Dodaj do ulubionych

Krzesła w stylu Vintage

10.05.19, 15:54
Potrzebuje takie krzesła Vintage
sedie.pl/obraz/krzesla-w-stylu-vintage
Edytor zaawansowany
  • olsa542 16.05.19, 12:41
    Wiesz co może sprawdź u nich www.superwnetrze.pl/krzesla,k3199.html cos mi się wydaje, że widziałm cos takiego. Ile dwa tygodnie temu przerzuciłam prawie wszystkie krzesła u nich bo szukaliśmy dla siebie do jadalini. Jak dobrze pamietam i nic się do tej pory nie zmieniło to pierwsza albo druga strona, ale głowy za to nie dam pod topór.Zobacz to nic nie kosztuje
  • anotyl 17.05.19, 09:28
    Przyznam, że nie przepadam za stlem vintage, ale bardzo fajne krzesłą widziałam wczoraj na slf24.pl jak zamawiałam sofę i fotele. Możecie zerknąć, to akurat nic nie kosztuje, a może akurat cos się Wam spodoba. W każdym razie ich meble warto kupić, bo dbaja o to aby były dobre i solidne, wiem bo te wczorajsze zakupy to nie są pierwsze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.