Forum Dom Dom
ZMIEÑ
    Dodaj do ulubionych

Kogo polecicie na dostawcę gazu?

IP: 193.108.206.* 23.06.05, 13:09
    Cześć,
    mam taki kłopot. Którego dostawcę gazu płynnego możecie mi polecić? Gaz ziemny
    nie wchodzi w rachubę. Interesuje mnie nie tylko cena ale też jakość obsługi,
    czy nie ma żadnych problemów ze strony firmy itd.
    Najcenniejsze będą Wasze własne doświadczenia ;-)

Z góry dziękuję za pomoc
    Zygmunt
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Kujawiak IP: 193.108.206.* 23.06.05, 16:03
      Hmm, nie podałeś gdzie mieszkasz, więc trudno powiedzieć. Największą sieć
      dystrybucyjną ma Gaspol, więc zadzwon pod 0-800-190-190 i się popytaj. Firma
      solidna.
      Czesc
      Waldek
    • Gość: Paweł Leski IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.05, 11:02
      Ja też Gaspol zdecydowanie polecam. Miałem wcześniej do czynienia z taką małą
      firmą i jakoś się z nimi nie mogłem dogadać. W Gaspolu jest wszystko bardzo
      szybko załatwiane, więc jak zalezy na czsie to tam super. Nieco drożej za to
      niż w tej firemce-krzak ale przynajmniej mam kłopoty z głowy.
    • 25.12.15, 17:18
      Godną mojego polecenia firmą jest: www.sa-art.pl/ Firma wykonuje projekty, dostarcza zbiorniki gazu, montuje instalacje, pomaga w odbiorach inwestycji zarówno dla domu, przemysłu jak i rolnictwa. Świetny kontakt, jakość na najwyższym poziomie, konkurencyjne ceny.
    • 30.03.16, 13:30
      Zygmuncie, ja polecam szczerze firmę Axpo (www.axpo.com/axpo/pl/pl/home-axpo-polska.html) . Głównie dlatego, że są młodą firmą na polskim rynku i konkurują z gignatami przy pomocy cen. A to jest zawsze najbardziej korzystne dla nas - konsumentów. Sama zmiana dostawcy gazu już przyniesie Ci comiesięczne oszczędności i obniży rachunek za gaz. Pozdrawiam!
    • 27.12.16, 16:49
      Wiele osób zmienia dostawców gazu odkąd zyskaliśmy taką możliwość. I tu pojawia się problem... czy ten dostawca gazu- www.ineon.com.pl ma rozsądną ofertę?

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.