Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Mieszkanie w Rzeszowie

26.01.17, 11:13
    Szukam mieszkania do kupienia w Rzeszowie. Interesuje mnie małe mieszkanie do 50m2 na obrzeżach miasta, ale z dobrym połączeniem z centrum miasta. Chcę podjąć współpracę z agencją nieruchomości http://www.centerhouse.pl/mieszkania/sprzedaz.html ,ale najpierw prosze o opinie na temat tego biura. Znacie, polecacie? Moze polecicie inne?
    Obserwuj wątek
      • leda16 Re: Mieszkanie w Rzeszowie 26.01.17, 15:08
        A cóż Cię obchodzi cudza opinia o jakimś biurze? Przy zakupie najważniejsza jest chyba wysokość marży i spełnienie Twoich oczekiwań. Spodziewasz się że porównanie tych parametrów Dyskutanci zrobią za Ciebie? Przecież nie będą dzwonić do agencji X, Y, Z w Rzeszowie i pytać jaką prowizję i inne koszty biorą przy pośrednictwie. Ja bym najpierw szukała indywidualnych ogłoszeń w gazetach a przez pośrednika w ostateczności. W końcu jakie by to "biuro" nie było, żadne nie daje gwarancji bezproblemowego przebiegu transakcji. A to są przecież kwoty rzędu kilkaset tysięcy. Widziałam już przypadki, gdzie agencja założona przez trzy obrotne panny po szkole Majchrowskiego, w dobrej wierze sprzedawała cudze mieszkanie bez wiedzy właściciela lub jedno mieszkanie 2 razy :). A potem płacz i zgrzytanie zębów, bo agencje to spóły z oo do wysokości kwoty zwykle niższej niż cena średniego mieszkanka w bloku, w dodatku ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, jak każdy lekarz czy dekarz. Słowem, o swoje interesy najlepiej zadbasz Ty ze swoim adwokatem a nie "biuro".

--
        Bóg zadba o moje miejsce na parkingu.
      • jakubswider Re: Mieszkanie w Rzeszowie 01.12.19, 17:47
        Zapraszam do kontaktu z biurem nieruchomości Ideal Home Nieruchomości.

Tutaj można sprawdzić osiągnięcia biura: www.idealhome.pl/blog/

Duża ilość pozytywnych opinii :
        www.facebook.com/ideahomeestate/

Oraz proszę sprawdzić na google.
      • jakubswider Re: Mieszkanie w Rzeszowie 01.12.19, 17:53
        Zapraszam do kontaktu z biurem nieruchomości Ideal Home Nieruchomości.

Tutaj można sprawdzić osiągnięcia biura: www.idealhome.pl/lider-wedlug-otodom/

Duża ilość pozytywnych opinii :
        www.facebook.com/ideahomeestate/

Oraz proszę sprawdzić na google.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka