Dodaj do ulubionych

Narożnik z sofami.pl???

06.10.15, 12:04
Dzień dobry,

chciałem się poradzić w sprawie narożnika do salonu ze spaniem i pojemnikiem na pościel?
Może ktoś coś doradzić. Wczoraj natknąłem się w Google na sklep www.sofami.pl. Ktoś może coś od nich kupił lub coś o nich słyszał? Pytam bo spodobał mi się u nich jeden narożnik i zastanawiam się nad jego kupnem tylko nie wiem czy to solidny sklep?

Pozdrawiam,
Darek
Obserwuj wątek
    • dorapres Re: Narożnik z sofami.pl??? 23.06.16, 09:34
      Duży wybór mebli tapicerowanych w szczególności narożników oraz dobra jakość i miła obsługa to solpol-meble.com.pl polecam, mam z tego sklepu narożnik Oskar wersja mini, bardzo funkcjonalny i wygodny
    • iga25.i Re: Narożnik z sofami.pl??? 28.09.16, 07:48
      Nie znam ich, ale jeśli szukasz porządnego narożnika z funkcją do spania to polecam Ci rodzimego producenta olamebluje.pl mają przepiękne narożniki. Sporym plusem zakupów u nich jest możliwość zmiany tapicerki, wystarczy napisać i poprosić o próbkę wybranego materiału i będziemy mieli już pełen obraz efektu końcowego. Wczoraj oglądałam ich stoły do jadalni i widziałam, że mają teraz wyprzedaż, a więc można jeszcze dodatkowo zaoszczędzić.
    • super_sofa Re: Narożnik z sofami.pl??? 10.01.17, 14:42
      Salon, czyli wiele funkcji – jedno pomieszczenie ;) Koniecznie zadbajmy o to, by nasze meble były funkcjonalne, dawały maksymalny komfort, były solidnie wykonane, a przy tym stanowiły spójny element aranżacji wnętrza. Narożniki są bardzo praktyczne, ponieważ większość z nich posiada funkcję spania i miejsce do przechowywania pościeli. Zapraszamy na www.super-sofa.pl - jesteśmy polskim producentem mebli. W naszej ofercie posiadamy między innymi łóżka drewniane i tapicerowane, narożniki, sofy, fotele oraz komplety wypoczynkowe.
      Pozdrawiamy serdecznie, Super-Sofa.pl
    • zuza060 Re: Narożnik z sofami.pl??? 17.02.17, 13:18
      Nie znam tego sklepu, więc nic Ci na ich temat nie powiem. Nasz narożnik mamy z Meble Hot i to już chyba ze trzy lata, fantastyczny mebel i bardzo dobrej jakości. Nie było także problemu ze zmiana materiału i koloru jeszcze dwie małe poduszki dostaliśmy w gratisie.
    • meblowy_guru Re: Narożnik z sofami.pl??? 20.03.17, 19:10
      Zapraszam do nas;-) Meble dostarczamy na terenie całego kraju własnym transportem.
      Wszystkie nasze narożniki (www.meblowy.guru/narozniki-sklep) posiadają pojemniki na pościel i automaty do rozkładania. Możliwość dostarczenia próbników tkanin tapicerskich.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka