Forum Dom Dom
ZMIEÑ
    Dodaj do ulubionych

Home Staging - znacie?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.14, 14:27
    Witam! Chciałam zapytać czy komuś znany jest termin "home staging"? Chodzi o przygotowanie mieszkania i domu do sprzedaży. Dzięki temu można (podobno!) sprzedaż szybciej i drożej. W Polsce jest to bardzo mało popularne, ale czy ktoś wie czy takie usługi już są u nas oferowane? Na razie znalazłam głównie info o szkoleniach... :/ Będę wdzięczna za wszelkie info!
    Edytor zaawansowany
    • Gość: kamcia_1989 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.14, 14:28
      P.S. Link do filmu dotyczącego home stagingu:
      www.youtube.com/watch?v=7Tz6dOmqGvA
    • Gość: Renee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.14, 08:41
      Taka usługa jest już dostępna, chociaż rzeczywiście wydaje się, że jest więcej szkoleń niż osób wykonujących taką usługę. Sama zaczęłam się tym zajmować obok działalności projektowej, więc jeżeli jest Pani zainteresowana chętnie pomogę i odpowiem na wszelkie pytania.
      Zapraszam do kontaktu:-)
      www.facebook.com/ReneesInteriorDesign
    • Gość: Renee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.14, 15:09
      Przy dobrze przeprowadzonej usłudze-jedno i drugie. Uzupełnieniem home stagingu są dobre zdjęcia, które w pełni podkreślą atuty nieruchomości.
    • Gość: anna_wrocław IP: 159.245.16.* 21.03.14, 07:20
      Sama korzystałam i muszę przyznać, że to działa. Nie ukrywam, że jest z tym trochę zachodu, ale jeśli chce się na prawdę coś osiągnąć to trzeba się zmobilizować, a na efekty nie trzeba będzie czekać długo :)
    • 21.03.14, 08:51
      Witam,
      jestem z Wrocławia i właśnie zbieram się do sprzedaży mieszkania. Korzystała Pani z usługi HS we Wrocławiu? Może Pani kogoś polecić? Jaki jest mniej więcej koszt takiej usługi?
      Pozdrawiam
      Enja
    • Gość: anna_wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.14, 17:06
      To była firma neoartdesign z Wrocławia. Pani zajmuje się też projektowaniem jest bardzo miła i konkretna. W kwestii ceny to sprawa indywidualna. Mi się to kalkulowało :)
    • 21.03.14, 12:15
      Mogę polecić kogoś z Łodzi
    • Gość: mokodesign.pl IP: *.dynamic.chello.pl 28.04.14, 23:13
      Witaj, tutaj znajdziesz hs w pigułce , w razie pytań zapraszam na moko@mokodesign.pl :)
    • 30.04.14, 07:38
      każdy architekt może coś takiego wykonać..
      --
      Małgorzata Pilc-Adamowska, arch.
    • Gość: kora_bebe IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.05.14, 10:54
      ja byłam tutaj na kursie w tym zakresie - www.akademia.ewaromanow.pl jak dla mnie fajna sprawa, przy aplikowaniu do nowej pracy szefowa zwróciła na to uwagę, więc tym lepiej :D
    • 31.07.14, 09:53
      Wszystkie osoby, które chciałyby dowiedzieć się, jak eksponować potencjał nieruchomości, zainteresować klienta ofertą, a przede wszystkim rozwijać w kreatywnej, twórczej branży, zapraszamy na kolejną edycję szkoleń z zakresu home stagingu.

Temat: Jak skutecznie przygotować nieruchomość do sprzedaży (09-10.08.2014r.)
      Szkolenie ma na celu nauczenie oraz zapoznanie uczestników ze skutecznymi metodami przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu (część teoretyczna oraz zajęcia praktyczne).

Temat: Jak skutecznie prowadzić firmę zajmującą się home stagingiem (16.08.2014r.)
      Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z tajnikami prowadzenia działalności w branży home stagingowej (od pozyskiwania i obsługi klienta po wykonywanie zdjęć i tworzenie własnego portfolio).

Liczba miejsc ograniczona, więc zapraszamy do zapisania się już dziś!
      Więcej informacji na stronie internetowej firmy Home2Sell w zakładce ,,szkolenia".

Kontakt:
      Zuzanna Czerniejewska
      zczerniejewska@home2sell.pl
      +48 605 553 100
    • 04.02.15, 12:28
      Cześć! Home staging to tak naprawdę aranżacja wnętrz, z zastrzeżeniem, że głównym celem jest sprzedaż mieszkania. Dzięki stagingowi można niewielkim kosztem dokonać remontu, aranżacji wnętrza i szybko sprzedać mieszkanie z dużym zyskiem. Polecam sprawdzić tutaj: www.staging.com.pl
    • 24.03.15, 20:42
      Witam, świadczymy usługi home stagingu na terenie Krakowa i okolic. Polecamy hs wszystkim, którzy nie mogą sprzedać bądź wynająć nieruchomości, dzięki home stagingowi nie musisz obniżać ceny swojego mieszkania. pozdrawiamy
      domowerewolucje.com/
    • 31.05.15, 16:44
      Ostatnio na blogu, który śledzę pojawił się ciekawy artykuł o home stagingu. Polecam pwdesign.pl/Home_staging_-_co_to_jest_i_jak_sie_do_tego_zabrac%3F
    • 09.06.15, 02:05
      We Wrocławiu można zleć taką usługę projektantowi wnętrz np : otwarte-studio.pl Home staging powinien leżeć w kompetencji każdego projektanta wnętrz...
    • 07.01.17, 15:09
      Oczywiście i sprawdza się to w 100% sama potwierdzam :)
    • 09.01.17, 21:57
      Dobrze widzieć, że im dłużej usługa home stagingu jest na rynku, tym więcej osób nabiera do tego zaufania i przekonuje się, że to naprawdę działa. Zarówno tych przekonanych, jak i tych, którzy się ciągle wahają, ale widzą potrzebę zrobienia czegoś z mieszkaniem przed sprzedażą, zapraszam do kontaktu poprzez stronę www.feelslikehome.pl Pozdrawiam serdecznie.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.