• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

nieruchomości w Hiszpanii

• IP: *.120.174.133.dyn.user.ono.com 13.11.07, 12:09
    może ktoś się orientuje jak wygląda zakup nieruchomości w Hiszpanii
    (interesuje mnie costa blanca, murcia, malaga) przez obywatela Polski? może
    potraficie polecić jakąś firmę polską albo hiszpańską, która pośredniczy w
    zakupie?
    Edytor zaawansowany
    • 14.11.07, 15:46
      polecam www.carisma.pl/ pomagaja wszystkim. Ja kupuje ale za
      posrednictwm hiszpanskiego biura nieruchomosci, mniejsza prowizja
    • Gość: Joanna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 16:00
      Sama kupilam przez firmę z Polski i .... nie do końca jestem
      zadawolona.Znajoma moja to samo.Postanowiłyśmy same zacząć
      sprzedawać nieruchomości na Costa Blanca.Na razie strona jest w
      budowie.Mamy podpisaną wyłączność z deweloperem oraz rynek wtórny.
      Zapraszam do Hiszpanii. Kontakt tel 601 301620
    • 29.12.07, 13:07
      nono ladna reakcja
      monitoring mediow? ;-)

--
      www.otopr.pl - Dom, Zdrowie, Komputery
    • Gość: cava IP: *.emmerson.pl 12.03.08, 10:58
      Moi znajomi kupowali przez polska agencje nieruchomosci (chyba
      emmerson) ktora wspolpracuje z agentami Hiszpanskimi. Z tego co wiem
      nie mieli problemow z formalnosciami. Kredyt dostali od banku w
      Hiszpanii (mowili im ze tak jest szybciej i latwiej). Jedyny problem
      jest taki, ze jesli kupuje sie cos z rynku wtornego (tak jak oni),
      to jest duzo chetnych na nie i szybko schodza. Wiec albo trzeba
      szybko leciec, obejrzec i sie decydowac albo przygotowac sie na to,
      ze na miejscu pokaza Ci inne oferty niz ogladales jakis czas temu w
      Polsce.
    • Gość: lester IP: *.ikatel.pl 08.04.08, 16:15
      Bede wdzieczny za kontakt: lester.m@interia.pl
      • Gość: macio IP: *.adsl.inetia.pl 01.03.09, 21:43
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • 01.03.09, 23:33
          Ales sie chlopie wpakowal:((( Kurcze, tez prowadze interesy i
          glownie opieram to na zaufaniu, ale 70k EUR placone awansem Polakom
          z Hiszpanii to juz kwota przy ktorej zapalila by mi sie czerwona
          lampka:( Szkoda, ze nie posluzyles sie niewielka zaliczka i nie
          trzymales ich do konca transakcji w garsci:( No, ale mleko rozlane.
          Mam nadzieje, ze masz na tyle sensowne zapisy w umowie, tyle
          samozaparcia, znajomosci, przebojowosci, czasu i kasy, zebys dal
          sobie z nimi rade i popedzil kolesi... Tak czy owak zycze powodzenia!
          PS. Juz nie te 70k EUR, ale ten numer z zapakowanym autem, wycieczka
          przez pol Europy, "pocalowaniem klamki" niemal u celu i zawroceniem
          do kraju rozwalil mnie na max-a:( Ci ludzie nie nadaja sie do handlu
          zniczami przed cmentarzem, a biora sie za RE za granica!!!
        • Gość: Agnieszka i Sebas IP: *.adsl.inetia.pl 26.11.10, 16:17
          JA POLECAM AGENCJE IBERMAXX ,nasi znajomi kupili mieszkanie za ich posrednictwem i z kolei polecili nam..jestesmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu i szybkiego przebiegu calego zakupu.. Agnieszka i Sebastian
        • Gość: iron IP: *.merinet.pl 14.10.11, 15:29
          Czy dobrze rozumiem? Przelałeś komuś 70 000 euro bez podpisania umowy?
          • Gość: Konrad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.12, 19:52
            Chcę zakupić nieruchomość w okolicach Malagi. Czy ktoś ma już jakieś doświadczenie, którym mógłby się podzielić? Czy są problemy z wynajmem?
            • Gość: Piotr IP: *.finemedia.pl 27.07.12, 12:21
              Witam,
              Skontaktuj się ze mną w sprawie nieruchomości w Hiszpanii.
              tel.664039991
              Pozdrawiam
              Piotr
    • Gość: Jadwiga IP: 90.168.209.* 11.06.09, 19:05
      Byłam na wakacjach jesienią w Hiszpanii na Costa Blanca. Zarezerwowaliśmy apartamenty na dwie rodziny przez firmę www.ibermaxx.pl Było fantastycznie. Z tego co się orientuję również zajmują się sprzedażą nieruchomości w Hiszpanii.
    • Gość: ania IP: *.uni.lodz.pl 08.02.10, 22:55
      Witam serdecznie, polecam stronkę firmy Atlas Ineternational - to europejska sieć biur obrotu nieruchomosciami, w Polsce rozpoczeli działalność rok temu. Cieszą się renomą i uznaniem. Gwarantuję bezpieczeństwo. Mają świetną ofertę. Ich strona to www.atlasinternational.com (oferują wyjazdy by obejrzeć nieruchomości na konkurencyjnych warunkach - POLECAM)
      • Gość: Janek IP: 83.38.118.* 11.03.10, 17:12
        Zrobił się z tego świetny portal ogłoszeniowy.... dziękujemy wszystkim agentom !
        Ibermaxx nie polecam, wynajmowałem od nich apartament w zeszłym roku, ale nie ma
        co pisać !
    • Gość: Joanna IP: *.mysmart.ie 10.06.10, 00:00
      Panie Tomaszu,ja przymierzam sie do zakupu apartamentu w Hiszpani i
      chcialabym wiedziec jak najwiecej od kogos kto juz posiada
      nieruchomosc.Bardzo prosilabym o kontakt moj e-mail
      asia454@vp.pl Joanna
    • Gość: Stefan IP: 188.85.117.* 19.08.10, 23:25
      Polecam firmę P&O Apartments www.pandoapartments.es
      Tekst linka
      • Gość: anty-agent IP: 81.32.198.* 27.08.10, 17:11
        super super, dajcie więcej linków bo chyba nikt nie potrafi szukac w
        google
        • Gość: megalot IP: 81.32.198.* 08.11.10, 13:34
          Witam,
          Ja najpierw wynajmowałam apartament za pośrednictwem firmy Grupoquattro,gdzie byłam tak zadowolona z usług ,ze kolejnym krokiem był decyzja zakupu domu na Costa Blanca tez za pośrednictwem tej firmy.Wszystko przebiegło sprawnie ,szybko i bez problemów.Brawo dla młodego zespołu ,który tak świetnie sobie radzi .
          • 02.03.11, 14:40
            Witam,

jesli to możliwe proszę o poradę. Zamierzamy nabyć nieruchomość w Hiszpanii na Costa Blanca , najlepiej w Alicante. Stawiamy dopiero pierwsze kroki i nie chcielibyśmy działać po omacu. Wybieramy się w kwietniu do Alicante na reonesans. Chętnie skorzystam z każdej wskazówki.
            Pozdrawiam,
            Małgorzata
    • Gość: olo IP: 188.85.117.* 25.10.10, 00:19
      Hej,
      Jesli chodzi o nieruchomosci w hiszpanii w rejonie costa del sol poolecam www.pandoapartments.es

Wyszukiwarka nieruchomosci na stronie :www.pandoapartments.es/search/pl/
    • Gość: Katon IP: *.Red-88-28-39.staticIP.rima-tde.net 28.11.10, 11:32
      Znam fajnego gościa w Hiszpanii,który prowadzi wynajm apartamentów na wakacje w Calpe,Współpracuje też z biurem nieruchomości.
      Informacje można znaleść na :www.marysol.pl
      Ja mam już zarezerwowany domek,który na początku miał kosztować 265 tys Euro.
      Prowadził negocjację przez 3 miesiące z właścicielem i ostatecznie, kupuję ten dom w Calpe z super widokiem na zatokę, za 195 tys Euro.
      Polecam Katon
    • Gość: Katon IP: *.Red-88-28-39.staticIP.rima-tde.net 28.11.10, 11:47
      Słodzicie sobie nawzajem,ja nie wynajmowałem od nich ,akle pomagałem dwu moim znajomym i narzekali na kiepską usługę i że za wszystko kasują dodatkowo.
      Kazdy wybiera sam ale ja wolę z polecenia już sprawdzone .Pozdrawiam. Katon
    • Gość: Katon IP: *.Red-88-28-39.staticIP.rima-tde.net 28.11.10, 11:55
      ,jaki masz dowód że nie jesteś pracownikiem tej firmy?
      Ale jaja.
    • Gość: Maciek IP: *.ipcom.comunitel.net 21.09.12, 08:07
      Kryzys w Hiszpanii obniżył znacznie ceny nieruchomości w Hiszpanii. Warto własnie teraz pomyślec o takiej inwestycji w tym kraju. Południe Hiszpanii i wybrzeże Costa Blanca jest niezwykle atrakcyjne. Mieszka juz tutaj masę obcokrajowców. Ja znalazłem mnóstwo ciekawych ofert na stronie www.ibermaxx.pl Aktualne oferty, dużo ciekawych ofert i nieruchomości z przejęć bankowych. To polska firma prężnie działająca. Warto do nich przedzwonić i umówić się na oglądanie nieruchomości.
      Pozdrawiam
      Maciej
    • Gość: costa blanca IP: *.175.241.2.static.user.ono.com 08.02.14, 04:07
      Kupiłem mieszkanie z biurem Ibermax. Mieszkanie nowe ,którym właścicielem był bank.
      Ostrzegam przed tym biurem!!!!!!!!!!!!!
      Cena, która zapłaciłem była zawyżona o 10 tys euro...
      Dowiedziałem się tego od sąsiadów, którzy w większości mówią po hiszpańsku i kupili mieszkania w normalnej cenie bezpośrednio od banku.
      Hiszpańskie biura również doliczają sobie niezłe kwoty, mnie nie stać na to....
      • Gość: chackie IP: 181.199.221.* 08.05.14, 11:04
        witam... no cóż, 10tyś piechotą nie chodzi ;) mój przyjaciel z UK w lutym zainteresowal sie apartamentem na Costa Blanca i ku mojemu zdziwieniu kupil cos w okolicach Alicante, w przeciągu miesiąca? wydaje mi sie ze to szybko... przez Alacant-Estates... i sobie chwalil ze mu odradzili oferty, ktore byly zawyzone, a z ta co na koniec wybral, udalo mu sie jescze zredukowac o kilka tys cene... farciarz :)
    • Gość: Dorota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.14, 13:06
      Jestem polka mieszkajaca i pracujaca od 19 -stu lat w Hiszpanii.wspolpracuje z hiszpanskim biurem nieruchomosci.Bardzo chetnie sluze prawnymi informacjami dotyczacymi zakupu wlasnosci w Hiszpanii.
      Kontakt:
      Skype dorotad67
      Tel: 0034693264567
    • Gość: Danuta IP: *.onlinesc.net 11.05.14, 14:03
      W tamtym roku zakupiłam dom za pośrednictwem hiszpańskiego biura nieruchomości
      Costa Invest. Mogę szczerze polecić to biuro posiadają profesjonalną obsługę i pomoc w języku polskim są na bieżąco z wszystkimi ofertami i ceny mają najbardziej atrakcyjne.
      Bylam także na wizycie z Ibermax i Carsimą ale to najbardziej przereklamowane typowo polskie biura nie mają pojęcia jak zaplanować wizytę i nie znają podstaw prawa hiszpańskiego.
      Polecam tylko Costa Invest bo pozostale biura to tylko strata czasu.
      Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.
      Danuta
      • 18.01.16, 09:20
        Witam, również kupiłam apartament w La Mata przy pomocy biura nieruchomości Costa Invest. Pani Marta Polka odebrała nas z lotniska, pokazała kilka nieruchomości. Pomogła przy wszystkich formalnościach w banku, notariusza ect. Nie mam żadnych zastrzeżeń do biura.
    • Gość: wlodek IP: *.Red-95-120-132.dynamicIP.rima-tde.net 16.06.14, 21:12
      Mi sie wydaje, ze mozna by kupic na wlasna reke albo przynajmniej poszukac. W necie jest sporo informacji o waznych aspektach, m.in. na tym blogu:
      hiszpaniaconsulting.blogspot.com.es/2014/03/jak-kupic-mieszkanie-w-hiszpanii-cz-3.html
      Tych wpisow jest tam duzo wiec trzeba sobie poczytac. Podanych na tacy ofert nie ma, i dobrze bo nie ma wciskania, ale sporo info mozna wyciagnac i przynajmniej poorientowac sie w rynku i cenach.
    • Gość: Kabiz IP: *.profibernet.dk 19.06.14, 11:10
      IBERIA ACTIVE ! UWAGA! Nie wchodźcie w układy z Iberia Active.Firma nie jest transparentna, kombinuje z rachunkami, generuje niepotrzebne koszty klientom. Jest niesolidna i niewiarygodna. W ich wykonaniu profesjonalizm to obrażanie się na klienta, lub szantaż zerwania wspόłpracy. W Hiszpanii oficjalnie zarejestrowana 7 marca 2014 roku pod nazwą KROLkac SL. Nazwa jak najbardziej adekwatna - gdyż „wlasciciel” caly czas jest na alkoholowym rauszu. Jest dużo innych polskich solidnych firm dzialajacych na Costa Blanca.
      • 25.06.14, 14:16
        Witam , jestem szefem Iberia Active.Po pierwsze jesli ktos ma odwage pisac publicznie nieprawdę a nie ma odwagi sie przedstawić pozostawiam bez komentarza.Jestem czlowiekiem uczciwym , nie prowadze samochodu pod wplywem alkoholu .Osoba , ktore pisze obraźliwe i kłamliwe komentarze używa slowa "układy".Nie rozumiem co to znaczy.Układy kojarzą mi sie z czasów studenckich ale byly to układy scalone.Dziekuje ze osoba wspomniała , ze moja firma działa legalnie.Poziom wypowiedzi osoby na forum uważam za kompromitujący dla Niej samej lub być może firmy konkurencyjnej , którą reprezentuje.Wszystkich , którzy chcieliby zapoznac sie z ofertą naszej firmy zapraszam na facebook iberia active.
        • Gość: Kabiz IP: *.profibernet.dk 14.07.14, 20:07

To nie konkurencja a oszukany klient, który zrobi wszystko by inni nie dali się nabrać na dzialalnosc tego pana i jego „przyjaciela”. Data rejestracji zostala podana, gdyż „firma” chwali się 8-letnią dzialalnoscia na rynku hiszpanskim. O tym, że kapitał założycielski w wysokości 3000 € został wpłacony za pieniądze wyłudzone od klienta nie trzeba chyba wspominać.
        • Gość: Manuel IP: *.profibernet.dk 14.07.14, 21:42
          Podszywanie się pod inne firmy i wyłudzanie pieniędzy i fałszowanie dokumentów to ma być uczciwość?
          Znam inna definicje tego słowa.
        • Gość: Alberto J IP: 217.28.164.* 15.07.14, 11:16
          Twoja firma to jedno wielkie oszustwo. Podszywasz się pod innych i naciągasz ludzi na pieniądze.
          Podrabianie rachunków , dokumentów i całkowity chaos w działaniach.
          Kto by miał się takiej firmy obawiać.

Handlujcie z firmami które maja oficjalne biura i strony internetowe które można zweryfikować.
          Nie dajcie się oszukiwać takim manipulatorom i cwaniaka.

Zostaliście ostrzeżeni.
          • Gość: iberia active IP: *.ipcom.comunitel.net 15.07.14, 16:51
            Prosze sie przedstawic ...bohaterze i bohaterko.
    • Gość: Kabiz IP: *.profibernet.dk 19.06.14, 11:13
      IBERIA ACTIVE ! UWAGA! Nie wchodźcie w układy z Iberia Active.Firma nie jest transparentna, kombinuje z rachunkami, generuje niepotrzebne koszty klientom. Jest niesolidna i niewiarygodna. W ich wykonaniu profesjonalizm to obrażanie się na klienta, lub szantaż zerwania wspόłpracy. W Hiszpanii oficjalnie zarejestrowana 7 marca 2014 roku pod nazwą KROLkac SL. Nazwa jak najbardziej adekwatna - gdyż „wlasciciel” caly czas jest na alkoholowym rauszu. Jest dużo innych polskich solidnych firm dzialajacych na Costa Blanca. Skorzystaj z renomowanej firmy ale nie tej.
      • 11.07.14, 21:23
        Pozdrawiamy konkurencje , jak widac bezradną konkurencję.Tak nisko upaść aby pisać takie rzeczy.Dziękuję , że w swej złości wspomnieliście Państwo że firma działa legalnie .Właściciel
        • Gość: Kabiz IP: *.profibernet.dk 14.07.14, 20:08
          To nie konkurencja a oszukany klient, który zrobi wszystko by inni nie dali się nabrać na dzialalnosc tego pana i jego „przyjaciela”. Data rejestracji zostala podana, gdyż „firma” chwali się 8-letnią dzialalnoscia na rynku hiszpanskim. O tym, że kapitał założycielski w wysokości 3000 € został wpłacony za pieniądze wyłudzone od klienta nie trzeba chyba wspominać.
      • Gość: Gosc IP: *.adsl.cybercity.dk 16.07.14, 14:17
        Teraz Zmienili nazwe na Nieruchomasci Hiszpania Uwaga Uwaga
    • Gość: Karolina Misiak IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 30.06.14, 14:25
      Zainteresowanym kupnem/wynajmem domu w Hiszpanii polecam Tekst linka
    • Gość: gosc IP: *.adsl.cybercity.dk 14.07.14, 20:25
      Treść postu jest niedostępna.
      • 18.07.14, 22:18
        UWAGA IBERIA ACTIVE!!! JESTEM KLIENTEM TEJ FIRMY , MAM NA IMIE ROBERT . FIRMA KROLKAC PROWADZI DZIALALNOSC W HISZPANII .ZA ICH POŚREDNICTWEM DOSTALEM KREDYT NA NIERUCHOMOSC 115 %. BANK DAL KREDYT NA WSZYSTKO CZYLI NA CENE NIERUCHOMOSCI PLUS KOSZTY. PYTALEM SIE W WIELU AGENCJACH I ZAWSZE MOWILI , ZE W HISZPANII NIE MA TAKICH KREDYTÒW.JA OTRZYMALEM TAKI KREDYT.FIRMA POMOGLA WYBRAC NIERUCHOMOSC , DORADZILA GDZIE , WYNEGOCJOWALA CENE I WARUNKI KREDYTU, PRZEDSTAWICIEL FIRMY BYL NA AKCIE NOTARIALNYM , POMOGLI W ZAKUPIE MEBLI , RTV , AGD.PODLACZYLI PRAD I WODE DO NIERUCHOMOSCI.TERAZ SZUKAJA DLA MNIE KLIENTOW NA WYNAJEM NIERUCHOMOSCI.JESTEM BARDZO ZADOWOLONY I POLECAM.ROBERT
    • Gość: grzegorz IP: *.ipcom.comunitel.net 21.07.14, 19:17
      Ja kupilem za posrednictwem niewielkiej firmy Iberia Active.Jestem zadowolony z profesjonalizmu.Pomogli uzyskac kredyt na nieruchomosc plus koszty .Pytalem w innych agencjach i albo nie chcieli powiedziec albo nie maja takich uslug.Polecam .
      • 21.07.14, 22:38
        a jakie są koszty kupna domu w tych okolicach? pytam z cvzystej ciekawości
    • 01.09.14, 15:31
      Też gorąco polecam Iberia Home - moi rodzice kupili tam przepiękny domek na południu Hiszpanii w okazayjnej cenie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.