• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

kominek elektryczny - opinie

• IP: *.magma-net.pl 30.08.08, 09:35
    Proszę o opinie na temat kominków elektrycznych. CZy dużo to ciągnie
    prądu? Fajny daje efekt? Są z tym jakieś problemy - np ściana za
    kominkiem się nagrzewa i odpada farba, itp.
    z góry dziękuję za opinie!!
    Edytor zaawansowany
    • 05.09.08, 21:23
      Nie odpowiem na twoje pytania, ale jeśli mogę wyrazić swoją opinię,
      to nie przemawia za mną takie urządzenie. pewnie sporo prądu
      pobiera, a poza tym brak trzaski i ciepła prawdziwego ognia. Nic go
      nie zastąpi
    • 06.09.08, 08:49
      nie pogniewaj się proszę, ale po co ci takie paskudztwo?
    • Gość: tomek IP: *.alfa.pl 24.07.13, 10:52
      Taki np. wkład kominkowy Viotta de Luxe bardzo fajnie wygląda, jest o wiele tańszy od prawdziwego kominka prostszy w obsłudze i ma pilota do sterowania więc jest to także wariant dla wygodnych.
      • Gość: j w IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.08.13, 17:43
        Mam takie urzadzenie bardzo ladnie to wyglada nie wiem jak wypada funkcja grzania bo nie uzywam od tego jest centralne ogrzewanie :-)A najwiecej do powiedzenia jak zawsze maja Ci ktorzy maja najmniejsze o tym pojecie . Ale taki kraj krytykowanie i mieszanie z blotem wszystkich i wszystkiego to u nas norma
      • 20.08.13, 21:52
        Może nawet i masz swoje argumenty, jednak osobiście uważam, że taki tradycyjny wkład kominkowy ma dodatkowo swój urok, jak również mimo wszystko jest dużo estetyczniejszy. O mimo wszystko ekonomi takiego rozwiązanie że nie wspomnę (mimo energooszczędności jednak prąd jest znacznie droższy od kawałków drewna)
    • Gość: Kinga W. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.13, 15:47
      Pozdrawiam wszystkich,
      zastanawiam się nad zakupem kominka elektrycznego, ale czy żeczywiście się opłaca go kupować, czy one rzeczywiście dają taki efekt jak prawdziwe kominki. Nawet znalazłem jeden który mi się spodobał Link może ktos ma taki i może sie podzielić wrażeniami.
      • 03.03.15, 10:29
        Bardzo duża i różnorodna oferta jest w sklepie internetowym www.sklep4all.pl. Polecam, mają również system promocyjny dla stałych klientów.
        Adres sklepu: www.sklep4all.pl.
    • 09.08.13, 16:08
      to psia kupa
      ani nie grzeje, ani nie wygląda...
      żenująca atrapa dla biedaków w Anglii
      j.
      --
      YCDSOYA
      • 19.08.13, 00:21
        nie piszcie bzdur, że nie grzeje, u mnie w pokoju o pow. 25 m2 może chodzić tylko na pierwszym biegu, bo zaraz robi się tak gorąco, że nie można wytrzymać. co nie zmienia faktu, że jest to raczej element ozdobny stanowiący uzupełnienie tradycyjnego ogrzewania
    • 11.08.13, 17:38
      Powiem tak kominek elektryczny to ... prawie jak kominek. Prąd co prawda ostatnio staniał (troszkę), ale to nadal kosztowny gadżet.
      --
      oczyszczalnie ścieków
      • Gość: pererka9 IP: *.dynamic.mm.pl 14.02.14, 17:01
        A moim zdaniem nie jest to jedynie zbędny gadżet. Naprawdę stanowi najważniejszy element dekoracyjny w salonie i bardzo przyjemnie wieczorami popatrzeć sobie na trzaskający płomień z filiżanką dobrej herbaty :)
        Moim zdaniem kominek elektryczny jest o wiele praktyczniejszy od kominka tradycyjnego ponieważ nie brudzi mieszkania.
        Warto również postarać się o kominek z technologią led: www.classicflame.pl/ Jest energooszczędny a płomienie wyglądają bardzo realistycznie. Prawie jak prawdziwe.
    • Gość: Ania72 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.14, 12:26
      Witam,
      Polecam tą stonę z kominkami elektrycznymi, duży wybór i fachowa pomoc.
      www.dobregrzejniki.pl/kominki_elektryczne_dimplex
      • 03.03.15, 10:30
        Bardzo duża i różnorodna oferta jest w sklepie internetowym www.sklep4all.pl. Polecam, znalazłam tam kilka fajnych rzeczy dla dzieciaczków. Maja również system promocyjny dla stałych klientów.
        Adres sklepu: www.sklep4all.pl.
    • 01.03.15, 12:51
      Ja sobie zamontowałem w biurze ( szpan :)) i wyglada super, problemow z nagrzewaniem sie sciany nie mialem zadnych. Prawie caly czas mam wlaczony teraz w zimowej porze i wcale jakos strasznie duzo pradu nie ciagnie.

mam taki w nowoczesnym dizajnie bardziej grzejemy.pl/pl/p/Elektryczny-kominek-do-montazu-sciennego-DIMPLEX-Convex-1%2C2-kW/1269
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.