Dodaj do ulubionych

meble-adamski.eu

10.08.17, 12:28
Zapraszamy do naszego salonu meblowego, który mieści się w mieście Dobrodzień, słynącego jako miasto stolarzy... Nasza oferta to:nowoczesne oraz klasyczne zestawy wypoczynkowe, fotele oraz sofy do salonu. Zapraszamy!
Edytor zaawansowany
  • zygfryd450 02.12.18, 07:49
    Nawet fajny ten sklep....

--
    Polecam zajrzeć na moją stronę, tutoriale, newsy, porady tutorialsnet.com
  • anotyl 08.01.19, 12:56
    Owszem ładne, ale faktycznie to tylko klasyka i nowoczesność, a ja poszukuję czegoś innego. Może i jestem mało oryginalna ale bardzo podoba mi sie styl skandynawski. Ta naturalność i swoboda doskonale pasuje do mnie i jest najlepszym odzwierciedleniem tego co lubię, a o to moim zdaniem chodzi, aby we własnym mieszkaniu czuć sie dobrze i swobodnie. Przyznam, że obejrzałam juz naprawde sporo tych mebli. Jednak wszystkie wydaja się takie same, ale wiecie co opłaca się być cierpliwym i nie iść na łatwiznę, bo ich scandicsofa.pl/ oferta jest zupełnie inna i to jest to czego chcę. Piękne i wyjątkowe meble, a w pierwszej kolejności zamówię oczywiście łózko sypialniane.
  • info666 03.02.19, 16:25
    nie polecam ponieważ traktuje karygodnie pracowników, oczernia ich na terenie całego miasta i psuje wizerunek

Były pracownik

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.