Forum Dom Dom
ZMIEÑ
    Dodaj do ulubionych

Jak urządzić małą kuchnię?

Małą kuchnię także można dobrze urządzi. Dobry projektant wnętrz powinien dobrać zarówno formę jak i kolor. To wszystko jest ważne.
    Polecam filmik na ten temat:
    kuchnie-vena.pl/2013/03/14/urszula_tomaszewska_kuchnie_22_11/
    Forum Vena Opinie
    Edytor zaawansowany
    • 19.06.14, 10:04
      W małej kuchni trzeba każdy kąt zabudować. warto pod oknem też. kaloryfer można zdjąć

• Gość: PoliPolina IP: *.adsl.inetia.pl 07.07.14, 13:21
      Hej, a popatrz sobie też po różnych wizualizacjach. Taki na przykład Decoroom ma bogatą ofertę:) No, ja upatrzyłam swoją kuchnię na stronie z podłogami... FinishParkiet - tam w realizacjach jest taka biała kuchnia, malutka w sumie, powiększona przez połączenie z salonem. Może tobie też się spodoba?
    • 05.08.14, 14:16
      Ja zastosowałam w swojej kuchni ekrany szklane - dają efekt powiększonego wnętrza i unowocześniają jego charakter. pozdrawiam!
    • 11.08.14, 14:54
      Zapraszam do zapoznania się z naszymi realizacjami www.trendstudio.pl/801,nasze-realizacje.html

Trend Studio ul. Wolska 94 Warszawa tel. 22 100 36 10
    • 18.08.14, 00:45
      W tych kwestiach chyba najlepiej poradzić się projektanta...
      No ale warto też przejrzeć kilka aranżacji, żeby wiedzieć, co Ci się podoba i jaki styl chciałbyś tam mieć. Mnie ostatnio zaskoczyły bardzo fajne szklane panele, które można zamontować na ścianie: i-budowlany.pl/amsterdam-1-glass-inserto-20x50-p-27068.html
    • 26.12.16, 22:48
      Też warto postawić na jakieś fajne dodatki, które optycznie powiększą pomieszczenie. Na homlando.com masz zarówno meble jak i właśnie dekoracje. Myślę, że warto zerknąć, może akurat coś Ci się spodoba :)
    • 28.12.16, 16:41
      Tu masz torchę info na temat jak urządzić mała kawalerkę mam nadzieje, ze ci się to przyda. Sama miałam z tym sporo problemów, ale dla chcącego - nic trudnego.
    • 30.12.16, 13:06
      Wydaje mi się, że jak kuchnia jest mała, to jedynym wyjściem jest kupić meble kuchenne na wymiar, żeby maksymalnie wykorzystać przestrzeń.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.