Dodaj do ulubionych

Mieszkanie dwupoziomowe czy szeregówka?

12.09.16, 11:32
Mamy niezły dylemat z mężem, czy szukać szeregówki gdzieś na obrzeżach Wrocławia czy pomyśleć o mieszkaniach dwupoziomowych? Tylko wiecie, jak z tymi dwupoziomowymi jest nagle się okaże, że pełno skosów i trudno będzie to urządzić. Nie wiemy już sami w którą stronę pójść a też nie mamy czasu, żeby przeglądać wszystkie oferty, nawet nie wiem jacy deweloperzy są we Wrocławiu i którzy są dobrzy
Edytor zaawansowany
  • 02.10.16, 10:07
    Ja dzwoniłam do gross bo spodobała mi się ta ceglana elewacja suwalskiej 12. budynek już wychodzi zza ogrodzenia i widaż, że prace idą sprawnie. Tam sa fajne mieszkania dwupoziomowe nie tak jak zwykle że pelno skosów, tylko faktycznie przemyślane. Także chyba zmienimy decyzję i zamiast 3 pokojowego to pójdziemy w te dwupoziomowe. A tak to wszystko ok z dokumentami, przejrzyste i cena też fajna
  • 28.11.16, 14:33
    Ja także odwiedziłam Gross w sprawie tych dwupoziomowych mieszkań. Zawsze mi się wydawało, że takie mieszkania są taką namiastką domu, bo w końcu schody, piętro itd. I nie będą aż tak drogie. Nie mogę się doczekać :)

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.