Dodaj do ulubionych

szukam mieszkania we Wrocławiu- gdzie warto kupić?

16.08.14, 19:27
szukam mieszkania do kupienia we Wrocławiu, pomóżcie gdzie warto szukać, tzn w której dzielnicy. mam na oku mieszkanie na nowym Dworze- Zemska, czy tam jest bezpiecznie? Jakie są plusy i minusy tej dzielnicy?
Edytor zaawansowany
  • 30.09.14, 21:46
    Ja osobiście radze zakup mieszkania na osiedlu moderno na Krzykach, moja siostra przeprowadzila się tam z mezem. pieknie wykonczone ladne mieszkanie, blisko centrum, dobry dojazd, no i duzym plusem jest okolica? podsyłam linka żeby podpatrzeć www.osiedlemoderno.pl/198-galeria---widok-osiedla/lang/pl-PL/default.aspx
  • 19.10.14, 15:32
    Krzyki? Na pewno odradzam ul. Sasiedzka, partynicka,rodzinna , a siostrzana to nawet zalecam omijać szerokim łukiem. Mieszkaliśmy tam kilka lat co odcisnelo sięna nas i to nie sspecjalnie korzystnie. Mieszkańcy-w 80% zamknięci na jakiekolwiek zdrowe relacje, dzieciaki mordki mają drace przez tyle ile są na powietrzu. Same bluzgi i kłótnie. Przedział jakieś 5-10 lat. Przez dwa lata dzień dobry nie uswiadczylam. Ale czego uczą w domu to widać na podworkach a raczej to czego nie uczą. Nie wiem co to będzie za 20 lat. Niby rodzice tacy wykształceni , w szkołachnawet uuczą a ja miałam wrażenie że cofaja się w rozwoju w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu. Może tamto miejsce jest faktycznie "milsze"ze tak ujme , , życzę nawet by tak było to jednak ww ulice odradzam. Koszty wynajmu zresztą "tam" w rzeczywistości wychodzą wyższe o około 400 zł niż kuszą właściciele o czym nawet przekonują. Mieszkanie za 1700 +opłaty "200-300"zł tak naprawdę wychodziło miedzy 2200-2400 mc. Moja ocena nie jest dla wszystkich. jest dla ludzi ceniących sobie spokój i kulturę czego tam niestety nie znalazłam.
  • 19.11.14, 16:58
    Ja teraz rezerwowałam na Zielonej Klecinie, piękna okolica, fajna infrastruktura, strzeżone osiedle. I fajnie że są balkony, a nawet ogródki!:)
  • 21.11.14, 13:59
    Warto kupić mieszkanie niedaleko Wrocławia. Na przykład w Oławie. Na europacific.pl/ jest dużo ciekawych ofert.
  • 04.12.14, 16:23
    Może na Czterech Porach Roku alb Słonecznych Stabłowicach hmm? Ja waham się między tymi lokalizacjami - w sumie obydwie mi się bardzo podobają...
  • 18.02.15, 21:28
    Dużo taniej w takiej Oławie?
  • 24.02.15, 13:07
    Tak dużo taniej :) Przykład: 58 metrów za 214 tysięcy, we Wrocławiu możesz o tym pomarzyć :) europacific.pl/property/budynek-nr-7-mieszkanie-ii7-2a4/
  • 25.02.15, 00:19
    ceny w oławie sa nieporownywalne do wroclawia, male spokojne miasteczko, blisko do wro,
    masz tam mieszkanie ?
  • 01.03.15, 19:58
    Jeszcze nie. Oglądamy tą inwestycję przy porannej 7 właśnie. Póki co wrażenie dobre.
  • 04.03.15, 00:33
    jak i poprzednie ich inwestycje z porannej
    choc nr 7 rozni sie architektura
    ale na +
  • 04.03.15, 21:48
    Architektura to co kto lubi :) Fajnie, że są miejsca na parkingu i komórka lokatorska gratis :)
  • 10.03.15, 23:30
    jest obowiazek zeby do kazdego mieszkania bylo miejsce parkingowe
    ale faktycznie komorka lokatorska to gratis od firmy, w zasadzie nie wliczony bezposrednio w cene mieszkania
  • 15.03.15, 22:58
    Tak, ale nie koniecznie w parkingu podziemnym :) A to fajnie jak jest właśnie zabezpieczone :)
  • 23.04.15, 19:58
    Polecam okolice Sępolna, są tam fajne nowe mieszkania [url]www.nowy-port.pl[/url]
  • 23.01.15, 15:17
    Fajna fajna i bardzo ładna :) warto zajrzeć i zobaczyć te mieszkanka
  • 27.02.15, 10:08
    Jak mieszkanie to Krzyki albo Psie Pole :)
  • 20.04.15, 14:43
    Krzyki są spoko, ale ja wolę Klecinę - jest tam osiedle Zielona Kelcina - ładne, z ogródkami i zielenią. Zresztą, dla mnie klecina niby jest częścią Wrocka, ale zachował się tam taki sielski spokojny klimat.
  • 29.04.15, 10:12
    Ja mieszkam na Popowicach i bardzo sobie chwalę tę okolicę. Jest cicho, spokojnie, dodatkowo sporo zieleni. W okolicy powstaje sporo nowych inwestycji, więc warto się zainteresować. Zobacz na wroclaw.infodeweloper.pl tam jest sporo informacji na temat inwestycji powstających w mieście, z plusami i minusami.
  • 24.06.15, 16:23
    jeśli chodzi o nowe mieszkania Wrocław to na osiedlu Krzyki powstaje nowy projekt wart uwagi, oczywiście jeśli w grę wchodzi mieszkanie od developera :)
  • 01.07.15, 14:03
    na Krzykach przy Skarbowców deweloper buduje teraz nowy budynek z mieszkaniami dwupoziomowymi, przeglądałem oferty, bo sam jestem czymś takim zainteresowany, zapowiada sie ciekawie
  • 02.07.15, 23:19
    ja w końcu kupiłam mieszkanie na Nowym Dworze i jestem bardzo zadowolona, są oczywiście pewne minusy tej dzielnicy ale gdzie ich nie ma :) ogólnie polecam ND :D
  • 03.07.15, 15:14
    Z tego co widzę to coraz więcej osób wybiera kupno mieszkania poza wrocławiem. Nawet moi znajomi kupili jakiś czas temu mieszkanie w nowym smolcu, dojazd do miasta zajmuje parę minut, za to mieszkania większe i dość kameralnie.
  • 07.07.15, 12:04
    może mieszkanie na nowym osiedlu które wspiera miasto? WUWA2 tak o tym piszą choć nie wiem czemu nazywają nowe żerniki. nowezerniki-or.pl tu jeden z deweloperów już zaczął budować
  • 21.07.15, 21:50
    Polecam piękne mieszkanie, po kapitalnym remoncie! Bez pośredników. Centrum Wrocławia!
    domy.pl/mieszkanie/wroclaw-stare_miasto-kollataja-2-pokoje-465000-pln-83m2-sfb/dol1715741254
  • 10.08.15, 17:46
    na krzykach i ołtaszynie jeśli o mnie chodzi. Może być wysoka - byle blisko toru Partynickiego :) Bezpiecznie miło cicho i jest co robić.
    Zajrzyj tez do pośrednika Wilsons wrocław - dużo nowych mieszkań i fajni ludzie - doradzą, pomogą, kredyt załatwią. I to bez kasy - płacą sprzedający mieszkania a u deweloperów mają chody.
  • 03.11.15, 13:49
    Jak już zakupisz mieszkanie to nie zapomnij go odpowiednio i z klasą wyposażyć. Ja polecam sklep myhd.com.pl/. Nieszablonowe produkty, duży wybór, super obsługa. Zajrzyjcie koniecznie.
  • 22.02.16, 12:43
    Ja zdecydowałam się na rezerwacje mieszkania 54 m2 w nowym budynku na Polaka 14. Urokliwe miejsce do zamieszkania, szczególnie z dziećmi. Blisko ogród botaniczny i park. Ale i niedaleko do muzeum. Jak dla mnie idealna lokalizacja.
  • 20.06.17, 12:26
    Długo zastanawialiśmy z mężem czy kupić nowe mieszkania Wrocław czy jednak dalej wynajmować. Do długim researchu trafiliśmy na firmę www.blockpol.pl/inwestycje/wroclaw/ . Mieliśmy dużo wymagań ale jednak Pan znalazł dla nas super ofertę. Oczywiście lokalizacja, komunikacja to są ważne czynniki dla nas jednak decydującym była cena, która dla nas akurat była przestępna. Serdecznie polecamy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.