Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Stelaż do łóżka

22.06.14, 18:09
    Mam problem.. Moje łózko niesamowicie skrzypi. Budzę się w nocy przez to :/
    Najchętniej bym je wymieniła, ale mieszkam na wynajmie i nie chcę inwestować.
    Myślałam nad wymianą samego stelaża ale nie mam zielonego pojęcia gdzie można coś takiego kupić.
    Mój stelaż wygląda mniej więcej tak:
    www.drawex.com.pl/img/a05ff4dd13170c8aae745e6aeeb26a6d4m.jpg
    Czy macie jakieś rady?
    Edytor zaawansowany
    • patryk_slowak 12.11.16, 11:14
      Tak, jeśli Twoje łóżko nie pozwala CI na spokojny sen to zgłoś to do osoby od której wynajmujesz łóżko. Przecież nie możesz spać na czymś co CI nie gwarantuje spokojnego i bezpiecznego snu. To niedorzeczne. Jakby ten ktoś od kogo wynajmujesz miał z tym jakiś problem to zachęć go do lektury tutaj: www.materaceblog.pl/porady/jaka-rame-do-lozka-wybrac.html.

Niech poczyta sobie, że całość łóżka jest naprawdę bardzo ważna do dobrego funkcjonowania człowieka.
    • traktox66 14.11.16, 12:32

Ja swój stelaż wybrałem dzięki temu blogowi: materacowy.com/2016/10/19/wybieramy-stelaz-lozka/ wiele ciekawych i przydatnych informacji się tutaj znajduje :)
    • ewcia342 25.11.16, 08:24
      Zgłoś to właścicielowi mieszkania, może zgodzi się na zakup nowego stelaża. Zawsze możesz mu polecić jakieś stelaże, rozeznaj się cenowo www.mirjan24.pl/72-materace-i-stelaze i zaproponuj mu odpowiedni model. Jak dobrze zagadasz to się dogadasz :D
    • zuza060 11.12.16, 09:16
      Miałam podobną sytuację i wymieniłam sobie stelaż w Meble Hot jest o niebo lepiej i nareszcie się wysypiam, bo nic mi nie skrzypi. Wybrałam regulowany z drewna bukowego i nawet kosztował, niż te, ktore oglądałam w różnych salonach.
    • szars 09.02.19, 23:57
      Wiecie co, z doświadczenia wiem, że to nie stelaż jest najważniejszy, a materac. Nic nie pozwala się tak dobrze wyspać, jak odpowiednio dobrany materac. Sama niedawno się o tym przekonałam, bo zmieniliśmy nasz. Kupiliśmy materac Rupert marki Sheepo. Jest naprawdę wygodny, komfort spania w porównaniu z poprzednim to niebo a ziemia - nie wgniata się, nie deformuje i nie odkształca. Ma tę cieplejszą warstwę z owczą wełną na zimę i chłodniejszą na lato (ale tę będziemy dopiero testować).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.