Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Stół do salonu

19.11.12, 23:43
    Witajcie :-) potrzebuję pomocy , jestem na etapie urządzania mieszkania na tą chwilę
    poszukuję stołu do salonu 150x90 najlepiej w jasnych tonacjach(w kolorze buku) aby współgrał ze starym parkietem i kanapą która już jest w salonie z możliwością rozkładnia przy ewentualnych imprezach rodzinnych.
    Zastanawiam się nad stołem drewnianym jak również biorę pod uwagę fornir nie che wydać więcej niż 3,5 tyś zależy mi na prostej formie i praktyczności w użytkowaniu na co dzień.
    Z góry dziękuję za pomoc.

Edytor zaawansowany
    • twoj_kwadrat 20.11.12, 23:13
      witam,
      jak Pani wie stół można kupić w komplecie już za 400zł (o zgrozo!). Za kwotę, która jest przeznaczona na stół można zrobić w pełni zaprojektowany i dostosowany do Pani potrzeb egzemplarz na zamówienie u stolarza.

pozdrawiam
      Twój Kwadrat
      projektowanie wnętrz warszawa
    • megi787 21.11.12, 15:16
      Jeżeli ktoś ma sprawdzonego stolarza godnego polecenia to proszę o namiar Warszawia ewentualnie okolice :-)
    • twoj_kwadrat 22.11.12, 21:07
      możemy polecić dobrego i sprawdzonego stolarza. proszę o kontakt na biuro@twojkwadart.eu

pozdrawiam
      projektowanie wnętrz warszawa
    • fxn 27.11.12, 01:14
      Wybierz coś z kolekcji firmy Seart. Znajdziesz ich sklep w internecie. Ja tam kupuje wszystkie meble, ponieważ mają wiele fajnych produktów. Znajdziesz tam stoły w bardzo dużym wyborze i przede wszystkim w klasycznym wzornictwie. czasem się zdarza, że ktoś ma piękne wnętrze a wybierze bardzo dziwny stół, który kłóci się z pozostałymi meblami.
    • laska350 24.01.13, 11:19
      Witaj Koleżanko:):) Polecę Ci naszpieknydom.pl. Najtańszy sklep w necie;):)
    • ptaszysko8 11.03.13, 11:47
      Również polecam jak przedmówca stoły polskiej firmy SEART. Robią meble z litego drewna i jeśli chodzi o stoły to tylko takie mogę polecić. Duży wybór rozmiarów i stylów. Na pewno coś znajdziesz.
      Fornirowane już przerabiałam, łatwo się rysują i czasem odkształcają (ikea wita:/).
    • nawalonych7krasnali 15.09.14, 02:02
      to lipna firma, którą podlinkowałeś/aś.
    • dagielka 15.09.14, 09:04
      szklany albo drewniany, z forniru bym zdecydowanie zrezygnowała.
    • eweli.na81 26.03.15, 17:55
      Witam,
      stary wątek, ale może komuś pomoże:)

Polecam www.stolpluskrzesla.pl polskie meble, stoły w wielu rozmiarach i można dobrać niedrogie krzesła.

Pozdrawiam
    • cytrusek23 18.11.16, 21:03
      Meble mają ładne i dobrze zrobione, ale ostrzegam- próbki znacznie różnią się kolorem od oryginałów. Dostałam meble o innym kolorze niż te z próbek i był problem, bo sprzedający uważał, że to tylko różnica odcienia, co jest nieprawdą, bo kolor jest po prostu inny. Oczywiście reklamacja odrzucona, a zwrot mebli na wlasny koszt.. 350 km w jedną stronę.. Poprosiłam żeby jak samochód rozwozi meble w okolicy podjechali i za opłatą zabrali meble, na co pan rozpatrujący reklamację się nie zgodził, bo stwierdził, że nie robią wyjątków i nie mają usługi takiej. Bardzo to miłe załatwienie sprawy i wielce pomocne... Dlatego przestrzegam. Gdybym wiedziała, że będą takie kłopoty i takie olewanie klienta nie pokusiłabym się o ich wyroby:(
    • cytrusek23 18.11.16, 21:03
      Pisze o Batdom.pl - przestrzegam!
    • grazyna.goszcz 17.05.19, 21:42
      Skontaktuj się z firma Tobistół. Meble są łądne i w dodatku starannie dopracowane! Warto u nich zamówić.
    • skyfall001 22.05.19, 12:09
      To poszukaj w sieci, w sklepach? Pełno tego przecież.
    • magda001 13.08.19, 12:04
      Polecam firmę Tobistol. Solidnie wykonane meble na długie lata. www.tobistol.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka