Dodaj do ulubionych

Pierwszy tysiąc za nami!

09.02.15, 01:38
No przyznaję, mam ogromną ochotę Was uściskać i niech to nawet będzie wirtualnie - pierwszy tysiąc za nami! Która wyskrobała tego tysięcznego? (ja za cholerę nie potrafię odnaleźć tego postu).

Dzięki serdeczne dziewczyny - dla mnie to forum to kamień milowy, nie po raz pierwszy to piszę, ale to świetne miejsce, żeby jeszcze raz powtórzyć, że bardzo dużo się od Was nauczyłam i jak bardzo dużo mi lepiej, od kiedy tyle czasu ze sobą spędzamy, to poczucie wsparcia i bycia w grupie osób z podobnym celem jest dla mnie na tym etapie kluczowym doświadczeniem. I też tak myślę, jakie to niesamowite, że nigdy się nie widziałyśmy i że jesteśmy fizycznie tak daleko od siebie, a jednak prawie że codziennie gadamy, dzielimy się z takim zaufaniem swoją wiedzą - niezwykle pozytywne i budujące doświadczenie - dzięki! I mocno trzymam kciuki, żeby te nasze DP trzymało się dalej, dreptało w różnych, nie zawsze możliwych do przewidzenia, kierunkach, żeby skrytoczytacze się od czasu do czasu ujawnialismile a tym jawnoczytaczom nie zabrakło przyjemności z udzielania się. Sciskam serdecznie!

--
Forum Domowe przedszkole - polskie mamy na emigracji i ich pomysły na zabawy rozwijające znajomość języka polskiego u dzieci
Obserwuj wątek
    • ambivalent Re: Pierwszy tysiąc za nami! 09.02.15, 20:25
      Wow, tysiac smile Rozlazlo sie nam to forum. I koniec koncow dobrze chyba, ze rozdzielilo sie z Wielojezycznoscia, prawda?
      I tez sciskam! Nawet jezeli tylko wirtualnie.

--
      “Death, taxes and childbirth! There's never any convenient time for any of them.”
    • effie1980 Re: Pierwszy tysiąc za nami! 10.02.15, 09:17
      Faktycznie kamien milowy!
      Ciesze sie, ze jestescie I towarzyszycie w tej wedrowce, nawet jesli tylko wirtualnie. Mnie tez duzo forum daje, jednak rowniez podbudza troche poczucia winy, ze nie robie wystarczajaco duzo. jak mi sie troche niemowlak ogarnie I wyjde ze strefy zombi, to nadrobie zaleglosci!
      • laemmchen79 Re: Pierwszy tysiąc za nami! 10.02.15, 11:29
        effie, nie miej wyrzutów, jak widzę, jakie Ty rzeczy robiłaś ze swoją malutką córką, to tylko można pozazdrościć pomysłów i zaangażowania, więc i na Młodego też pewnie czas przyjdzie, tyle, że w konstelacji kilkumiesięczny maluch i starsza córa obok to bułka z masłem to to nie będzie - ciekawa jestem bardzo, jak Wam się to ułoży. Mi akurat bardzo dużo czasu zajęło wybadanie, jak bawić się z nimi oboma razem i podejrzewam, że u nas to raczej czas rozwiązał problem, bo Brat po prostu dorósł i teraz faktycznie całkiem sympatycznie nam się te wspólne zabawy udają - ale znając Ciebie to nie będziesz czekać na takie rozwiązanie.

A jeżeli chodzi o problem, że robimy nie tyle, ile byśmy chciały, to ja największe wyrzuty sumienia miałam w czasach przed-forumowych, czytając tyle tych różnych blogów, pomysłów i z nadmiaru tego wszystkiego czasami czysta rozpacz mnie dopadała, że i tak nawet ułamka z tego wszystkiego nie przerobię i najczęściej faktycznie praktycznie nic nie robiłamsmile A to forum daje ogromny luksus tego, że w jednym miejscu gromadzimy same wisienki w ilości łatwej do przerobienia i mnie osobiście to dało niesamowicie mocny grunt pod nogami, no a jeszcze z Waszym "błogosławieństwem" zaczyna się to wszystko naprawdę fajnie kręcić.

--
        Forum Domowe przedszkole - polskie mamy na emigracji i ich pomysły na zabawy rozwijające znajomość języka polskiego u dzieci
    • laemmchen79 Re: Pierwszy tysiąc za nami! 11.02.15, 20:37
      Tak tylko na marginesie - wczoraj pisałyśmy o pierwszym 1000, a dziś pewnie przekroczymy 1100 - niezłe rozpasaniesmile

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka