gość: vvv IP: *.ists.pl 02.11.11, 23:02
      OK, ale napisałaś żeby perlator wymienić na jakieś eko. Teraz wszystko jasne.
    • ikaria80 03.11.11, 10:21
      To był skrót myslowy.Perlator wymienic na perlator z funkcja eco;)
    • fazerkw 24.10.11, 16:23
      Białe bo syfu na nich nie widać tak bardzo
    • Gość: Mecintosh IP: *.play-internet.pl 24.10.11, 19:08
      Na przykład Vega firmy Oras z eko-przyciskiem. Niedroga - 500 zł. www.youtube.com/watch?v=71olxb_ZAQQ
    • Gość: Zabajone IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.10.11, 20:05
      Fajne są też bezdotykowe, dla miłośników ekologii.
    • ikaria80 26.10.11, 00:28
      Baterie poza sprawowaniem swojej funkcji muszą również gustownie wyglądać w konkretnym wnętrzu.
    • joanka-r 31.10.11, 14:11
      W całym domu mam Grohe. Polecam, używane jeszcze sporadycznie ale póki co super.
      --
      ''No właśnie Wy wydajecie się nie wiedzieć o czym mowa''
      by Zia 86.
    • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.11, 17:45
      Planuję remont łazienki i zastanawiam się nad tym, czy by nie zamontować dwóch umywalek, tutaj macie przykładowe zdjęcia, jak mogłoby to wyglądać: www.domplusdom.pl/rozwiazanie/dwie-umywalki?look=9960#the_look
      Co o tym myślicie?
    • ikaria80 31.10.11, 19:01
      Chcesz dwie umywali w jednej całości z konglomeratu?
      Ja osobiście nie bardzo mam zaufanie to tego materiału.
    • totes 31.10.11, 21:55
      Ja z własnego doświadczenia polecam Grohe. Mam je kilka lat w całej łazience i są jak nowe. Polecam zakupy w sieci, można sporo zaoszczędzić.

Pozdrawiam,
    • Gość: Gość IP: *.icpnet.pl 04.04.14, 20:23
      Mi spodobały się baterie firmy Omnires, kupiłem w sklepie internetowym lazienkowetrendy.pl dobre ceny, szybka przesyłka,
    • zygfrydsala 18.08.14, 15:47
      Polecam baterie firmy Dante.
      --
      Wiedzieliście o kosmetykach neostrata? To takie kosmetyki naturalne i działają.
    • kin.ga4 07.09.14, 15:48
      Hej, wymieniałam ostatnio baterie w ubikacji i po długich poszukiwaniach mój wybór padł na baterie Evol firmy Roca. Poszukajcie zdjęć w necie - wyglądają zjawiskowo. Jak masz gości w domu, to możesz w ciemno obstawiać jaki temat zostanie poruszony po ich wizycie w toalecie :) Mają bardzo nowoczesny design i solidne wykonanie.
    • mama_kaski 30.09.14, 14:25
      Nie ma co szukać za dużo, tylko brać :P www.lazienkizpomyslem.pl/Kontakt.html
    • Gość: vvv IP: *.ists.pl 01.11.11, 16:41
      Po 6 latach użytkowania bezproblemowego ,przy wodzie grzanej junkersem, mogę polecić Ramon Soler'a.
      Oczywiście z sitkami na wszystkich wlotach. Sitka na wylewkach przeterzymały już kilka odkamieniań.
    • Gość: Natka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.12.11, 11:35
      Ja polecam baterię umywalkową Oras Il Bagno Alessi One. To projekt znanego designera Stefano Giovanniego. To autor między innymi sławnej wyciskarki do cytryn w kształcie pająka. Fajny, naturalny design. Bateria w zestawie ma rączkę Bidetta, która powiększa zasięg kranu w małych łazienkach. Można też dzięki niej wygodnie nalać wodę do wysokiego naczynia. Bateria jest bezdotykowa, zużywa mniej wody niż standardowa bateria, ponieważ woda przepływa tylko kiedy podsuniemy pod nią ręce. Jak działa bateria oraz rączka Bidetta pokazuje film: www.youtube.com/watch?v=PDve0gvjjQk
    • Gość: bella IP: *.toya.net.pl 02.06.13, 22:30
      Tę wyciskarkę stworzył Philip Starck...
    • ikaria80 08.12.11, 23:30
      Grohe,Hans Grohe,Hansa- niemieckie baterie są najlepsze.Ja również mam euroeco juz od kilku lat i nic sie nie dzieje.
    • kasiak37 12.12.11, 16:54
      mam wszedzie HANSGROHE,w kuchni BLANCO.Zdecydowanie te pierwsze,blanco nie polecam.
      --
      Sygnaturka nie moze byc wyzsza niz 4 linijki tekstu-o tym mowi regulamin forum;)
    • Gość: Uniatowski IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.01.12, 12:25
      Czytałem gdzieś w sieci na temat nowej na rynku baterii Oras Eterna. Łączy dwie funkcje – prysznica i kąpieli. Bierzesz prysznic, a jak przekręcisz wylewkę prosto możesz się już kąpać. Ma też fajny bajer. Jeśli naciśniesz specjalny przycisk wanna sama napełnia się wodą. Programujesz mechanizm raz, ustawiając odpowiedni dla Ciebie poziom wody. Potem bateria sama już napełnia wannę i kontroluje żeby woda się nie przelała. Wrzucam stonkę www.eterna.com
    • Gość: Wiesław IP: *.play-internet.pl 25.01.12, 10:13
      Do łazienek polecam bezdotykowe baterie np. Oras. Są bardzo wygodne. Taka bateria działa od razu kiedy przesuniesz do niej ręce. Dodatkowo, mają specjalne regulatory, które pozwalają ustawić temperaturę na stałym, bezpiecznym poziomie, więc nie poparzysz się gorącą wodą. www.youtube.com/watch?v=61J7cxLmJRk&feature=related
    • Gość: Daniel IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.12, 11:37
      Hej, a co to są za baterie?
      cudnelazienki.pl/jednootworowa/1813-bateria-umywalkowa-dwuuchwytowa-vado-geo-100-cc-c-p-z-korkiem-klik-klak.html
      Pierwsze widzę. Przymierzam się do zakupu. To są już z regulacją temperatury?
    • ikaria80 11.02.12, 13:31
      Skoro w opisie napisane jest ,że jest to bateria dwu-uchwytowa tzn ze działa na zasadzie naszej starej kurkowej.Nie zachwycałabym się jeszcze tą nową firmą tym bardziej,że ciężko uzyskać tak naprawdę bardziej szczegółowe dane techniczne.
    • Gość: Janina IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.02.12, 13:52
      Dowiadywałam się o Orasa. Zdziwiło mnie to że nie produkują baterii w Chinach...Baterie świetnie się komponują w łaziece lub w kuchni. Cena trochę spora ale może warto coś takiego kupić na lata...Jestem na etapie budowy domu, rachunki za wodę płaci się olbrzymie w domach, moze się jednak zdecyduje ...
    • Gość: kalmer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.12, 11:40
      nad wannę proponuję coś takiego - www.e-inclusive.pl/Baterie/Baterie-wannowe/Bateria-wannowa-CHROM-TALIS-S2-nr-kat.32440000.html Trwałe i dobra cena....
    • Gość: ikaria80 IP: *.play-internet.pl 12.03.12, 20:08
      Zgadzam się.Hansgrohe to sprawdzona niemiecka marka.Baterie na lata.Po 5 latach jedynie perlator wymieniłam
    • kubaan30 16.03.12, 01:22
      Trudno mi ocenić, jaka bateria łazienkowa byłaby najlepsza dla Ciebie i najbardziej pasowałaby do wykończenia wnętrza. Dlatego też polecam Ci sprawdzić tutaj:
      aukcjusz.pl/aukcje/baterie-lazienkowe,630.html?query=bateria
      Jest tu duży wybór baterii łazienkowych i wydaje mi się, że powinieneś znaleźć coś odpowiedniego w dobrej cenie.
    • finishdom 06.04.12, 14:40
      Polecam baterie Hiszpańskiej firmy Tres, która jest firmą rodzinną z ponad 40-letnim doświadczeniem, produkującą i sprzedającą najwyższej jakości armaturę do łazienek i kuchni. Bogata gama wyrobów TRES pokrywa potrzeby najbardziej wymagającego konsumenta. Estetyka i komfort, nowoczesna technologia, stanowią priorytety, gwarantujące optymalne rozwiązania w zakresie modernistycznych tendencji w kuchni i łazience. Dodam, ze ceny nie są wygórowane.
      www.finishdom.pl/?page=shop&catid=36
      --
      www.FinishDom.pl
    • Gość: Miłka IP: *.icpnet.pl 23.03.12, 11:58
      Ja polecam bezdotykowe www.narzedziowy.pl/58742_KFA-BS-Bateria-Specjalna-bezdotykowa-umywalkowa-chrom.html Ich największą zaletą jest to, że są mega oszczędne. Ja mam i wiem, że się opłaca :)
    • Gość: Tamtam IP: *.play-internet.pl 30.03.12, 11:22
      Moi drodzy! Firma Oras rusza z kampanią „Inteligentne baterie dla twojego domu” której celem jest promocja baterii bezdotykowych w domach prywatnych. Zobaczcie:
      smartfaucets.oras.com/
    • ikaria80 31.03.12, 13:25
      Grunt to reklama.
      Ja ruszam z promocja niemieckich baterii.....
      Sorry nie mogłam się powstrzymać:)

Preferuje niemców i zadna kampania mnie nie przekona,że białe jest białe.....

• Gość: morfeusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.12, 23:39
      I ja będę się upierał przy niemieckich firmach, szczególnie Hansgrohe,
      Teraz jak sa promocję można upolowac w dobrej cenie , świetną jakość, np takie znalazłem sklep.max-fliz.com.pl/hansgrohe-hansgrohe-raindance-27472000-deszczownica-sufitowa-180mm-chrom-p-9594.html ,
    • ikaria80 02.05.12, 13:45
      Tu nawet nie chodzi o upieranie się lecz o sam fakt dobrze wydanych pieniedzy.
    • Gość: Olenka_idziak IP: *.play-internet.pl 21.05.12, 16:09
      Ja jestem zachwycona skandynawią, podobają mi się tamtejsze rozwiązania na życie. Jeżeli chodzi o baterie to nie ma chyba lepszej firmy, która robi baterie bezdotykowe jak Oras. Te baterie produkowane są od 20 lat i to właśnie skandynawowie wymyślili i zaczęli jako pierwsi produkować baterie bezdotykowe a nie niemcy:)
    • ikaria80 21.05.12, 19:38
      I chwała im za to.Tu nie chodzi o rozwiązania bo są naprawdę dobre tylko o jakość materiałów z jakich wykonuje się baterie
    • Gość: Architekt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.12, 12:00
      Zapraszam na swojego bloga znajdziecie tam odpowiedzi na większość pytań związanych z budową i wykończeniem wnętrza domu mieszkania
      markowe-wnetrza.pl
      bloga prowadzę sam więc przepraszam za opóźnione odpowiedzi lub nawet brak.
      Piszę bloga jak mam chwilkę wolną od pracy

Pozdrawiam
    • Gość: Tomasz IP: *.play-internet.pl 04.06.12, 16:25
      Firma Oras produkuje bardzo fajną i tanią baterię. Nazywa się Vienda, to pierwsza na świecie bateria bezdotykowa z kompozytu. Słyszałem że baterie Oras są produkowane wyłącznie w Europie, jedynie z wysokiej klasy materiałów. Więc dziwi cena baterii Vienda, kosztuje zaledwie 650 złotych. W dodatku jest super ekologiczna gdyż zużywa 5 litrów wody na minutę. Zobaczcie jak wygląda Vienda:
      www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MlYrEiAHJrc
    • Gość: Marek IP: *.jmdi.pl 05.06.12, 00:47
      Ja polecam Kludi to bardzo dobre baterie za przyzwoitą cenę
    • Gość: Rysiek IP: *.bmj.net.pl 06.06.12, 12:25
      Osobiście polecam baterie łazienkowe w tym miejscu.
    • takisto 08.06.12, 21:19
      Dobrej jakości -zwłaszcza, jeśli masz twardą wodę, wtedy tanie baterie po roku - dwóch latach są niestety do wymiany.
      --
      remontujemy!
    • Gość: Kinga IP: *.adsl.inetia.pl 11.06.12, 12:08
      Zdecydowanie polecam baterie łazienkowe marki Omnires.
    • Gość: Olka IP: *.free.aero2.net.pl 19.06.12, 11:45
      Bardzo fajna jest bateria natryskowa Oras Eterna. Posiada przycisk eko-led, który wskazuje idealny czas trwania prysznica. Po dwóch minutach świeci się na zielono a po 4 wyłącza wodę. Jednym słowem, taka bateria myśli za nas i pomaga nam być eko:)
    • virot 28.06.12, 10:02
      Hej, nie wiem co lubisz-jeśli cenisz klasyczną elegancję, pewnie tez spodobają Ci się baterie z serii Charmy. Ja mam b. skromną łazienkę, a dzięki takim postarzanym, klimatycznym elementom zyskuję wiele komplementów. Nie mam jeszcze zdj. łazienki, ale tu są zdj. tych elementów: www.leroymerlin.pl/armatura-lazienkowa/baterie-lazienkowe/serie-baterii-lazienkowych,a592,iv2,ps987.html. Jak dla mnie to miła odmiana, bo nie lubię tych masowych, nudnych serii.
    • Gość: Zbigi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.12, 23:39
      Jak dla mnie istnieją tylko dwie marki: Kludi i Hansgrohe. Sam montuje wiele baterii i po sposobie montażu i wadze baterii od razu można się zorientować czego to jest warte. Nie miałem jeszcze reklamacje na tych ww producentów baterii.
    • Gość: Ida IP: *.play-internet.pl 12.07.12, 11:35
      Zamontowałam sobie serię Cascade marki Omnires. Urzekła mnie już w salonie. Woda wypływająca z baterii tworzy niesamowity klimat zwłaszcza w czasie wieczornych kąpieli.
      omnires.pl/oferta/baterie/baterie_lazienkowe/omnires/cascade/cascade_ca4010/
    • lagenko.pl 02.07.12, 10:00
      Ja z pewnością nie polecam stylizowanych, "złotych", z ceramicznymi kurkami. Były założone, ale jeszcze nie używane, a już zaczęła "łupać się", tak jakby je przeżerało. Natomiast z czystym sumieniem polecam z kurkami. regulujesz sobie ciśnienie wody i temperaturę bez problemu. Polecam srebrne błyszczące (łatwo ręcznikiem wypolerujesz) i matowe (nawet polerować nie trzeba).
      Pozdrawiam,
      lagenko
    • Gość: Awatar IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.07.12, 19:26
      Polecam wszystkim zainteresowanym ekologią eko konkurs firmy Oras. Wklejam link ze szczegółowym opisem konkursu. Konkurs trwa tylko do końca lipca:)
      www.oras.com/pl/consumer/NewsEvents/Pages/konkurs.aspx
    • mikolaj2225 12.07.12, 00:17
      Ja polecam zajrzeć na stronę inbudo.pl. Znajdziesz tam całe wyposażenie łazienek i wszystkie potrzebne materiały do budowy domu i aranżacji wnętrz. Z pewnością fachowcy doradzą Ci coś w sprawie tej baterii łazienkowej.
    • karol.karski 12.07.12, 16:07
      polecam polskie baterie łazienkowe zamiast tej chińszczyzny sprzedawanej w marketach.
      Wspieraj polski przemysł.

Jak masz twardą wodę prędzej czy później i tak osadzi się kamień który zniszczy baterię, więc zapomnij o gwarancji na 100 lat - to zwykła ściema.

Ogłoszenia Zlecenia
    • mortor82 13.07.12, 12:33
      Prawda, osobiście wole jeszcze bardziej tradycyjne baterie czyli kurkowe, koszt dużo niższy tak samo jak awaryjność:

Bateria
    • Gość: Marta-126 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.08.12, 17:12
      Chcesz zrobić ekolifting swojej łazienki? Znalazłam na facebooku akcję promocyjną znanego producenta armatury. Wystarczy przyjść do wybranego sklepu i zamienić starą baterię łazienkową na nową kupioną taniej! Polecam! Akcja trwa do 30 września:)

pl-pl.facebook.com/OrasPolska/app_208195102528120
    • witamja 12.01.13, 22:26
      Polecam baterie Roca dużą wagę producent przywiązuje do ekologii połączonej z nowoczesnością
    • Gość: Radek IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.13, 20:56
      Gorąco wszystkim polecam baterie firmy Oras. Zwłaszcza bezdotykowe. W mojej rodzinie sprawdziły się one znakomicie.
      Pierwszy eksperyment z nimi przeprowadziliśmy w łazience ;) Dzieci już nie brudzą armatury :)
      Od wakacji taka bateria zagościła w mojej kuchni. Jesteśmy bardzo z żoną zadowoleni z tych produktów :)
    • Gość: Deklomba IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.13, 22:48
      Jakie baterie? Zdecydowanie firmy Oras. Już od kilku lat używam ich w swoim domu i polecam swoim znajomym i rodzinie. Bezawaryjne, dobrze wykonane. Nic nie odpryskuje, nie ma problemów ze sprawnym działaniem :)
      Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie w ich katalogu: www.oras.com. Warto sprawdzić :))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.