Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Hej szukam mieszkania

06.06.19, 10:45
    Witam :) Ostatnio szukam mieszkania w jakiejś ciekawej lokalizacji. Marzy mi się jakieś luksusowe miejsce w górach i jak na razie nie udało mi się znaleźć nic ciekawego. Czy widzieliście może jakieś ciekawe oferty? Za wszelkie propozycje będę bardzo wdzięczny :)
    Edytor zaawansowany
    • kasia789 06.06.19, 11:33
      Hej, ja mogę ci polecić Apartamenty Akacjowa Jaworze. Też miałam marzenie o przytulnym apartamencie w górach i w końcu trafiłam tutaj. W mieszkaniach będzie ogrzewanie podłogowe, wentylacja z rekuperacją i podwyższona izolacja termiczna. Moi znajomi też mają dom z podwyższoną izolacją termiczną i mówią że dzięki niej oszczędzają sporo na rachunkach za ogrzewanie w zimie. Jeśli byłbyś zainteresowany to podsyłam ci ich adres strony www.apartamentyakacjowa.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.