Dodaj do ulubionych

Kolo do cwiczen/ spaceru dla kota. Ma ktos?

13.09.18, 18:05
Nie bardzo wierze opiniom na stronie sprzedajacego.... niby na dole sa video klipy, ale ja cos mam wrazenie, ze moja kot by sie znudzil po 5 minutach:
onefastcat.com/cat-wheel
Podejrzewam, ze zalapalaby dryl szybko, ale na ile starczy zapalu? Pilke aportowala bez zadnego treningu, rzucalem, przynosila do reki o iddawal . Przez dwa dni, teraz rzucam a ona sie patrzy naj na idiote.
Ale moze kto ma cos podobnego ?
--
Aby uczynić z ludzi niewolników, należy dać im pieniądze, których nie zarobili
Edytor zaawansowany
  • mysiulek08 17.09.18, 03:55
    Nasza banda bylaby zachwycona smile i chetnie bym kupila, gdyby ktos chcial do nas to wyslac.
  • leda16 17.09.18, 10:59
    Rewelacyjne, zwłaszcza dla młodego kota, który nie wychodzi z domu. Niestety, ta cena nie na polską kieszeń.

--
    www.pmiska.pl
  • pigeon_shit_dust 01.10.18, 14:31
    mysiulek08 napisała:

> Nasza banda bylaby zachwycona smile i chetnie bym kupila, gdyby ktos chcial do nas
    > to wyslac.

Sprzedajacy nie wysle, wysylaja tylko do Kanady. Podejrzewam, ze pudlo moze byc sporych rozmiarow ( moge zapytac) , bo musi sie zmiesci to kolo…..wiec nie wiem jakie bylyby koszta przeslania USA- PL. Najpierw trzeba znac wage I wymiary, zeby to ocenic.

--
  • mysiulek08 01.10.18, 16:39
    Nie do Polski, do Chile smile juz pytalam, nie wysla. Na ebayu za to wyzsze ceny.
  • pigeon_shit_dust 01.10.18, 18:46
    mysiulek08 napisała:

> Nie do Polski, do Chile smile juz pytalam, nie wysla. Na ebayu za to wyzsze ceny.

A, to musisz przyjechac do USA : ) po prostu.

--
  • mysiulek08 01.10.18, 19:05
    Nie chce mi sie smile
  • pigeon_shit_dust 01.10.18, 18:55
    mysiulek08 napisała:

> Nie do Polski, do Chile smile juz pytalam, nie wysla. Na ebayu za to wyzsze ceny.

Codziwaczne, sprzedaje producent(?!) One Fast Cat.
    Warto moze poczytac jednak negatywne reviews.....jest tego sporo i wszystkie podobne- jakosc czesci marna . A za 600 dolcow to juz oczekiwalbym lepszego produktu.
    No i skad ta roznica ww cenie ?
    www.amazon.com/One-Fast-Cat-Exercise-Wheel/product-reviews/B00O127GZU/ref=cm_cr_dp_d_hist_1?ie=UTF8&filterByStar=one_star&reviewerType=all_reviews#reviews-filter-bar
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.