Dodaj do ulubionych

Nieuczciwy hodowca

09.10.19, 09:21
Witam, mam spory i bardzo przykry problem. Otóz zakupiłam w hodowli z certyfukatem wcf kotka rasy devon rex ( hodowla ksieżycowy kamień)
Kotek z rodowodem i umową sprzedazy. Od początku był śpiący i mało jadł, co zgłosiłam hodowcy na drugi dzień po wydaniu małego- pani hodowca uznała, ze to stres adaptacyjny. Jedank 4 dnia kot zaczął się przewracac idąc po prostej drodze, pobiegłam z nim do weterynarza, ten określił jego stan jako zagrożenia życia i następnego dnia kotek zmarł w lecznicy ( w 5 dobie od wydania go z hodowli). Hodowczyni twierdzi, ze kot był zdrowy mimo, że w badaniach miał anemię i leukocytozę, weterynarz stwierdził też wadę zębów, o której nie byłam informowana. Hodowczyni cały czas twierdzi, ze kot był zdrowy i ja go zepsułam w 4 dni. Nie chce oddać zadnych pieniędzy. Gdzie z tym można sie zgłosić. Czy te znaczki jak wcf cos wogóle dają. Próbowałam tam dzwonić ale nikt nie odbiera
Edytor zaawansowany
  • mysiulek08 09.10.19, 20:49
    zglos sie do jakiejs kociej fundacji, dzialajacej ogolnopolsko lub w ogole prozwierzecej, powinni Cie pokierowac

czy te znaczki cos daja to pojecia nie mam, z zasadniczo jestem przeciwna hodowlom kocim i sprzedawniu

szkoda kociaka sad

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!
  • mamtrzykoty 10.10.19, 02:08
    W jakim wieku był ten kociak?
    Czy przed wydaniem był odrobaczany, szczepiony? Ile przed wydaniem?
    Jeśli kot nie jadł i nie pił przez 4 dni, to mogło to wywołać stan zagrożenia życia.
    Dlaczego nie poszłaś z nim do weta od razu?
    Dokarmiałaś go i poiłaś w jakiś sposób, czy tylko postawiłaś jedzenie, a on nie jadł?
    Co zrobił weterynarz, jak do niego poszłaś?
  • mamtrzykoty 10.10.19, 02:31
    Zrobiłaś sekcję zwłok kociaka i masz dowód na to, że kociak był chory/miał jakąś wadę?
    Jeśli nie to najprawdopodobniej niczego nie wywalczysz.
    Tak, przez 4 dni można zmarnować małego kociaka, przez nieumiejętne się nim zajmowanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka