schody drewniane - cena!! Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Bardzo proszę o pomoc: w nowym, budującym się domu chcemy mieć drewniane
    schody - wstawiane, pełne z tak zwanych klocków. szerokość 120 cm, zabiegowe,
    17 stopni. Mają być z akacji. Przyjechał pan, pomierzył i wycenił na 40 tys. I
    prawie umarłam.

naprwadę muszę tyle zapłacić? Ile płaciliście za swoje schody?
    dziękuje
    • za dębowe, ażurowe, dwubiegowe z podestem i stopniem zapraszającym zapłaciliśmy
      1,5 roku temu 10 tys. (17stopni, szer 100cm), kute tralki zamawialiśmy
      oddzielnie ale montowane były przez ekipę wykonującą schody, firma z Sokołowa
      Podlaskiego
      • Gość: Jakub IP: *.komster.pl 26.11.12, 11:44
        ceny schodów zależą przede wszystkim od drewna..moje nie były zbyt tanie bo kosztowały mnie ok 11-13 tys dokładnie nie pamiętam, ale są bardzo oryginale..drewno chyba amazake się nazywało i jest od Prudnika. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony bo schody na serio rzucają się w oczy i nie zajmują dużo miejsca. Wolałem wydać trochę więcej a mieć dobry polski produkt w domu, bo schodów co rok wymieniać lub konserwować nie zamierzam:)
    • Gość: v2 IP: *.chello.pl 14.04.09, 22:09
    • Gość: doradca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.09, 11:53
      Witam. Proponuję zajrzeć na stronę rintal.pl -myślę, że wśród całej oferty coś
      się znajdzie ciekawego. Tego typu schody wg powyższych danych to kwota od
      12-20tys zł z montażem w zależności od modelu i dodatków. Powodzenia
    • ja zapłaciłem właśnie 11,600 za schody:
      - 17 stopni + 17 podstopni
      - stopnie 4 cm z przepięknej selekcjonowanej Jatoby (sezonowana z
      pewnego źródła)
      - stolarz z polecenia (mój wykonczeniowiec go polecił; ma ponad 200
      realizacji schodów); trochę się obawiałem, bo wiadomo jak to teraz
      ze stolarzami, ale efekt ostateczny naprawdę powala
    • Gość: Gosia IP: 78.133.158.* 21.04.09, 13:07
      mi kolega polecił stolarza z Pasymia k/ Olsztyna, który robił schody
      u niego , jego rodziców i teściów.
      U mnie robił schody z trepów i drugie- samonośne na poddasze. Drewno
      buk barwiony na ciemny brąz. trepów plus podstopnie 12 szt., w tym 4
      zabiegowe zaokrąglone, w samonośnych podobnie. Zapłaciłam za całość
      niecałe 14 tyś, dodam, że bez balustrad, bo chcemy zrobić z
      nierdzewnej. Schody są porządnie wykonane, w samonośnych nic nie
      skrzypi, wszystko jest dobrze spasowane. Polecam
      Wcześniej była u nas firma z Białegostoku, która robiła schody u
      sąsiada- wyceniła u nas schody z balustradą na min. 16 tyś- w
      zależności od drewna, wzoru, itp. cena miała rosnąć.
      kontakt: " Stolarnia Kobus Przemyslaw " <stolarnia_xl@wp.pl>
      • Dziękuję za wszystkie opinie. Wniosek jest prosty: poszukać innego
        pana do schodów, bo okazuje się, że można mieć schody za połowę tych
        pieniędzy.
        • Gość: Gosia IP: 78.133.158.* 22.04.09, 09:44
          niestety, jak się nie chce przepłacić to trzeba poświęcić dużo czasu
          na poszukiwania- i tak ze wszystkim. to mega męczące i
          czasochłonne... a i tak potem okaże się, że gdzieś było taniej...
    • Gość: gs IP: 194.146.252.* 03.01.10, 16:25
      Ja zleciłem wykonanie schodów dębowych i zapłaciłem 8500zł. 17
      schodów, podest i balustrada. Warto poszuka a niektóre stolarnie
      nie są drogie. Ja wybrałem stolarnie spod Krakowa.
    • Poszukaj tu:

www.epodloga.pl/finanse.php?artykul=cennik_uslug_-_analiza_rynku
      to 40tys. to napewno przegięcie.
    • Gość: gosc IP: *.wroclaw.vectranet.pl 28.01.10, 17:25
      drogo
      • Gość: Dajo IP: *.adsl.inetia.pl 01.02.10, 11:27
        40 tys. Stanowczo za drogo. U nas koszt schodów samonośnych (2 biegi z podestem,
        balustrady na balkonie i schodach) to koszt 13 tys zl. Materiał BUK
    • Jestem stolarzem (robię też schody) i nigdy nie podjąłbym się akacji
      do roboty. Jest wyjątkowo wredna do obróbki i strasznie niestabilna
      przez cały okres użytkowania (uwalnia naprężenia nawet po kilkunastu
      latach i nie ma możliwości zabezpieczenia się przed tą pracą).
      Stolarze rzucili 40 000 po to, żeby tych schodów nie robić, czyli
      mówiąc wprost, żeby klient się nie obraził, ale odczepił.

Akacja nie nadaje się na schody też dlatego, że jest bardzo miękka,
      więc trudna w utrzymaniu. Koszty właściwego lakierowania
      przewyższyłyby koszt zakupu droższego, ale lepszego materiału.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że schody już stoją.
      • Słusznie piszecie. Proponuje zajrzeć na strone
        zebranodesign.pl - chyba produkują schody z drewna
        zagranicznego czy coś w tym stylu.
        --
        Zawsze pamiętaj że jedna strona medalu to być dobrym i umieć tworzyć
        ale druga strona medalu to dobrze się sprzedać.
        schody z drewna egzotycznego, schody drewniane. Tworzenie stron - projektowanie stron internetowych w Katowicach
      • Gość: kuba IP: *.cdma.centertel.pl 17.05.10, 17:43
        Już widzę jaki z Ciebie stolarz.Ja mam schody z akacji i muszę
        przyznać,że na każdym robią wrażenie.Po pierwsze akacja jest bardzo
        twarda i nadaje się na schody.Tylko jest jeden warunek musi być
        drewno dobrze wysuszone w suszarni a nie tylko sezonowane.Jeśli robi
        się z drewna sezonowanego to każde drewno będzie pracować i pękać
        Może lepiej zmień zawód!!!!!
        • Gość: Marcin IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.10, 20:43
          Ja ma w domu schody okrągłe kręcone. Nie były tanie bo kosztowały 17 tys zł ale do tego cała zabudowa otworu na piętrze. Wykonawcy tak sie spodobała aranżacja ze wrzucił je do siebie na stronę jako flagowy przykład :) Musze przyznać że się spisał i mogę go polecić !
          Moje schody kręcone
          Doradzał mi buk i takie są. Wiem ze jesion też się nadaje. O akacji nigdy nie było mowy. Z tego co mówił to większość realizacji jest w buku potem dąb i trochę jesionu.
          Pozdrowinia
      • Gość: lolka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.11, 19:21
        Buk ma opinię niespokojnego drewna.
        Drzewo musi być ścięte w odpowiednim czasie, w innym na podłogi, na meble, narzędzia, a kiedy indziej na mosty, łodzie itp.Nie pomoże sezonowanie, gdy ścięto w nieodpowiedniej porze.
        Nie wiem czy u nas istnieją tartaki czy stolarnie gdzie wiedzą coś o czasie wyrębu danego drzewa.Kiedyś taką wiedze cieśle posiadali, teraz to chałturnicy.
        • Gość: pilarz IP: *.tktelekom.pl 06.11.12, 18:21
          Najlepszym okresem do pozyskiwania drewna jest okres styczeń marzec najniższe temperatury to okres kiedy drewno posiada najmniej wody .To cała filozofia.
      • Gość: banan1 IP: *.toya.net.pl 19.02.13, 14:38
        Panie stolarzu, który nie chcesz robić z akacji (zapewne chodzi o robinię) - skąd wiedza, że to bardzo miękkie drewno? Otóż to jedno z najtwardszych naszych drewien, porównywalne z gruszą, czy grabem!
    • Gość: stolarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.10, 20:55
      Jestem stolarzem i musze przyznać, że najwięcej schodów zrobiłem z buka i dębu. Każde drzewo dosuszam w suszarni. Z akacji robiłem schody, klient był zadowolony- dobrze się trzymają. Te ceny, o których piszecie są kosmiczne. Ja od stopnia z montażem i drzewem (100cm x 30cm x 4cm ) liczę 170złotych.
      • mozna jakies namiary do Pana bo mam do zrobienia schody,tzn sa betonowe trzeba je obłozyć drewnem,13trepów + podest 206x102.barierki nie trzeba bo jest sciana w srodku tylko porecze trzeba zrobic dtewniane i zamontowac do sciany.ile taka przyjemnosc by mnie kosztowała w Pana wykonaniu np z drzewa sosnowego czy cos innego niedrogiego?
      • Gość: TYBERIUSZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.11, 13:42
        To znaczy , że bierzesz tylko za materiał ? :) . Nie ośmieszaj się chłopie , nie jesteś żadnym stolarzem , a tylko mącisz ludziom w głowach . Za dębowe lub jesionowe schody z zabiegiem , trzeba zapłacić około 10 tyś zł . Mam na myśli schody z 1 klasy drewna i idealnie wykonane . Wszystko co poniżej tej kwoty to tylko kosztem jakości lub wykonania . Ja robię porzadne schody i daje wieloletnią gwarancję . 668485733
        • Gość: stolarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.11, 20:07
          Nie wiem w jakich realiach pracujesz, ale tylko pozazdrościć, gdybym taką cenę wystawił za schody, to byłoby dopiero ośmieszenie. Na tych cenach też można zarobić i da się żyć, a zamówień nie brakuje. Dla zainteresowanych, to mój nr.telefonu: 605052710
    • Ładne i nie skomplikowane schody z litego drewna jesion/dąb, 1 jedna kondygnacja to wydatek około 7000 -8000 zł z montażem całkowita cena zależy od ilości obróbek , balustrad itp. Im bardziej skomplikowane tym droższe ... zdjęcia na stronie www.soliddoor.pl
    • Gość: ania IP: *.adsl.inetia.pl 26.03.11, 23:14
      Polecam te schody: www.pikusa.pl bardzo dobra usługa.
    • Gość: aja IP: *.efnet.at 28.03.11, 09:24
      A ja polecam
      www.grupabolsona.com - schody nowoczesne
    • Fakt schody drewniane mogą mocno pociągnąć po kieszeni. Dębowe to ok 300 zł za metr kw., ale 40 tys. za same schody, to jakieś przegięcie.
      Poszukaj stolarzy na favore.pl
      www.favore.pl/cat101525_stolarskie.html
      Niektórzy oferują już gotowe produkty, ale nie wiem jak liczyć wynosi poniżej 10 tys. zł. Ja nie wiem co to za gościu co wycenił schody na 40 tys. ale musiał nieźle odjechać z wyceną. No chyba, że schody z jakiegoś mahoniu czy coś.
      • Gość: Sebastian IP: 212.162.4.* 06.05.11, 11:52
        Ja za swoje 8 stopni podest i 7 stopni samonośnych z jesion zapłaciłem 7500zł wykonanie profesjonale pomiar,obsługa, montaż w cenie Panów którzy je robili mogę z czystym sumieniem polecić to ich strona stolpol.net.pl/
    • tak, schody drewniane mogą tyle kosztować, wszystko zależy od tego czego oczekujesz, b. dobra jakość wykonania, wyszukane wzornictwo, indywidualny projekt, fajne balustrady... porównaj ceny zapytaj np na www.trabczynski.com.pl do tanich firm nie należą, ale schody robią super, wg mnie jedna z najfajniejszych firm
    • Gość: mcisad IP: *.mpwik.lublin.pl 08.06.11, 12:00
      dębowe, zabiegowe, 18 stopni, przed miesiącem = 7 000zł

nie daj sie naciagnąć
      • Gość: Robert IP: *.internetia.net.pl 12.06.11, 13:19
        Czytam wszystkie powyższe wpisy i śmiać mi się chce z tych przepychanek wykonawców na temat: ile to powinny kosztować schody. Takie porównywanie bez konkretów i licytowanie się ceną to głupota. Ja też mogę powiedzieć ze zrobię dane schody za 7000 zł a mogę takie same schody zrobić i za 14 tys. Wszystko zależy od tego czego oczekuje klient.

To jak z samochodem.
        Ktoś powie: "kupiłem vw golfa za 50 tys zł" a drugi "ja za swojego zapłaciłem 75 tys zł"
        Ten pierwszy: "ooo to przepłaciłeś !".
        I ze schodami jest tak samo. Jak byś zapłacił 75 tys za golfa "golasa" to faktycznie przepłaciłeś ale jeżeli podniosłeś sobie standard przez rożne dodatki i modyfikacje i było Cię na to stać to jest OK.

Niektóre firmy nie chcą robić schodów za 7 tys. bo to nie ich standard. Mercedes też nie będzie robił fiatów.

Zastanówcie się czasem czy kupicie sobie telewizor "no name" za 1000 zł w tesco czy raczej Sony za 2500 zł ? a przecież telewizor łatwiej wymienić niż schody. Nie namawiam na schody drogie ale na rozsądne przemyślenie tematu a nie bezmyślne patrzenie tylko na cenę.

Znam wielu stolarzy robiących schody i wiele firm stolarskich (takich co to już maja własne lakiernie, maszyny cnc czy ślusarnie) i większość stolarzy niestety nie wychodzi poza "schody za 7000 zł" nie tylko ceną ale i technologią i doświadczeniem. Pewnych rzeczy nigdy nie zrobią bo po prostu nie potrafią (choć są wyjątki). Jeżeli taki standard komuś odpowiada to OK. Ale jeżeli ktoś chce schody ze stalą nierdzewną, szkłem, kamieniem, elementami giętymi itd i podnosi w ten sposób "wyposażenie dodatkowe" to musi się liczyć z wyższą ceną.

Takie to moje zdanie :)
        • Gość: Viochmen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.11, 19:05
          Mnie schody wykonała maleńka firma z Mazur
          Dębowe zabiegowe ażurowe za 7500zł
          Gorąco polecam
          Kontakt 604121 848
        • Gość: Magg IP: *.147.84.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.06.11, 12:44
          Zgadzam się z panem Robertem, jeżeli chce się mieć w domu naprawdę dobrze wykonane schody według projektu jaki nam się podoba, to potrzeba na to trochę więcej niż 7000zł.
          U mnie schody z Merbau (dość wyszukane), zrobiła firma Dekor Dom i naprawdę jestem zadowolona.
          Polecam www.dekordom.pl
          • Gość: Maciek IP: *.compower.pl 25.07.11, 19:14
            Ja polecam firmę Grado. Znakomita obsługa, solidna i konkretna firma. Bardzo kompetentni ludzie. Znalazłem ich w Opexie na Roździeniu w Katowicach. Ceny bardzo różne w zależności od wzoru ale jakość jest bardzo dobra. Wielu znajomych korzystało z ich usług i wszyscy bardzo zadowoleni. Za usługi większych firm trzeba oczywiście więcej zapłacić ale produkt jest pewny z gwarancją i serwisem. Wszystko robione indywidualnie pod klienta. Także porównując firmy od schodów do branży motoryzacyjnej można i tu kupić Punto albo C-klasse ale wszystko ma określoną cenę :-)
            • Gość: Alan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.11, 08:08
              Ja z kolei polecam firmę Brysch Treppen z województwa Opolskiego www.bryschtreppen.com. Cena niewygórowana a jakość naprawdę zachwyca:-)
              • Gość: XXX IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.13, 16:42
                Co do jakości, to byłbym ostrożny. Schody rzeczywiście pięknie potrafią przygotować, przy czym już po 3 - 5 miesiącach zaczynają się problemy. Np. pękające stopnie i obicia drewniane schodów, spadające elementy nierdzewki na poręczach, opadające schody policzkowe itd. I nie jest to wyłącznie mój przypadek, ale także u innych moich sąsiadów, u których firma ta wykończała schody. Nadmienię, że za dwie pary schodów wydano ponad 30 tys. PLN

Wiele do życzenia pozostawia również samo realizowanie reklamacji przez Brysch Treppen. Można czekać i czekać, a cały czas zwodzą i odwlekają w czasie. Realizacja reklamacji może trwać uwaga nawet 2 - 3 lata!!! I to nie żart!!! A czas gwarancji jaki dają 5 lat, przy takim podejściu to naprawdę niewiele. Przyjazd na miejsce uzależniają od tego czy w najbliższej okolicy będą mieć zlecenie czy nie. Jeśli nie, to zapomnij. Dwa razy ekipa przyjeżdżała, mieli naprawiać i tak też się ze mną umawiali, przy czym zawsze jak przyjeżdżali pracownicy to zamiast naprawiać wyłącznie pooglądali sobie schody, pogadali i mówili, że nie mają teraz materiałów i czasu, więc jadą, ale się skontaktują. I to pomimo, że wcześniej Pan Waldemar z firmy zapewniał, że już jedzie ekipa, która wszystko zreperuje i poprawi. Kpina. Aż zastanawiałem się czy nie skierować już sprawy do UOKiKu. Do tej pory schodów nadal nie mam naprawionych, a były zakładane w 2009 roku i reklamację ja i inni sąsiedzi zgłaszali już po 5 miesiącach.
        • Gość: zosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.13, 23:26
          Moze dlatego zrezygnowałam ze schodów robionych przez fachowca bo nawet 7 tys za schody do dla mnie kosmos. Kupiłam stopnice 15 szt za 1.700 zł. Kołki i inne bajery 350 zł. Balustrady zrobi zaprzyjaźniony sąsiad. Robocizna zero bo będziemy sami robić. Myslę, ze w 3 tys. zamkną sie schody.
    • Mam w domu schody bukowe zabiegowe z piętnastoma stopniami. Ich szerokość to 85 cm. Dałem za nie jakieś 20 tysięcy.
    • mi się te podobają, nie pamiętam ceny, chyba powyżej 20k zł
      www.dommodelowy.pl/res/doc/1324/gpict_CZE_8432.jpg
      www.dommodelowy.pl/res/doc/1324/gpict_CZE_8434.jpg
      zdjęcia z www.dommodelowy.pl
    • Gość: amplikatura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.12, 14:48
      cena schodów drewnianych jest bardzo różna, wydaje mi się, że wszystko zalezy od wykonawcy i od projektu. Bardzo spodobały mi się te dwa projekty znalezione na facebooku na Nasciturus Design, ciekawe projekty robią trzeba przyznać.
      Schody 1

Schody 2
    • Gość: piabog3 IP: *.lobzenica.net.pl 09.08.12, 19:04
      Wykonam takie schody za 12 tysięcy w buku w dębie ,,,,
    • Gość: 123 IP: *.home.aster.pl 10.08.12, 23:47
      ... Uwaga lepiej być ostrożnym przed zatrudnienie przy budowie Marcina Mazurka z Lublina lat ok.35 -pochodzi z Lublina ale obecnie ukrywa się w Dublinie i tam też pracuje jako budowlaniec + remonty i wykończenia wnętrz. W Polsce poszukiwała go też policja i liczni oszukani iwestorzy i hurtownie. To słaby niesolidny wykonawca budowlany- nie wywiązuje się z prac i zostają liczne usterki a na koniec pożuca budowę. Pracowałem z nim i ostrzegam bo nadużywa alkohol i nierozlicza się z kolegami. Obecnie nie odbiera telefonów, bo się ukrywa.
    • Gość: Cerami IP: 198.21.21.* 13.08.12, 13:25
      Ja powoli muszę się rozejrzeć za schodami drewnianymi, gdzie cena nie będzie drastycznie wysoka.
      Mi się podobają takie:
      schody.eu.org/schody-okragle-48.html
      Żonie z kolei bardziej takie:
      schody.eu.org/schody-okragle-65.html
      Dzwoniłem do nich, za schody drewniane cena jest od 5 tysiaków do ok 20 tysi
      • Gość: on IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.12, 16:35
        witam jak pan chce moge zrobic schody z mahoniu tanio woj pomorskie
      • Gość: aga IP: *.krobia.com.pl 10.10.12, 11:40
        Ja miałam robione schody przez firmę Kupers, super tanie nie były ale są śliczne :) Firma rzetelna, terminowa, można u nich bezpłatnie wycenić schody wysyłając jakieś przykładowe zdjęcie czy projekt.
        • Gość: Sebastian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.13, 13:29
          Mogę polecić firmę z Cybinki która wykonywała mi schody dębowe zabiegowe jakość i wykonanie na wysokim poziomie.
          czyz-schody.pl
    • Gość: nie marcin mazurek IP: *.dynamic.chello.pl 20.09.12, 02:08
      Odradzam zatrudnienie budowlańca Marcina Mazurka ok. 30lat z Lublina , obecnie ukrywającego się w Dublinie. To niesolidny pracownik, podkrada pieniądze i nie rozlicza się z kolegami, pije w pracy i pracuje na czarno, bez faktur, pobiera wyłącznie zaliczki i i nie kończy prac.
    • Gość: adamo IP: *.krobia.com.pl 10.10.12, 12:03
      skorzystaj z bezpłatnej wyceny schodów www.kupers.pl/schody-drewniane.html
    • Gość: crowmell IP: *.adsl.inetia.pl 15.10.12, 11:17
      ja zrobię za 20 tys z dobrego drewna , mam talent jestem specjalistą
      cromwell.blog.pl
    • Nam za jeden stopień drewniany bez barierki powiedziano 200-400zł w zależności jakie drewno wybierzemy.
      --
      stylowi.pl/kategoria/diy-zrob-to-sam
    • Wejdź na www.favore.pl/cat101617_schody-balustrady-porecze.html. Jest tam wielu fachowców wykonujących schody o jakich marzysz. Myślę, że 40 tysięcy to rzeczywiści lekka przesada. Gdybym sam usłyszał od kogoś taką cenę to chyba bym się wywrócił na plecy od razu.
    • Gość: schody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.13, 18:33
      Witam wykonuje schody drewniane od 9000 do 15000 zl w zaleznosci od uzytego drewna ,w razie zainteresowania podam adres strony internetowej tel .506 866 726 pozdrawiam
    • Gość: Rafał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.13, 17:21
      Proszę zadzwonić pod numer 666054524 To kontakt do firmy która zrobiła nam schody rewelacja i bardzo przystępne ceny serdecznie polecam robią wszystkie modele od giętych po dywanowe.
    • potrzebuję schody betonowe na których jest obecnie terakota obłożyć drewnem, czy tak mozna czy rzeba skuć terakotę? macie może jakiegoś dobrego fachowca z warszawy w stronę Wołomina?
      --
      Życie człowieka jest twarde i ciężkie: jest bojowaniem na tej ziemi, dlatego trzeba się do niego przysposobić, hartowną pracą, aby zbytnio nie przygniatało, ani nie raniło.
      • opinia o firmie kupers pilnie potrzebna, może ktoś miał z tą firma do czynienia. Będę wdzięczna. Adres internetowy firmy www.kupers.pl
        --
        Życie człowieka jest twarde i ciężkie: jest bojowaniem na tej ziemi, dlatego trzeba się do niego przysposobić, hartowną pracą, aby zbytnio nie przygniatało, ani nie raniło.
      • Gość: karys32 IP: *.promax.media.pl 25.04.13, 12:23
        Jeśli szukasz schodów jakichkolwiek, czy to drewnianych, samonośnych, dywanowych czy nawet zabiegowych to polecamp przejrzeć studio schodów, które ma super ofertę - więcej tu
        • Dziękuje za te namiary, nie ukrywam, że podoba mi sie oferta, tylko czy miał ktoś może do czynienia z tą firmą, czy może ja z czystym sumieniem polecic. Chodzi mi o to, że firm na rynku jest mnóstwo tylko, że jedne są godne polecenia bo wykonują starannie i z dobrych materiałów a inne nie. Jeżeli ktoś miał wykonywane cokolwiek przez schody-studio.pl proszę dać znać. Dzięki wielkie.
          --
    • Polecam kontakt z firmą Trąbczyński i Atrium
    • Gość: bykol6 IP: *.promax.media.pl 24.04.13, 00:37
      Świetną ofertę schodów i drzwi drewnianych ma firma NELA-ONE. Dodatkowo do gustu przypadła mi ich strona, na której znajduje się wiele ciekawych i pomocnych informacji takich jak, np. jak zamontować podłogi drewniane do domu :) Więcej tu
    • Gość: maksiu88 IP: *.promax.media.pl 24.04.13, 00:45
      Świetną ofertę schodów ma firma NELA-ONE. Dodatkowo do gustu przypadła mi ich strona, na której znajduje się wiele ciekawych i pomocnych informacji takich jak, np. jak zamontować podłogi drewniane do domu :) Więcej tu
      • Gość: Maga IP: 83.238.158.* 19.05.14, 14:09
        Niezbyt skomplikowane schody, z balustradami, na betonie wycenili mi w NelaOne na 4,5 tysiąca. Orientowałam się wśród innych firm, i wszędzie mniej więcej tyle samo chcieli. Fakt, że moje schody z drewna mają tylko trepy, reszta jest tynkowana tynkiem ozdobnym i malowana. Ale uważam, że można obniżyć koszty jeśli się tego chce :)
    • Gość: gość IP: *.197.88.19.edial.pl 24.08.13, 18:08
      proszę zajrzeć na galerie www.jpacschody.pl
    • Gość: wal.drew@op.pl IP: *.satkol.pl 08.09.13, 13:23
      witam u mnie w firmie takie schody to koszt wstępny to 23 000ty zł .
    • Zapraszam do skorzystania z naszych usług oraz polubienie nas na facebooku:)
      parkietyschody.pl
      www.facebook.com/pages/parkietyschodypl/330996573688687
    • Gość: mieczkowski.com.pl IP: 178.235.216.* 30.04.14, 21:09
      W naszej firmie koszt takich schodów ok 22 000 zł
      Schody Mieczkowski
      www.mieczkowski.com.pl
    • Gość: misie IP: 83.238.158.* 22.05.14, 18:54
      Ja w Schody Studio, dębowe samonośne na konstrukcji metalowej 13 000 z montażem w zeszłym roku.
      • Gość: AntekWoloski IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.06.14, 15:23
        Ja zamawiałem schody u lokalnego stolarza. Bardzo dobrze się spisał, bo schody wyglądają fenomenalnie. Dodatkowo zamówiłem sobie balustrady dekoracyjne w www.bramex.pl. Fajnie jest też również wykorzystać oświetlenie led, którego ja niestety nie mam.
    • Gość: Beza IP: *.adsl.inetia.pl 04.06.14, 13:09
      Ceny schodów drewnianych zależą od wielu czynników, również indywidualnych. Możesz zamówić tańsze i droższe. Najlepiej - popytać w firmach zajmujących się projektem i wykonaniem schodów, takich jak np Prudnik czy SchodyStudio o kosztorysy i wyceny.
    • Gość: nowy_nowiuski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.14, 15:52
      ja tez kupowałem w celmarze i super są wykonane ;))
    • Wystarczy że zmienisz rodzaj drewna a cena może skoczyć o znaczną wartość, zgadzam się z przedmówczynią. Polecam firmę Schody Chudziński Tekst linka Zamawialiśmy tam schody do kilku naszych inwestycji, jak dotąd jesteśmy zadowoleni, są szybcy i konkretni.
      • Gość: Saloz IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.06.14, 20:52
        Jeżeli chodzi o schody drewniane w Warszawie, Białystoku i okolicach znam świetnego fachowca, chwilkę trzeba na niego poczekać ale to solidna firma, mogę dać namiar, mój nr to 662403364
    • Gość: diddi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.07.14, 11:50
      No niestety jak chce się miec porządne schody to trzeba troche pieniedzy w to wlozyc :) Ale jest to opłacalna inwestycja, u mnie dom i schody stawiala firma Polska Drewniana, nie powiem, koszt niemały, ale za to jak wspaniale to wygląda.... Jak arcydzieło, wszystko jest dopracowane w najmniejszych szczegółach.
    • Gość: Stolarnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.14, 14:08
      Witam,
      Jestem producentem drzwi, okien, schodów z drewna :)
      40 tys za schody to zdecydowanie za dużo (przeważnie schody kosztują od 10-20 tys)

www.facebook.com/pages/Stolarnia-Sitkiewicz/123720504395880
      www.drzwiokna.nazwa.pl/608642670
    • Wycena jest indywidualna i zależy od wielu czynników jak np. rodzaj drewna, balustrady, ile stopni i tak dalej. Ja ze swojej strony mogę polecić firmę Zutpol Schody Poznań która zrobiła u mnie schody w rozsądnej cenie.
    • ja moge od siebie polecić firmę celmar :) mam ich schody i są naprawdę dobrej jakości i dobrego wykonania. I Autorze wątku: nie warto oszczędzać na takich rzeczach. Ja zapłaciłem więcej niż zakładałem, ale schody już 7 lat piękne jak nowe, a sąsiad który robił kilka lat temu taniej musiał juz 2 razy malowac i naprawiać ;)
    • Cena może być mniej wiecej taka jak podano. Takie schody z akacji to nie jest tania sprawa.
      • Wiadomo, że nie ma jednej ceny dla schodów. Mam schody Prudlik, drewniane, kręte, trochę kosztowały, ale nie widać po nich śladów po 3 latach i w zasadzie wyglądają idealnie. A głównie o to tutaj chodzi.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.