Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Ranking kredytów mieszkaniowych

IP: 62.29.248.* 08.06.06, 15:04
    Milleniu bank - procedura przyznawania kredytu trwała ponad trzy miesiące -
    nie polecam !
    Edytor zaawansowany
    • Gość: atwork IP: 217.11.133.* 08.06.06, 15:10
      no to musiales miec skomplikowany przypadek. ja Millennium polecam. procedura
      moze nie blyskawiczna, ale nigdzie nie jest blyskawiczna. a warunki
      najkorzystniejsze
    • Gość: klient IP: 62.29.248.* 08.06.06, 15:35
      wyjaśnię: przypadek mój był trywialnie prosty: kredyt hipoteczny - zastaw 200%
      stała praca o wysokich dochodach (w porównaniu z wysokością kredytu).
      załatwienie kredytu to ok. siedem wizyt w banku, brak informacji o bieżącym
      statusie (czyli przede wszystkim kiedy kredyt dostanę) i tak jak wspomniałem:
      ponad trzy miesiące od złożenia wniosku do momnentu otrzymania pieniędzy

Rozmawiałem ze znajomym, który właśnie skończył spłatę w multibanku - wg niego
      dopiero wówczas zaczynają się schody. Na dokumenty umożliwiające wykreślenie
      wpisu z hipoteki czekał ponad dwa miesiące.
      Czy ktoś z Was miał już taką sytuację ?

Pracownicy działu PR z Multibanku - darujcie sobie wpisy "zadowolonych
      klientow" - to czuć z daleka. Forum ma służyć do przekazywania opinii a nie
      pseudoreklamy swojej instytucji.
    • Gość: Irish IP: 212.160.172.* 08.06.06, 16:43
      Ja właśnie jestem po przejściach z Multi Bankiem - niekompetentna obsługa,
      pełno pojawiających się nagle dokumentów, zero info o statusie, koszmarne
      przeszkadzanie np z przypadku polisy i w końcu po kilku wizytach w banku i
      zapewnieniach, że będzie fajnie ODMOWA! Koszmar. uciekać z Multi Banku!
    • Gość: Bart IP: 194.205.246.* 18.09.06, 12:20
      jezeli ktos planuje kredyt na mieszkanie czy dom to z calego serca odradzam
      mBank, ktory nastawiony jest jedynie na pozyskanie klienta pozniejsza obsluga
      to horror.

Jezeli chcesz zaoszczedzic sobie problemow straconych nerwów to omijaj mBank z
      daleka i niech nikogo nie zwiedzie mila obsługa bo fakty sa pozniej bolesne:

41 dni trwalo przewalutowanie ! z CHF na PLN (to jest doslownie sporzadzenie
      dwoch kartek formatu A4)

oprocentowanie w PLN skoczylo do 7,2 % podczas gdy w CHF bylo 2.95 %

teoretyczny brak oplat przy przewalutowaniu a bank jednak obciazyl mi konto 50
      PLN teoretycznie za aneks do umowy a nie przewalutowanie.

brak kompetentnych osob z ktorymi da sie porozmawiac panie z mLinii mowia tylko
      ze w tej chwili nie ma wolnych specjalistow. (Boze bron od takich
      specjalistow:))

dodam iz jestem klientem tego banku prawie od samego poczatku znaja moja
      historie finansowa i standing, a mimo to nikt nie pokwapil sie by zerknac na to
      co robia.

Pozdrawiam wszystkich
      Bart
    • Gość: zadowolony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.06, 08:05
      trochę sie nabiegałem ale po uzbieraniu papierów decyzja kredytowa w Millenium w kilka dni. Dodatkowo kierownik oddziału pomógł pogonić biurwy ze spółdzielni mieszkaniowej bo kazały czekac na papierek dwa tygodnie a można go było wystawić od ręki
    • Gość: daniel IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 08.06.06, 15:16
      A u mnie procedura w Millenium trwała 2 tyg więc gorąco polecam.
    • Gość: SilverDust IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 15:19
      u mnie procedura przyznawania kredytu w Millenium trwa juz 8 tydzień. z tydzien
      jeszcze potrwa napewno. z tym ze nie wiem na ile jest to niemoc banku (nie sa
      wstanie przerobic ilosci wnioskow) a na ile domu kredytowego przez ktore kredyt
      zalatwiam.
      w kazdym razie jesli czegos nie polecam to domu kredytowego NOTUS - tak
      fatalnie załatwianej sprawy nie miałam nigdy w zyciu. brak profesjonalizmu,
      zainteresowania klientem i oglnie bardzo złe wrażenie.
    • Gość: zigi IP: *.crowley.pl 08.06.06, 16:53
      po kredyt to najlepiej udac sie do banku bezposrednio bez posrednictwa typu tzw
      doradcy kredytowi
      idzie czlowiek do banku rozmawia z konkretnym czlowiekiem z banku przeplyw
      informacji i dokumentow z reki do reki oko w oko
      a idzie sobie czlowiek do posednika a ten nawet nie raczy dupy ruszyc w naszej
      sprawie bo dokumenty trzeba od developera a to zaswiadczenie a to a tamto i
      czlowiek ma pozytek z posrednika jakby sam byl posrednikiem pomiedzy bankiem a
      developerem
    • Gość: i... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.06, 09:23
      W zadnym banku papiery nie przechodza z reki do reki. Analiza kredytowa odbywa
      sie zazwyczaj w jednym lub dwoch centrach w kraju. Doradca kredytowy czy
      specjalista - pracownik banku guzik moze, jak trafi na idiote analityka. A ten
      moze wszystko. Nawet wymyslic i zarządac dokument, który nie istnieje, a o
      dokumentach, których nie ma prawa zarządać juz nie wspomnę. No i uprzec sie, ze
      nie zdejmie warunku jak mu tego dokumentu nie dasz. Przyklady:
      - Indywidualny pasek płacowy (wydruk z systemu!!!) z firmy, która zatrudnia 4
      pracowników i księgowośc prowadz ręcznie.
      - Deklaracje ZUS DRA i RCX PRACODAWCY (!!!)
      - Faktury za telefon PRACODAWCY (!!!)0
      - Regon i wpis do ewidencji od klienta, ktory mial dochody z wynajmu mieszkania!!!
      - Zaświadczenie z ZUS ze PRACODAWCA nie zalega ze skladkami klienta!!!
      Niektórzy analitycy nawet nie umieją przeczytać wyciągu bankowego.
      - Klientce, która ma dodatkowe dochody z Banku (WPLYWAJA jej na konto) napisali,
      ze SPŁACA TAM RATY DO KTÓRYCH SIE NIE PRZYZNALA!!!
      - Klientom wycenili koszt budowy (na podstawie projektu) na 400 tys, a wartość
      całej nieruchomosci po wybudowaniu (z działką) na 300 tys. Kazali udokumentować,
      ze posiadają brakujace 100 tyś w gotwóce.

Mogłabym tak pisac do rana, ale mam dzisiaj w planie kilka awantur z analitykami
      wiec sie spalac nie bede.
      O durnych, niespelnialnych wymogach i bledach w analizie klientom sie nie mówi.
      Wystarczy, że ja sie wsciekam. Oni mysla, ze w ich sprawie sie nic nie dzieje a
      czas leci.
      Kiedys napisalam skarge na idiote - analityka do dyrektora.
      Wiecie jaka odpowiedz otrzymalam?
      "Ona ma taka prace - musi dmuchac na zimne"
    • Gość: jaceloth IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 17:31
      w jakim mieście korzystałeś z usług Notusa? ja w poznaniu i mam podobne
      doświadczenia.obiecywanie gruszek na wierzbie, niekompetencja...itp. w sumie i
      tak wszystko człowiek musiał załatwiać sam.
    • Gość: pepe IP: *.autocom.pl 09.06.06, 00:19
      Ja właśnie korzystam z Notusa w Krakowie i gorąco polecam. Profesjonalna obsługa, bardzo szczegółowe doradztwo, wręcz prowadzenie klienta za rączkę i naprawdę przyjazna atmosfera.
    • Gość: pepe IP: *.autocom.pl 09.06.06, 00:24
      Dodam jeszcze, że dzięki pomocy doradcy z Notusa załatwianie kredytu trwa krótko i nie muszę latać od Annasza do Kajfasza - to doradca zajmuje się tym by wszystkie papierki były zebrane i dostarczone tam gdzie trzeba.
    • Gość: Poprawa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.06, 15:22
      W niedawnym rankingu banków, (tak ze 2 m-ce temu)Państwo redaktorstwo z GW
      skorzystało z "badań" portalu Ekspander.
      Wg Ekspandera najlepszym okazał się wtedy GE Bank, tylko że redaktorstwo z GW
      albo nie sprawdziło wtedy, albo udało, że nie wie, że GE Bank jest właścicielem
      Expandera....
      To była żenada...mam nadzieję, że czegoś się już Państwo Redaktorstwo z GW od
      tego czasu nauczyło...
    • Gość: Martulka IP: 194.3.134.* 09.06.06, 09:45
      Niedlugo bede szukac kredytu na mieszkanie...mam jednak problem poniewaz
      pracuje za granica i nie wiem, czy banki w Polsce nie beda mi robic z tego
      powodu schodow...Wlasciwie gl. problemem jest to ze mam umowe na rok, a
      nastepna bedzie na 5 lat, bo tak po prostu jest w firmie gdzie pracuje.Czy ktos
      z Was moze wie wiecej na ten temat?bede wdzieczna za podpowiedzi.
      Pozdrawiam
    • Gość: P_major IP: *.crowley.pl 08.06.06, 15:23
      Przepraszam, ale jak to porownac? Rozne kwoty kredytow, rozne waluty...
    • maciej.urbaniak1979 08.06.06, 15:27
      To ja się pytam, gdzie jest ten ranking?? Jak sama nazwa wskazuje, kredyty
      powinny być ocenione, który jest najlepszy. A tutaj zostało podane zestawienie
      kilku parametrów, posortowanych alfabetycznie według nazwy banku i się szumnie
      RANKING nazywa. Nie należy się posługiwać słowami, których znaczenia się nie
      zna. Trochę żenujące...
    • Gość: kol IP: 199.67.203.* 08.06.06, 15:33
      co to za bzdura z tymi 45 latami w mbanku..staralem sie o kredyt na max okres,
      a bank okreslil je na 30 lat, mimo duzo wiekszych przychodow, etc. etc.
    • Gość: Aneczka791 IP: *.localdomain / 84.38.95.* 19.08.06, 12:37
      Ja polecam BGŻ.kredyt mieszkaniowy załatwiłam UWAGA w 2 dni, liczył się czas bo
      państwo od których kupowaliśmy wujeżdżali za granicę i w 2 dni pieniążki mieli
      na końcie.
    • Gość: zenex IP: *.pkt.pl 08.06.06, 15:39
      z innej beczki - ciekawe gdzie mozna za maksymalną podaną kwotę kredytu kupić 70
      m, bo na pewno nie w Warszawie ani innym dużym mieście... Podana sytuacja działa
      chyba tylko na dalekiej prowincji...
    • Gość: gosc IP: *.madcomputers.pl 08.06.06, 15:46
      prowadze dzialalnosc gospodarcza. rok temu chcialem wziac kredyt w Multibanku,
      poniewaz mialem tam od dwoch lat konto (Aquarius, czyli wymagajace
      comiesiecznych wplat 5k+ PLN) i... nie przyznali mi kredytu! w trzech innych
      bankach to samo. tylko w Millenium i PKO BP nie bylo zadnego problemu ze
      zdolnosci. ostatecznie wzialem kredyt w Millenium - poszlo to naprawde szybko.
      tak wiec Millenium polecam, a Multibanku nie cierpie ;)
    • Gość: bez_beretu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.06, 16:13
      Niektóre banki są skłone dać wyższy kredyt przy danych dochodach, a inne
      niższy. Te w których masz wyższą zdolność kredytową mają droższe kredyty. Żeby
      wziąść kredyt w wysokości 170000zł w Multibanku (100% wartości nieruchpmości),
      musiałam wykazać minimum 4200zł netto dochodów. W Millenium wystarczyła połowa
      tych dochodów. Ale za to mam tańszy kredyt.
      Prosta zasada - im więcej są skłoni dać, tym droższy kredyt.
    • Gość: ols IP: *.160.235.171.olsznet.ec.pl 15.06.06, 22:36
      Ja mam kredyt w Millennium . a wszystko zalatwialem z biurem doradczym .zadnych
      problemow.wszystko zalatwiali za mnie .tylko musialem sam sie pofatygowac do
      banku i zalozyc ROR. wszystko trwalo ok.2 tygodni .polecam MILLENNIUM BANK w
      Olsztynie! bo oddzial oddzialowi pewnie nie rowny?
    • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 15:47
      to bank da kredyt osobie ktora w momencie konca splaty bedzie starsza niz 65
      lat ?
    • Gość: Przemek IP: 217.153.153.* 08.06.06, 17:15
      Gość portalu: xxx napisał(a):

> to bank da kredyt osobie ktora w momencie konca splaty bedzie starsza niz 65
      > lat ?
      to zalezy od banku - mbank daje do 70 lat bez zadnych ubezpieczen, polis, etc.

.... jutro jade na rozmowe z doradca mbanku... zobaczymy....
    • Gość: pixel IP: *.ri.ri.cox.net 08.06.06, 15:56
      Nie jest wazne ile kredytu mozesz dostac i gdzie

Wazne ile to kosztuje - jaka jest stopa procentowa!!!

TEJ INFORMACJI BRAK !!!!
    • Gość: bez_beretu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.06, 16:07
      Czytac nie umiesz? Przecież napisali, że kryterium to maksymalizacja kwoty jaką
      można dostać w danym banku przy określonych dochodach. Tzn, jeśli komuś
      potrzeba możlwie najwięcej kasy to wybierze ban, który mu to zagwarantuje.
      Oczywiście, im więcej są skłoni dać przy danych dochodach, tym wyższy jest
      koszt kredytu w tym banku.
    • likani 08.06.06, 16:00
      Ranking beznadziejny, brak porownania dla tych samych okresow rozliczeniowych,
      dla jednakowych kwot. Zeby miec jakiekolwiek rozeznanie, trzeba samemu liczyc.
    • Gość: zuzia IP: 80.50.52.* 09.06.06, 08:50
      Polecam PKO! Szybko i fachowo. W Tucholi jest naprawdę super Pani - zna się na
      rzeczy, nie przeciąga sprawy, potrafi odrazu powiedzieć co jest potrzebne i na
      co można liczyć. Całość załatwiłam w ciągu tygodnia. To że dostanę było pewne -
      już po rozmowie.
    • tysiak51 08.06.06, 16:05
      Ja tez nie polecam MILLENIUM! Przy 6-letniej dzialalnosci, dochodach wysokich i
      dokumentach z US o slusznym nieplaceniu podatku doch. zgodnie z Ustawa, Pan
      analityk napisal ze brak zdolnosci kredytowej nawet na 10 000 zl :-)))!!! Po
      zlozonej reklamacji wciaz upieral sie jak krowa.. przy swoim. Jaki z tego
      wniosek??: jesli w jakikolwiek sposob Twoja sprawa odbiega od "normy" to dla
      analityka ciemna magia i zamiast doglebnie poznac sprawe i ew. sie doksztalcic
      bo ewidentnie mial braki, woli dac decyzje negatywna. Czas jaki mialby
      poswiecic na moja sprawe przeklada na sprawy 'typowe dla niego', czyli dochod
      niski ale papier z miejsca pracy i podatki bez zadnych niespodzianek. Krotko
      mowiac, sprawa go przerosla! Ja natomiast dostalam kredyt bez zadnych problemow
      z BPHu. Chyba ludzie bardziej wyksztalceni a kwestia zajrzenia dodatkowo w
      regulacje prawne ich nie przeraza. Pozdrawiam z placu remontu :-)
    • bolexim 08.06.06, 16:29
      potwierdzam multibank po podpisaniu umowy porazka
      raz ze co jest juz rzadkoscia o stopacg decyduje zarzad
      dwa info o splacie i wykresleniu hipoteki robia z wielka laska choc maja na to
      ustawowy termin
      poza tym do nikogo nie mozna sie dodzwonic, dostpne sa tylko pancie z infolini
      ktore moze i sa mile ale za wiele sie z nimi nie uzgodni
      pozdrawiam tych co olewaja multibank, moje doswiadczenia dotycza wroclawia
    • Gość: niezadowolona IP: 213.17.144.* 08.06.06, 16:48
      Co mi po rankingu ktory uwzglednia tylko kredytobiorcow majacych umowy na czas
      nieokreslony. Wiadomo ze mozna brac kredyt takze gdy ma sie umowy na czas
      okreslony (sporo mlodych osob jest w takich sytuacjach) i taka sytuacja powinna
      takze zostac uwzgledniona !
      A jakby sie tak dobrze przypatrzec, to aby zrobic dobry ranking to trzeba by
      bylo brac kilka czynnikow pod uwage, tyle ze dziennikarzom nie chce sie myslec.A
      pozniej ludzie sie nabieraja na ich teksty.
    • Gość: Anka IP: *.chello.pl 08.06.06, 16:57
      Ja polecam Bank Śląski. Szybko, sprawnie, tanio. Trafiłam na super doradcę.
    • Gość: koziołek IP: *.icpnet.pl 08.06.06, 17:25
      A ja nie polecam Śląskiego. Obsługa do bani. Pani przy składaniu dokumentów
      zapewniała, że nie będzie trwało dłużej niż 3 tygodnie. Trwało 8 i też zero
      informacji co i dlaczego. Pani nie odbiera telefonu a potem się tłumaczy, że
      była u klienta albo miała przeprowadzkę z pokoju do pokoju i nie działały
      telefony... Umawia się na telefon i nie dzwoni. Bank "grzebie" przy umowie ze
      spółdzielnią o niczym nas nie informując. Jacyś ważni analitycy z Warszawy
      codziennie mają podejmować decyzję "jutro". Poza tym zero profesjonalizmu i
      elastyczności.
      Polecam BZWBK. Tę samą sprawę załatwili w dwa tygodnie.
    • Gość: kredytobiorca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.06, 17:23
      Nie polecam Milenium Banku w Częstochowie.Obsługa chamska,niechętnie udzielane
      informacje,poprostu katastrofa
    • Gość: 3mm IP: 213.17.170.* 08.06.06, 17:39
      polecam multibank Warszawa mam tam kredyt i jest okay.
    • moja-opinia 08.06.06, 17:47
      Ja tez jestem jednym zniezadowolonych prawie klientów MIllennium Banku obsługa
      OKROPNA. Czekam na kredyt 3 miesiąc i nie dlatego, ze nie spelniam wymogów tylko
      dlatego ze jest informacja typu powinno starczyc. Kiedy powiinno starczyc jest
      spelnione Pan mowi no niestety nie starczylo nich pan porzyniesie inny papier
      teraz starczy po czym rodza sie nowe rzeczy i nowe powinno starczyc. Motto na
      stronie www pelne zadowolenie kilenta. GUZIK PRAWDA
    • Gość: KB?dzięki IP: *.gdansk.agora.pl 08.06.06, 17:47
      Oprocentowanie kredytu w CHF w Kredyt Banku zasuwa w górę jak szalone z
      miesiąca na miesiąc - wychodzi że mimo prawie półrocznych spłat mam do
      zapłacenia więcej niż na początku. Niby to LIBOR rośnie.
      W innych bankach jednak nie aż tak...
    • Gość: wyspa IP: *.chello.pl 08.06.06, 17:52
      a ja polecam GE Money w Warszawie na Ogrodowej, wybrałam bank zanim znalazłam
      mieszkanie. po złożeniu wniosku decyzję kredytową dostałam po niespełna
      tygodniu. potem umowa była gotowa w trzy dni po dostarczeniu brakujących
      dokumentów. łącznie od wniosku do umowy dwa tygodnie i dalej z górki, ale
      wszystko zależy od obsługi bo moja koleżanka trafiła w GE na fatalego doradcę i
      wszystko się ciągnęło. tak naprawdę to trzeba samemu zrobić ranking w danej
      chwili biorąc pod uwagę konkretne mieszkanie, ewentualny wkład, sytuację
      zawodową, koszta około kredytowe i aktualne promocje banku. i muszę przyznać,
      że Millennium i multibank rozbudowały w ekspressowym tempie sieć placówek
      zatrudniając niekompetentne osoby i niezbyt uprzejme choć oferta jest
      atrakcyjna to dużo tracą
    • Gość: dal IP: 80.50.90.* 26.06.06, 10:08
      a możesz podać nazwisko doradcy, z którym współpracowałaś?
    • Gość: minu IP: *.moja.net.pl 08.06.06, 18:09
      mBank - niby procedura jasna i krok po kroku można sprawdzić, co dzieje się z
      wnioskiem... niby - trwało zbyt długo...
    • tptp1 08.06.06, 18:16
      eeeeeeeee mili Państwo ja razem z żoną złożyłem wniosek do Millennium 8 maja za
      posrednictwem OF dzis jest 8 czerwca i jutro idę podpisać umowę a na 19 jestem
      umówiony z notariuszem i od 20 czerwca zaczynam mieszkać na swoim.Doradca był
      super wszystko tłumaczył po dwa razy i w banku dość szybko załatwił sprawę.
      pozdr dla wszystkich kredytobiorcow
    • Gość: coca-cola IP: *.chello.pl 08.06.06, 18:23
      tytuł artykułu to chyba pomyłka, przecież to nie żaden ranking a zaledwie
      zestawienie zdolności kredytowych możliwych do uzyskania w poszczególnych
      bankach, w dodatku jedynie dla konkretnego przykładu (określony dochód, źródło
      dochodu). do pełnowartościowego rankingu brakuje informacji chociażby o
      oprocentowaniu, warunkach spłaty kredytu, przyjazności banku itp itd.
    • Gość: ubytek IP: *.dclient.hispeed.ch 08.06.06, 19:00
      ukrocenie powszechnosci kredytow walutowych wedlug GW jest niekorzystne dla
      Klientow! musze powiedziec ze na ryzyko walutowe czetno nie stac osob
      zamoznych, firm a wg GW rzekomo stac naubozszych??? Gratuluje ignorancji GW a
      powazngo traktowania klientow kredytowanych GINB.
    • Gość: I... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.06, 09:37
      Ryzyko walutowe to ci sie dopiero zacznie jak z kredytem w zlotowkach wejdziesz
      do strefy euro i kredyt ci przelicza. Wtedy na prawde odczujesz ubytek...
      środkow do zycia
    • Gość: dodo IP: *.chello.pl 08.06.06, 20:13
      mam kredyt z Millenium brany przez Open Finance - wszystko poszlo szybko,
      polecam Open, wszystko zrobili za mnie i wcale nie czekalem dlugo na decyzje. I
      nie zycze sobie sugestii, ze to kryptoreklama! Pisze jak jest!
    • Gość: ogon IP: *.kom / *.os1.kn.pl 08.06.06, 22:02
      nie mów nic o OF bo to banda ściemniaczy. Jak wszyscy "doradcy" od siedmiu boleści.
    • Gość: ziarno IP: 213.192.65.* 08.06.06, 20:14
      MILLENNIUM - tragedia tragedia i jeszcze raz tragedia, dlugo i tylko na ich zasadach, po 2 miesiacach oczekiwania i analizie ze moge wziac kredyt na 20 lat, okazalo sie ze dzien przed terminem wygasniecia umowy przedwstepnej ze kredyt dostane albo na 34lata albo moge szukac gdzie indziej, pieniadze dla ludzi od ktorych kupilem mieszkanie wyplacili z 10 dniowym opoznieniem, czekali ponad miesiac na pieniadze. TRAGEDIA. omijajcie ten bank z daleka.
    • mho 08.06.06, 21:16
      Millenium Bank nie polecam. Zaczelam zalatwiac w pazdzierniku zakonczylam w
      maju. FATALNY BANK! Super niskie odestki podniesli po miesiacu.
    • Gość: kmj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 21:24
      a kto ma coś na kredyt w DomBanku? Jak długo czekał na decyzję?
    • Gość: cruciverba IP: *.icpnet.pl 08.06.06, 22:22
      Piszę jeszcze raz - po skompletowaniu wszystkich potrzebnych dokumentów czekałam
      na decyzję kredytową 5 dni. Pozdrawiam :)
    • Gość: cruciverba IP: *.icpnet.pl 08.06.06, 22:28
      Dodam jeszcze ze nie bylo zadnych problemow z zebraniem dokumentow, zupelnie
      zadnych, nic dodatkowego - oprocz tego, co maja zapisane w swoich wymogach.
      Wszystko poszło bardzo sprawnie no i przemila obsluga :) doradzają, pomagają,
      jak nie masz pojęcia o kredytach, tak jak ja nie mialam, wytlumacza wszystko bez
      strojenia min i bez zniecierpliwienia. Naprrawdę, wzorowe podejscie do klienta!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.