Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Moskitiera

24.04.12, 18:04
    Witam,
    zobaczyłem w lidlu dwa rodzaje moskitier i nie mogę się zdecydować, więc proszę forumowiczów o pomoc:
    - moskitiera drzwiowa z ramą - mforum.pl/topic/52430-jaki-jest-najlepszy-grill/
    czy
    - moskitiera na drzwi - www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_26325.htm

macie jakieś doświadczenia w tej materii?
    Edytor zaawansowany
    • vievior 25.04.12, 14:27
      Hej, ja też od wiosny rozpocząłem polowanie na moskitierę (miałem już dość pisków żony na widok żuczków i innych niewinnych braci mniejszych). Jeśli mogę ci coś doradzić, to lepszym rozwiązaniem będzie wybór białej moskitiery (nie przyciemni wnętrza i nie wyblaknie na słońcu). Do tego widziałem całkiem dobre i do tego tańsze modele, np. www.leroymerlin.pl/produkty/moskitiera-na-okno-standard-tesa-kolor-bialy,1181573866,1181573248.html . Ważne jest też to, by nie zapominać o ochronie okien. Robaczki wyznają zasadę podobną jak ludzie (jak cię wyrzucą drzwiami, to właź oknem;).
    • Gość: FRANKA IP: *.w109-212.abo.wanadoo.fr 25.04.12, 20:49
      piodr3 -osobiscie sie nie znam na moskiteriach ,ale kupowalam juz kilka razy w lidlu na rzepy o roznych wymiarach , wysylam je zawsze do corki na karaiby (martynika ,guadeloupe ) gdzie sa takie male swinstewka co nie widac i co nie slychac ,za to ukaszenia czujesz na swoich nogach ,ramionach i calym ciele przez dlugi czas , czasami zaklada podwojne moskiterie i jest spokoj ,istnieja tez specjalne rakiety (jak do tenisa )na baterie do ladowania ,nie wiem czy w pl sa takie ,bo jesli tak to tez kup , kazdy owad jak dostanie taka rakietka to sie spala ,placilam za rakietke okolo 8 euro,kiedys widzialam tez w lidlu (we fr ),wlasnie dzis kupilam pudelko moskiterii w lidlu na okna 2 szt 130/150cm z rzepami okolo 5,6 m dlugosci w pudelku za niecale 4 e ,byly tez inne rozmiary ,szukaj u siebie a napewno znajdziesz bo i u was czasami sprzedaja ,zycze wypoczynku bez drapania sie
    • Gość: hobbit IP: 89.191.156.* 06.05.13, 13:09
      polecam Ci te do samodzielnego montażu www.youtube.com/watch?v=CYCqnGTRxd4
    • xfinlandia 18.05.13, 10:47
      Zdecydowanie moskitiery ramkowe robiona na zamówienie. Wielosezonowe, bezinwazyjne.
      Zadzwoncie do swojego sprzedawcy okien i zapytajcie. Pomiar będzie okazją do podregulowania okien.
    • Gość: Baśka IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.13, 15:38
      Najlepsze moskitiery ramokowe zamów u producenta rolmat-rzeszow.pl/moskitiery/ - kompleksowa usługa - wymiarowanie i montowanie - pozdrawiam.
    • gabb27 21.05.13, 19:30
      Ja kupiłam siatkę w sklepie budowlanym i przykleiłam do framugi, sprawdza się.
    • tom-ekr 26.07.17, 11:57
      Ja bym polecił te moskitiery ramkowe www.tesa.pl/konsument/tesa-rama-alu-comfort-do-drzwi.html - wyprodukowane przez tesę to i ich jakość jest dobra, cena również przystępna i pewność, że nie będzie kłopotów z nimi. Bo tesa ma zawsze dobre produkty.
    • morlintos 09.07.18, 09:00
      Stawiałbym na ramową. ;)
    • lidkamk 08.08.18, 14:48
      Kupiłam jakoś miesiąc temu moskitierę drzwiową i się bardzo fajnie sprawdza. Nic się nie psuje i jest wygodna. Zamawiałam od firmy Nitus ;)
    • max897 11.06.19, 14:01
      Jeśli chodzi o moskitierę drzwiową to według mnie dobre produkty ma tesa. Ja kupiłem na ten przykład taką: www.tasmuj.pl/251-moskitiera-na-drzwi-balkonowe-tesa-comfort-12m-x-25m-biala-55910-00020-00.html, która świetnie się sprawdza. To solidna konstrukcja i ochrona przed insektami. ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.