Dodaj do ulubionych

Czy ktoś wybiera się do Chin w sierpniu 2013?

18.03.13, 12:16
Czy ktoś planuje w sierpniu 2013 indywidualną wycieczkę po Chinach? Pozdrawiam. Renata
Edytor zaawansowany
  • skosnymokiem1 01.04.13, 11:12
    Mieszkam w Szanghaju, więc najprawdopodobniej będę tutaj w sierpniu:)

Prowadzę też bloga o Chinach, możesz znaleźć tam wiele użytecznych informacji. Zapraszam na skosnymokiem.blogspot.com/
  • skosnymokiem1 01.04.13, 11:24
    Mieszkam w Szanghaju, więc prawdopodobnie będę tu w sierpniu.

Prowadzę też na ten temat blog, może znajdziesz tu przydatne informacje o Chinach, kliknij skosnymokiem.blogspot.com/ Zapraszam!
  • ella11m 19.05.13, 16:02
    Witam
    Jestem zainteresowana. Mam urlop w terminie 26 lipca-27 sierpnia 2013.
    Tylko poważne propozycje!!!!!!!!!!!!!
  • r1357 26.05.13, 17:33
    Cześć, Prawdę mówiąc nie spodziewałam się już, że ktoś odpowie na mój post. Pytałam się wielu osób czy byłyby zainteresowane ale wszyscy po namyśle zrezygnowali. Głównie z powodu wysokiego kosztu. Całkiem poważnie myślę o wyprawie do Chin ale tak długiego urlopu nie dostanę. Planowałam wyjazd na trzy tygodnie od 6 do 26 sierpnia. Pozdrawiam. Renata
  • ella11m 26.05.13, 23:41
    r1357 napisała:
    Witam
    Jak najbardziej 3 tygodnie, podałam jedynie termin urlopu. Mogę podać adres e-mailowy jeżeli jesteś zainteresowana.
    > Cześć, Prawdę mówiąc nie spodziewałam się już, że ktoś odpowie na mój post. Pyt
    > ałam się wielu osób czy byłyby zainteresowane ale wszyscy po namyśle zrezygnowa
    > li. Głównie z powodu wysokiego kosztu. Całkiem poważnie myślę o wyprawie do Chi
    > n ale tak długiego urlopu nie dostanę. Planowałam wyjazd na trzy tygodnie od 6
    > do 26 sierpnia. Pozdrawiam. Renata
  • goroh 26.05.13, 21:22
    Ja bede od 27/06 do polowy lipca w Yunnanie, pozniej teleport do Szanghaju i okolice, a dalej jeszcze nie wiem. Zycie (panie w kasach biletowych) zweryfikujel;)
    pzdr
    --
    www.tayble.blox.pl 3ci rok w Chinach. Azja, fotografia, Chiny podroze, zdjecia...
  • r1357 28.05.13, 18:42
    Cześć. Mój adres mailowy r1357@gazeta.pl Napisze więcej w następnym tygodniu. W tym jestem w podróży służbowej. Pozdrawiam Renata

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka