Dodaj do ulubionych

Hyla Poland praca

07.10.14, 13:18
używam Hyla już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona ostatnio tak zaczęłam sie zastanawiać nad pracą w Hyla Poland ktos mógłby coś więcej powiedzieć? poleciłam moich znajomych oni tez pokupli czyli zbyt jest spory mam dośc siedzenia w domu chciałabym jednak najpierw tak niezobowiązująco czegoś bliżej sie dowiedzieć
Edytor zaawansowany
  • mukaszes 10.10.14, 11:54
    jeśli chce Pani pracować w Hyla Poland wystarczy skontaktowac się z przedstawicielem napisała Pani że używa Hyla prosze się odezwać do osoby od której kupiła Pani maszynę, trzeba mieć samochód osobowy i być dyspozycyjnym. Praca jest świetna codziennie poznaje nowych ludzi, wszystcy Klienci sa bardzo zadowoleni z Hyla a tj bardzo ważne bo sprzedajemy bardzo dobry produkt. Im nas Handlowców będzie więcej, tym lepiej. Jest jeszcze całe mnóstwo ludzi co wogóle to nie słyszeli o Hyla!
  • 3donata 13.10.14, 12:45
    faktycznie nie pomyślałam o tym że jakoś trzeba dojechać do klientów, nie mam prawo jazdy a mój mąż pracuje nie znajdzie tyle czasu żeby mnie podwozić
  • kszczot16 10.12.14, 21:44
    czy sa jakieś inne szczególne wymagania? ograniczenia wiekowe czy cos takiego?
  • komterw 26.02.15, 15:39
    mnie też zainteresował temat pracy w Hyla czy ktoś mógłby coś więcej napisac o tych wymaganiach? jestem posiadaczem Hyla od dłuższego już czasu, ale nie to jest ważne szukam obecnie nowej pracy jako PH moja obecna firma to już nie to co było kiedyś chcę zmienić pracodawcę
  • hon-ter 09.04.15, 15:37
    i co udało ci się zatrudnić w Hyla?
  • komterw 22.04.15, 17:16
    Tak, pracuję od początku marca i jest musze powiedzieć jest bardzo dobrze! Hyla Poland to chyba jedna z niewielu firm w dzisiejszych czasach, która tak dba o swoich PH i klientów a w tej branży to podstawa. Towar świetny, zarobki bardzo dobre, sam reguluję sobie czas pracy, atmosfera w firmie super! i bardzo pomagają tym wszystkim bez doświadczenia, jestem bardzo zadowolony z tego, że zmieniłem firmę na Hyla teraz jadę na spotkanie dziś już 2-ie pozdrawiam wszystkich!
  • mukaszes 18.06.15, 14:06
    pracujesz w Family Life sp. z o.o. czy w jakimś innym biurze?
  • komterw 29.06.15, 16:56
    Family Life sp. z o.o. Poznań :)
  • jagna48 23.07.15, 22:45
    szukam ciekawej pracy hyla poland reklamuje sie ze u nich jest idealna praca dla kobiet jak to naprawde wyglada napiszcie wiecej umieram z ciekawosci
  • donaprim 27.07.15, 17:29
    Praca w Hyla Poland to praca dla aktywnych kobiet, nie dla takich które poprzestają tylko na opowiadaniu że szukają ciekawej pracy. Firma zrobiła teraz taką kampanię praca dla kobiet bo w Hyla pracują głównie mężczyźni zupełnie nie rozumiem dlaczego tak się dzieje? My kobiety przecież nie boimy się ludzi a jednak jest nas w Hyla zdecydowanie mniej niż panów. Umieranie z ciekawości nic nie da, zrób pierwszy krok zgłoś się do Hyla i zacznij pracę to proste :) ja jestem bardzo zadowolona :) musisz posiadać prawo jazdy i samochód osobowy lub kierowcę z samochodem :) nie mogę tu podać żadnego kontaktu do mnie bo admin i tak usunie, ale jeśli jesteś zainteresowana napisz na meila ogólnego Hyla Poland z dopiskiem "dla donaprim" przekażą mi i skontaktuję się z Tobą. Niezależnie od tego w jakim mieście mieszkasz żaden problem pomogę Ci zacząć :) pozdrawiam wszystkich donaprim
  • cztajkai 21.10.16, 15:49
    jeśli się lubi ludzi to jest w Hyla Poland praca dla ciebie , kontakt na priv

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka