Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

ciepło i osczędnie

02.08.19, 14:19
    Jak ogrzewac dom, żeby nie zbankrutować?
    Edytor zaawansowany
    • frytka_dok 06.08.19, 11:06
      Nie szalec z temepratura w domu. Maks 20 stopni, noc 19. Mieć energetyczny ekogroszek w otlowni. Dobry jest węgiel sztygar. Zdziwilem się jaka ma energie, bardzo równo i długo się spala. Można wyprowac i kupic 2 worki w markecie budowlanym. Ja teraz jestem sprytny i kupuje u nich w sklepie w necie bo maja fajne rabaty na większe zamówienia dodatkowo wpieram akcje sadzenia dębów w nadleśnictwie Rytel – milion drzewek to już coś
    • diegomach 06.08.19, 11:28
      frytka_dok napisała:

> Nie szalec z temepratura w domu. Maks 20 stopni, noc 19. Mieć energetyczny ekog
      > roszek w otlowni. Dobry jest węgiel sztygar. Zdziwilem się jaka ma energie, bar
      > dzo równo i długo się spala. Można wyprowac i kupic 2 worki w markecie budowlan
      > ym. Ja teraz jestem sprytny i kupuje u nich w sklepie w necie bo maja fajne rab
      > aty na większe zamówienia dodatkowo wpieram akcje sadzenia dębów w nadleśnictwi
      > e Rytel – milion drzewek to już coś

Sztygar klasa. Jako jedyny w zimie nie dymie na osiedlu. Probuje namowic sasiadow na ten ekogroszek i jestem blisko. Kupimy więcej zapłacimy mniej. To sadznie drzew to tez duzy plus bo człowiek ma mniejsze wyrzuty sumienia ze ma cieplo z węgla

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka