Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Przeprowadzki, przeprowadzki

IP: *.bphpbk.pl 14.09.04, 12:10
    Przeprowadzam sie w najbliższą sobotę. Czy ktoś może mi polecić sprawdzoną
    firmę przeprowadzkową z Warszawy ?

Michał
    Edytor zaawansowany
    • Gość: idole IP: 83.238.11.* 16.09.04, 08:40
      tez czeka mnie przeprowadzka, slyszalam ze Rudnik Transport jest firma niezbyt
      droga, ale jaka jest naprawde to nie wiem. Jak sprawdzisz to napisz, ja
      przeprowadzam sie w pazdzierniku. www.rudniktransport.pl
    • gravka 18.09.04, 16:51
      napisz jak ci poszło .Ja przeprowadzałam się w grudniu .Uważam że
      przeprowadzka to pryszcz w porównaniu z pakowaniem...
      powodzenia
    • idole 20.09.04, 08:45
      to zalezy kto ile ma do pakowania, ja mam malo, wiec przeraza mnie
      przewiezienie wszystkiego (najlepiej jednym kursem) na druga strone W-wy. Ale
      moze ktos podpowie jakas dobra firme (i najlepiej nie droga ;-)
    • cyprianek579 15.08.19, 16:25
      Czy zna ktoś firmę od przeprowadzek z Bochni, Tarnowa lub Krakowa? przeprowadzamy się na początku września i szukamy dobrej i taniej firmy z tych okolic. Wiem że jest internet ale każdy w tym internecie to super fachowiec:) a mam dużo
      nowych mebli i nie chce ryzykować uszkodzeniem. Pracuje za granicą i na czas przeprowadzki pewnie mnie nie będzie w kraju, więc potrzebuje ekipy gdzie są silni goście i ewentualnie wyniosą i wniosą do nowego mieszkania meble i AGD. Bardzo bym prosił o link do firmy z której byliście zadowoleni i nie jest za droga. Przeprowadzka będzie z okolic Wieliczki do Nowego Wiśnicza.
    • maxpiotr222 15.08.19, 17:50
      Moja siostra ze szwagrem jak się przeprowadzali w kwietniu korzystali z firmy transportowej z Brzeska ale nie pamiętam nazwy. Rozumiem że w internecie każdy mieni się za fachowca ale można też poczytać opinie o danej firmie czyż nie? firma przeprowadzki naprawdę rzut beretem od ciebie! Twojego przyszłego domu czasem wystarczy wpisać w wyszukiwarkę to nie boli. Nie będę wstawiał więcej linków bo nie chce spamować! ale poszukaj Bochnia-Brzesko jest tych firm trochę, ja podałem tą najbliżej ciebie i wyglądającą na solidną.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka