Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

meble tapicerowane

22.11.15, 00:21

corneros.pl – meble na wymiar, narożniki na wymiar, sofy na wymiar, fotele na wymiar, pufy na w…
    www.corneros.pl
    Edytor zaawansowany
    • czarekkrzakowski22 29.01.16, 12:46
      Po remoncie w pokoju zamierzam wymienić sofę na narożnik, zaoszczędzę trochę miejsca. Ogólnie ładniej wyglądają narożniki, i mi takie rozwiązanie bardzo odpowiada. Nie wiem tylko jak długo czeka się na dostawe ze sklepu internetowego.
    • framest 22.02.16, 23:36
      Ja też zamawiałem w sieci meble tapicerowane - dokładnie stąd: www.promarkmeble24.pl/category/meble-tapicerowane - bo jednak ceny są znacznie niższe, a wiadomo, że w trakcie remontu każdą złotówkę ogląda się dwa razy zanim się ją wyda ;) Pozdrawiam
    • julia_kk 09.11.16, 09:32
      Ja zamawiałam meble w firmie Dom Art Styl www.domartstyl.pl miła i fachowa obsługa.Czas realizacji też przystępny. Szeroka gama kolorystyczna oraz duży asortyment. Meble wygodne i trwałe.
    • super_sofa 30.05.17, 19:21
      Jesteśmy polskim producentem mebli. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju meble wypoczynkowe najwyższej jakości - między innymi nowoczesne tapicerowane oraz drewniane łóżka, narożniki, stylowe sofy, fotele oraz komplety wypoczynkowe. Zapraszamy na super-sofa.pl lub do naszego salonu stacjonarnego, który znajduje się w Ośnie Lubuskim.
      Pozdrawiamy serdecznie, Super-Sofa
    • luna72 31.05.17, 22:30
      Osobom z południowej Polski (ale nie tylko) polecam sprawdzone, bardzo ładne wzornicze meble i do tego w przystępnej cenie meble manufaktury HM Design. Firma ma produkcję oraz salon w Nawojowej koło Nowego Sącza. Można je też kupić w Krakowie (w innych miastach może też). Jakością i precyzją wykonania przebijają wszystkich. A to ich strona www.hmdesign.pl
    • ewcia342 07.06.17, 15:29
      zobaczcie tutaj: www.mirjan24.pl/25-meble-tapicerowane
      duży wybór niskie ceny i bezpłatna dostawa do domu!:)
    • anotyl 08.01.19, 10:25
      No cóż i my doszliśmy do wniosku, że lepiej jest kupić meble w sieci. Wystarczyło tylko trochę popytać i wczoraj dokonaliśmy juz wyboru na slf24.pl. Sklep polecili nam znajomi, którzy od dawna kupują meble w ten sposób i zawsze są z nich zadowoleni, więc nam również powinno sie udać. Wybór jest naprawdę spory, a my zdecydowaliśmy sie na belle z kremową tapicerką, jest bardzo ładny i ma idealną wielkość. Pod koniec tygodnia maja nam go juz dostarczyć, zobaczymy jak to będzie, mam nadzieję, że będzie idealny.
    • anotyl 08.01.19, 13:13
      Ależ oczywiście, że meble najlepiej jest kupować w sieci. Tu nawet nie ma co porównywać ze stacjonarnymi sklepami, w których juz nic konkretnego nie da się kupić, a ceny wprost przerażają. My równiez przenieśliśmy sie do sieci i chociaż w scandicsofa.pl kupowaliśmy pierwszy raz to nie zawiedliśmy się. Wybralismy u nich piękny, w skandynawskim stylu welurowy narożnik z funkcja spania, zauroczył nas od pierwszej chwili, a po odpakowaniu go byliśmy mile zaskoczeni nie tylko tym wyglądem ale i jakością. Warto było wydać na niego pieniądze, a i wiemy już, że będą następne zakupy u nich.
    • pontons 20.06.19, 12:07
      ja tez polecam zakup mebli i wyposażenia przez internet. Ceny są o wiele atrakcyjniejsze i dostawa pod same drzwi. Namierzyłem ostatnio fajne hokery do kuchni tutaj ehokery.pl
    • olsa542 21.06.19, 12:39
      O tak, w scandicsofa.pl warto jest kupić meble. To klasa sama w sobie, perfekcyjne wykonanie, dobre materiały i dobre też ceny. Powiem, że my nie żałujemy nawet jednej złotówni wydanej u nich. Podpowiem, że warto zerknąć na edycję limitowaną tam dopiero są prawdziwe cudeńka, w innych sklepach takich człowiek nie uraczy.
    • joleczka9090 08.08.19, 13:34
      A czy ktoś z Was ma może tapicerowany narożnik w salonie? Widziałam na stronie zeusmeble.pl/narozniki, że można tam taki właśnie narożnik zamówić, nawet z funkcją spania, i samodzielnie wybrać do niego materiał :) A do wyboru jest ich około 100 ;) Co o tym myślicie? Czy taki narożnik tak ogólnie dobrze sprawdza się w salonie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka