• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

szukam mieszkania we Wrocławiu- gdzie warto kupić?

• 16.08.14, 19:27
    szukam mieszkania do kupienia we Wrocławiu, pomóżcie gdzie warto szukać, tzn w której dzielnicy. mam na oku mieszkanie na nowym Dworze- Zemska, czy tam jest bezpiecznie? Jakie są plusy i minusy tej dzielnicy?
    Edytor zaawansowany
    • 30.09.14, 21:46
      Ja osobiście radze zakup mieszkania na osiedlu moderno na Krzykach, moja siostra przeprowadzila się tam z mezem. pieknie wykonczone ladne mieszkanie, blisko centrum, dobry dojazd, no i duzym plusem jest okolica? podsyłam linka żeby podpatrzeć www.osiedlemoderno.pl/198-galeria---widok-osiedla/lang/pl-PL/default.aspx
    • 19.10.14, 15:32
      Krzyki? Na pewno odradzam ul. Sasiedzka, partynicka,rodzinna , a siostrzana to nawet zalecam omijać szerokim łukiem. Mieszkaliśmy tam kilka lat co odcisnelo sięna nas i to nie sspecjalnie korzystnie. Mieszkańcy-w 80% zamknięci na jakiekolwiek zdrowe relacje, dzieciaki mordki mają drace przez tyle ile są na powietrzu. Same bluzgi i kłótnie. Przedział jakieś 5-10 lat. Przez dwa lata dzień dobry nie uswiadczylam. Ale czego uczą w domu to widać na podworkach a raczej to czego nie uczą. Nie wiem co to będzie za 20 lat. Niby rodzice tacy wykształceni , w szkołachnawet uuczą a ja miałam wrażenie że cofaja się w rozwoju w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu. Może tamto miejsce jest faktycznie "milsze"ze tak ujme , , życzę nawet by tak było to jednak ww ulice odradzam. Koszty wynajmu zresztą "tam" w rzeczywistości wychodzą wyższe o około 400 zł niż kuszą właściciele o czym nawet przekonują. Mieszkanie za 1700 +opłaty "200-300"zł tak naprawdę wychodziło miedzy 2200-2400 mc. Moja ocena nie jest dla wszystkich. jest dla ludzi ceniących sobie spokój i kulturę czego tam niestety nie znalazłam.
      • 19.11.14, 16:58
        Ja teraz rezerwowałam na Zielonej Klecinie, piękna okolica, fajna infrastruktura, strzeżone osiedle. I fajnie że są balkony, a nawet ogródki!:)
    • 21.11.14, 13:59
      Warto kupić mieszkanie niedaleko Wrocławia. Na przykład w Oławie. Na europacific.pl/ jest dużo ciekawych ofert.
      • 04.12.14, 16:23
        Może na Czterech Porach Roku alb Słonecznych Stabłowicach hmm? Ja waham się między tymi lokalizacjami - w sumie obydwie mi się bardzo podobają...
      • 18.02.15, 21:28
        Dużo taniej w takiej Oławie?
        • 24.02.15, 13:07
          Tak dużo taniej :) Przykład: 58 metrów za 214 tysięcy, we Wrocławiu możesz o tym pomarzyć :) europacific.pl/property/budynek-nr-7-mieszkanie-ii7-2a4/
          • 25.02.15, 00:19
            ceny w oławie sa nieporownywalne do wroclawia, male spokojne miasteczko, blisko do wro,
            masz tam mieszkanie ?
            • 01.03.15, 19:58
              Jeszcze nie. Oglądamy tą inwestycję przy porannej 7 właśnie. Póki co wrażenie dobre.
              • 04.03.15, 00:33
                jak i poprzednie ich inwestycje z porannej
                choc nr 7 rozni sie architektura
                ale na +
                • 04.03.15, 21:48
                  Architektura to co kto lubi :) Fajnie, że są miejsca na parkingu i komórka lokatorska gratis :)
                  • 10.03.15, 23:30
                    jest obowiazek zeby do kazdego mieszkania bylo miejsce parkingowe
                    ale faktycznie komorka lokatorska to gratis od firmy, w zasadzie nie wliczony bezposrednio w cene mieszkania
                    • 15.03.15, 22:58
                      Tak, ale nie koniecznie w parkingu podziemnym :) A to fajnie jak jest właśnie zabezpieczone :)
          • 23.04.15, 19:58
            Polecam okolice Sępolna, są tam fajne nowe mieszkania [url]www.nowy-port.pl[/url]
    • 23.01.15, 15:17
      Fajna fajna i bardzo ładna :) warto zajrzeć i zobaczyć te mieszkanka
    • 27.02.15, 10:08
      Jak mieszkanie to Krzyki albo Psie Pole :)
    • 20.04.15, 14:43
      Krzyki są spoko, ale ja wolę Klecinę - jest tam osiedle Zielona Kelcina - ładne, z ogródkami i zielenią. Zresztą, dla mnie klecina niby jest częścią Wrocka, ale zachował się tam taki sielski spokojny klimat.
    • 29.04.15, 10:12
      Ja mieszkam na Popowicach i bardzo sobie chwalę tę okolicę. Jest cicho, spokojnie, dodatkowo sporo zieleni. W okolicy powstaje sporo nowych inwestycji, więc warto się zainteresować. Zobacz na wroclaw.infodeweloper.pl tam jest sporo informacji na temat inwestycji powstających w mieście, z plusami i minusami.
      • 24.06.15, 16:23
        jeśli chodzi o nowe mieszkania Wrocław to na osiedlu Krzyki powstaje nowy projekt wart uwagi, oczywiście jeśli w grę wchodzi mieszkanie od developera :)
        • 01.07.15, 14:03
          na Krzykach przy Skarbowców deweloper buduje teraz nowy budynek z mieszkaniami dwupoziomowymi, przeglądałem oferty, bo sam jestem czymś takim zainteresowany, zapowiada sie ciekawie
          • 02.07.15, 23:19
            ja w końcu kupiłam mieszkanie na Nowym Dworze i jestem bardzo zadowolona, są oczywiście pewne minusy tej dzielnicy ale gdzie ich nie ma :) ogólnie polecam ND :D
    • 03.07.15, 15:14
      Z tego co widzę to coraz więcej osób wybiera kupno mieszkania poza wrocławiem. Nawet moi znajomi kupili jakiś czas temu mieszkanie w nowym smolcu, dojazd do miasta zajmuje parę minut, za to mieszkania większe i dość kameralnie.
      • 07.07.15, 12:04
        może mieszkanie na nowym osiedlu które wspiera miasto? WUWA2 tak o tym piszą choć nie wiem czemu nazywają nowe żerniki. nowezerniki-or.pl tu jeden z deweloperów już zaczął budować
    • 21.07.15, 21:50
      Polecam piękne mieszkanie, po kapitalnym remoncie! Bez pośredników. Centrum Wrocławia!
      domy.pl/mieszkanie/wroclaw-stare_miasto-kollataja-2-pokoje-465000-pln-83m2-sfb/dol1715741254
      • 10.08.15, 17:46
        na krzykach i ołtaszynie jeśli o mnie chodzi. Może być wysoka - byle blisko toru Partynickiego :) Bezpiecznie miło cicho i jest co robić.
        Zajrzyj tez do pośrednika Wilsons wrocław - dużo nowych mieszkań i fajni ludzie - doradzą, pomogą, kredyt załatwią. I to bez kasy - płacą sprzedający mieszkania a u deweloperów mają chody.
    • 03.11.15, 13:49
      Jak już zakupisz mieszkanie to nie zapomnij go odpowiednio i z klasą wyposażyć. Ja polecam sklep myhd.com.pl/. Nieszablonowe produkty, duży wybór, super obsługa. Zajrzyjcie koniecznie.
      • 22.02.16, 12:43
        Ja zdecydowałam się na rezerwacje mieszkania 54 m2 w nowym budynku na Polaka 14. Urokliwe miejsce do zamieszkania, szczególnie z dziećmi. Blisko ogród botaniczny i park. Ale i niedaleko do muzeum. Jak dla mnie idealna lokalizacja.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.