Re: Jak nauczyc kota * zycia na wolnosci *??? Dodaj do ulubionych

kicia raczej nie usiedzi w domu ( juz teraz przesiaduje na parapenie i tesknie wyglada za okno i jak tylko mam okazje to biore ja na zewnatrz i pokazuje co jest dookola -jak dziecku ;-) bo mam na jej punkcie bzika ! i nie mialabym serca gdyby moja kicia nie mogla sobie podreptac po ogrodku, wygrzewac sie w sloneczku, itp...
w polsce bedzie mieszkac w domu, gdzie praktycznie caly dzien drzwi i okna sa otwarte, bo tak sie sklada, ze sasiadow mam bardzo fajnych a okolica spokojna i nawet jak wszyscy wyjda do pracy/ szkoly a ktos zapomni zamknac dom to nic sie nie stanie ( przynajmniej do tej pory).
Kici raczej nie zwina bo bym chyba wszystkich rozstrzelala albo na sztachety nabila ;-)
pastuchy itp odpada, bo moja kicia jest wychowywana bezstresowo i ;-)
martwie sie jedynie ta droga ( fakt na dzien przejedzie 7 samochodow, ale 2 lata temu sasiad rozjechal inna kicie ktora wygrzewala sie na asfalcie i ponoc jej nie zauwazyl ;-( ale to byl jedyny taki przypadek a praktycznie w kazdym domu ludzie maja koty .
w polsce juz mam 2 koty , 2 kundelki i one sobie wchodza i wychodza z / do domu kiedy tylko chca.
najbardziej martwi mnie to, ze za domem sa lasy, pola i kicia gdzies pojdzie i nie bedzie potrafila wrocic.

Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.