Forum Dom Dom
ZMIEÑ
    Dodaj do ulubionych

Systemy alarmowe

IP: *.dpksystem.pl 21.06.07, 13:59
    Na systemach alarmowych nie ma co oszczedzac, mozna znalzesc pelno pseudo
    alarmow za np. 50 zł made in china. Jak system alarmowy to tylko min klasa C
    profesjonalna, bezprzewodowka, nie ma co sie bawic z kablami. Polecam
    Jablotron, wiem cos o tym. Bylo tanio i szybko.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: jom IP: *.dpksystem.pl 21.06.07, 14:05
      zgadza sie, a pozatym Jablotron nie potrzebuje akumulatorow, w razie utraty
      napiecia, bo ma wbudowane baterie, ktore starczaja na ok 3 lata, no i dzieki
      takim rozwiazaniom jako jedyny jest w pelni bezprzewodowy.
    • Gość: satellite IP: *.acn.waw.pl 21.06.07, 22:00
      Oczywiście. Przewody mogą zostać nadgryzione przez myszy. O profesjonaliźmie
      nie może być mowy.
      Ponadto przewody generują alarm sabotażowy, gdy wbijamy kołki rozporowe pod
      plazmę.
      Tylko bezprzewodowe rozwiązania. Z receiverem u sąsiadki.
    • 22.06.07, 09:21
      już kiedyś był taki jeden na tym świecie, który objawił się w trzech osobach,
      więc daj już temu spokój.
    • 29.07.13, 14:09
      skorzystaj z pomocy konfiguratora alarmy domowe pozdrawiam
    • 08.07.14, 08:24
      To prawda że systemy muszą być coraz bardziej wyrafinowane i na najwyższym poziomie technicznym, zgodnym z obecną technologią. Moja firma współpracowała z Electrosafe z Poznania i muszę przyznać że jestem w pełni zadowolony z efektów. Do tego prewencyjnie zamontowaliśmy również system telewizji przemysłowej co znacząco wpłynęło na bezpieczeństwo w naszym zakładzie produkcyjnym w Wielkopolsce.
    • 06.08.15, 17:21
      Jedną kwestią jest zakup samego alarmu a inną prawidlowy jego montaż. Ważny jest również jego prawidłowy dobór. Generalnie cena alarmu to nie wszystko. Kolejną ważną kwestią jest odpowiedni montaż urządzeń alarmowych. Tutaj warto skorzystać z firm specjalizujących się w tej tematyce. W Poznaniu jedną z lepszych jest www.electrosafe.pl/ . Oni działają w całej Wielkopolsce a możliwe że i ogólnokrajowo.
    • 01.06.16, 10:19
      Na pewnych rzeczach nie warto oszczędzać! Bezpieczeństwo jest warte kilka set złotych więcej!
      Ostatnio zamówiłem bezprzewodowy alarmik z HomeAlarm.pl i przyszedł bardzo szybko. Nowa firma ale serwis był jak najbardziej okay.
      Sprawdźcie ich ofertę bo ceny mają dobre.
    • 13.06.16, 22:05
      Czytam i mnie dziwi jedno - Akumulatory starczą na 3 lata...
      Znaczy co 3 lata trzeba płacić za nowe akumulatory OD WSZYSTKICH urządzeń - wszak WSZYSTKIE są bezprzewodowe...
      Dam przykład z "życia".
      System profesjonalny LOGISTY - instalacja nie ingeruje w dom - zero kabli.
      Cena kompletu baterii - producent zaleca wymianę co 2-3 lata - 2100,-pln
      Tak więc co 2-3 lata ładujemy ~2000,- pln w baterie...
      pytanie co z systemem gdy baterii nie będzie dostępnych na rynku...
      A bez baterii system dupa...
      Tak więc kable mają swoje plusy - jeden akumulator "centralny" a na codzień zasilanie 230V z sieci.
      Owszem - kable można uszkodzić - lecz są one monitorowane - więc wiadomo gdy ktoś coś uszkodzi.
      Przy systemach bezprzewodowych jest problem "zagłuszaczy" - profesjonalista może zdalnie - spoza domu wyeliminować wszelką emisję, co przy systemach kablowych wymaga bezpośredniej ingerencji w system.
    • 05.01.17, 13:12
      A co powiecie na system bezprzewodowy Satel? Ja dzięki dobrym opiniom internautów kupiłam na stronie: ealarmy.com.pl/systemy-alarmowe/alarmy-bezprzewodowe/5 i jestem bardzo zadowolona. Działa świetnie i się nie psuje :).
    • 03.02.17, 08:50
      Szczerze mowiąc nigdy nie podjęłam się założenia samemu systemu alarmowego, ani ja ani mój mąż nie mamy wystarczającej wiedz, ani czasu by to monitorować. Ale z drugiej strony są calkiem fajne oferty montażu, choć to wychodzi dosyć drogo. My akurat zdecydowaliśmy się na założenie monitoringu wraz z systemem bezprzewodowych czujników ruchu od konsalnet, cenowo miesięcznie wychodzi kilkukrotnie mniej niż za fajki, a niezawodność jest odczuwalna ;]

Polecam poczytać na ich stronie o samych zastosowaniach www.konsalnet.pl/oferta/monitoring/ , nie każdy musi się decydować na taki krok, ale trzeba przyznać, że mają ogromny, szeroki wachlarz usług i zawsze można doszukać się czegoś pod siebie, czy choćby pomysłu na zabezpieczenie hacjendy.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.