Dodaj do ulubionych

Bellamy, Flexa, Cilek, Timoore

15.01.16, 11:23
Właśnie urządzam pokój dla 2 letniego chłopca. Poszukuję mebli ładnych, bezpiecznych dla dziecka i trwałych przede wszystkim jak Cilek - czyli pokrytych melaminą zabezpieczająca przed uszkodzeniami mechanicznymi itp.Jakie meble polecacie? Córka od 8 lat użytkuje Cilka i wciąż wyglądaja jak nowe jednak nie mogę znależć w ich ofercie takich, które byłyby odpowoiednie cenowo,a jednoczesnie ladne także postanowiłam poszukać czegos innego. Może Bellamy Maryllou lub Fino - użytkuje ktos? Lub Flexa. czy Timoore? Bede wdzięczna za opinie.
Edytor zaawansowany
  • edysia1986 21.06.16, 15:31
    siewka2 napisała:

> Może Bellamy Maryllou lub Fino - użytkuje ktos? Lub Flexa. czy Timoore? Bede wdzięczna za opinie.

Sądzę, że meble firmy Bellamy oraz Noukie's są warte polecenia. Masz rację kolekcja Marylou mnie też się bardzo podoba :) ale chyba kolekcja Nouky lub Mont Blanc Noukie's bardziej :)
    Polecam ten sklep z meblami dla dzieci: www.elies.pl

Są tam meble obydwu tych firm i można liczyć na rabty :)
  • aniaporebaa 07.10.16, 11:30
    Polecam Timoore, teraz kupiłam Sofkę Callin dla córeczki oraz meble Absyntha z kolekcji Frame, przepięknee! cena nie jest za suża, jak na materiały z których jest wykonana.
    Polecam serdecznie!!! ;)
  • aniaporebaa 24.10.16, 08:59
    Polecam meble od Timoore'a. Najlepszy wybór!! ;) bezpieczne, piękne i niezniszczalne mebelki;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.